Medival 2 Total War

Verujem da je igra fantasticna.
Imam oba DVD-a ali je jos nisam instalirao. Cekam upgrade hardwera da bih mogao da je stavim na maksimum. Slabije od toga nije to-to.
ZA sada je i Rome dobar.
 
ma igraj rome kao i ja.
JBS igru na low detaljima. Neces uzivati ni 20% koliko bi uzivao na high.
Kad ojacas makinu tad udari po medievalu.
Moja je dosta jaca konfiguracija od te koju si napisao pa opet ne zelim da igram Medival2 dok jos neke komponente ne promenim
 
Igra je fenomenalna, jedino mi se ne svidja sto me ogranicavaju sa izborom drzave koju cu da vodim. ne moze da se uzme vizantija ili rusija takodje i danska
Predji kampanju sa nekom od frakcija koje su ti date na pocetku i onda ce ti se otkljucati i ostale frakcije. Nema potrebe ni za kakvim patchevima, provereno.
Inace, igra je veoma dobro uradjena mada ima propusta. U kecu si mogao da biras doba u kojem pocinjes, sto bi bilo jako korisno ako hoces na brzinu da sredis drzavu i onda krenes u trku za osvajanje Amerike. A ovako se naaaaaaaaaaacekas dok ne dodjes do tog dela igre (negde pred kraj). Bio sam u situaciji da drzim celu Evropu a ostavim samo Skotsku i samo klikcem na End Turn da bi dosao do te godine kad dobijam brodove koji mogu da idu preko okeana. Takodje, tu je i pitanje podele regiona (opet upadosmo s hrvatima) i njihovih naziva (Zagreb Region???). Graficki nemam primedbi, s tim da nisu donete bitnije promene vezane za mapu (tj. previse lici na Rome).
 
Да ли би игра могла да се покрене на 256 РАМ-а? Знам да сам неке игре успевао покренути на 256 а захтевале су 512... Кец ме је сморио, а игра ми се ТВ баш :((( Сад прелазим Роме, ал' кад пређем њега... :(((
 
mene je svakako smorio i medieval 2 . pesao sam ga pa ne znam koliko puta
sad cu da cekam neki mod za njega

skinuo sam i europa barbarorum za rome i svidjelo mi se
eto cisto za promjenu

jednia stvar koja mi se svidja u medievalu je sto kad prodje rani period
dobijes barut i onda nastupa krkljanac

sto se tice fakcija turci su mi nekako najzanimljiviji hahah
mamu im njihovu 500 godina su vladali a ja nasao sa njima da igram hahah
 
Miki 13991:
Да ли би игра могла да се покрене на 256 РАМ-а? Знам да сам неке игре успевао покренути на 256 а захтевале су 512... Кец ме је сморио, а игра ми се ТВ баш :((( Сад прелазим Роме, ал' кад пређем њега... :(((
ma mozes matori da igrash....ali seckace ti na masovnim fajtovima ili ces cekati 10 minuta na loading....a koja ti je grafulja?
 

Back
Top