Pissing

slani:
Super je.Pali me da drzim devojku za pickicu dok piski, pali i nju. Isto radi i ona meni, drzi me za

Ma dobro.. to se zove HUMILATION...
Volish i da te pishki po faci, i da pishki kroz najlon charape... Volish da ti stavi shupchic i pikicu na lice...
Eto sve to Ti volish, a ne prichash o tome
:lol: :lol:
10_6_8.gif
 
evo da mu i ja napišem nešto jer će koliko vidim još 15 klonova da napravi...

@Tema: ...ako misliš da je ovde neko veverica razmisli još jednom...
kad si već postavio ovakvu temu sad lepo daj svoje mišljenje i ispričaj svoja iskustva... da li te pali, da li si, kad si i zašto probao i sl (ako nisi zašto nisi i sl.)

...mada... ja bi reko da nemaš više od 15 godina...
 
BanovanKorisnik:
evo da mu i ja napišem nešto jer će koliko vidim još 15 klonova da napravi...

@Tema: ...ako misliš da je ovde neko veverica razmisli još jednom...
kad si već postavio ovakvu temu sad lepo daj svoje mišljenje i ispričaj svoja iskustva... da li te pali, da li si, kad si i zašto probao i sl (ako nisi zašto nisi i sl.)

...mada... ja bi reko da nemaš više od 15 godina...

Vrlo dobro !
Mislim da je to najrealnije. Pa zaboga, niko nije savrshen... Ljudi cesto ne zele da prichaju o svojim "snovima" i zbog toga vrlo cesto i pate.
Mislim da bi stvarno trebao da pricha o tome, jer ce olakshati sebi muku, a mozda i nadje neku koja ce ga dooobro smokriti !
liebe07.gif
 
BanovanKorisnik:
evo da mu i ja napišem nešto jer će koliko vidim još 15 klonova da napravi...

@Tema: ...ako misliš da je ovde neko veverica razmisli još jednom...
kad si već postavio ovakvu temu sad lepo daj svoje mišljenje i ispričaj svoja iskustva... da li te pali, da li si, kad si i zašto probao i sl (ako nisi zašto nisi i sl.)

...mada... ja bi reko da nemaš više od 15 godina...
Imam više od 15 godina, volim to, probao sam više puta,veoma me pali, jedno svoje iskustvo sam i opisao na yusex.com, pre par godina pod istim ovim nikom, taj mi je i jedini inače, verovali ili ne.
 

Back
Top