БРУКА! Б92... СОРОШ!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нисам гледао линкове, јер једноставно не волим теме где неко неће да ми објасни шта гледам.
увод, разрада закључак, бар смо тако учили у школи...
А ко зна шта се крије иза линкова.
 
Alekasandar2:
Нисам гледао линкове, јер једноставно не волим теме где неко неће да ми објасни шта гледам.
увод, разрада закључак, бар смо тако учили у школи...
А ко зна шта се крије иза линкова.


Ма брука тешка за српски народ...
 
Iron Lord:
Молим Вас - погледајте ову бруку:

Какве су им ово вести?
ОВО ДА БУДЕ НА Б92?
Линк3
Линк2
Линк1
СОРОШ!

Е ово је вест!
ЛИНКЧИНА1
ЛИНКЧИНА2

СРБИЈА! СРБИЈА!
врс врс врс...

Промашај......ово НИЈЕ тема за подфорум Политика него СПОРТ ! :roll: :roll: :roll:
 
Јел а мени није дозвољено да проценим да је губитак Црвене Звезде - српска трагедија?
И да су проверени информатори народа ПОРАЗ СТАВИЛИ ИЗНАД ПОБЕДА наших репрезентативаца у кошарци?

Мрак ми на очи пао... На сред Маракане...
Знате кад ће се то следећи пут догодити?
НИКАД!

Или је ово ГЛУП ПРИМЕР како нам СМЕТАЈУ медијске куће КАД НАМ НЕ ОДГОВАРА РЕЗУЛТАТ?
 
Umesto da smo ukinuli te komunjarske klubove i Titove ljubimce nego jos nastavljaju da ih promovisu u neke institucije Srbstva sunac im crveni a nasi oliticari se i dalje ponasaju kao da je drug Tito jos ziv pa brinu o njegovim omiljenim klubovima onako dobrodusno materinski hebo ih i Tiito i Tudjman :evil:
 
svetolik trpkovic:
Umesto da smo ukinuli te komunjarske klubove i Titove ljubimce nego jos nastavljaju da ih promovisu u neke institucije Srbstva sunac im crveni a nasi oliticari se i dalje ponasaju kao da je drug Tito jos ziv pa brinu o njegovim omiljenim klubovima onako dobrodusno materinski hebo ih i Tiito i Tudjman :evil:

Nikako ne mogu da shvatim da neko može da navija za klub kom je Franjo Tudjman bio predsednik?
 
Iron Lord:
Јел а мени није дозвољено да проценим да је губитак Црвене Звезде - српска трагедија?
И да су проверени информатори народа ПОРАЗ СТАВИЛИ ИЗНАД ПОБЕДА наших репрезентативаца у кошарци?

Мрак ми на очи пао... На сред Маракане...
Знате кад ће се то следећи пут догодити?
НИКАД!

Или је ово ГЛУП ПРИМЕР како нам СМЕТАЈУ медијске куће КАД НАМ НЕ ОДГОВАРА РЕЗУЛТАТ?


Ваљда сам успео да постигнем ефекат?
Мислим...
Не видим...
Није важно...

ОВО ЈЕ ВАЖНО (све остало су ситнице):
redstarkit.gif
fk_zvezda.gif

Звучни линк:за Звездаше 300Kb за остале 307200 bajtova
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top