LUPOMOC!!!!!

apatinac

Početnik
Poruka
11
Ljudi dali ja sa 30 god neznam sta je ljubav?Naravno da nisam bolid!Dali je ljubav kad nekog postujes,cenis,podrzavas,iskreno volis ili i tu mora biti nekakve distance i suzdrzavanja?Zanima me sta vi mislite o tome tj st vi smatrate da je ljubav,ali iskrena ljubav?
 
Covece ala si postavio tesko pitanje!!! Znam samo da suzdrzavanje i distanciranje nisu pojam ljubavi i nikako se ne uklapaju u ljubav. Volela sam, i mada ranije nisam bila tog misljenja, sada jesam. Mislim da je ljubav predrasuda. Volis ono sto ti godi, ono sto ti treba, ono sto ti odgovara.
Mada, osnovi ljubavi jesu poverenje, kompromis, postovanje...
Nisam ti nikako pomogla jel da?
:wink:
 
Gabic dobar ti jeodgovor,proveravam sebe jer sam pruzio sve,dobio skoro sve i izgubio sve to preko noci,a nigde nisam pogresio i trajalo je 2,5 god i uvek je postojala neka distanca,e ta distanca me buni dali trabam da se otvorim skroz,ali period od 2,5 god nije mali pa da moras imati neko suzdrzavanje tj. tajnice.Ljubav je bila obostrana i iskrena 100% nema sumnje ali nikakao da skontam zasto je to puklo.Nezelim da osetim taj bol ponovo,jer je bas bolelo.
 
Uvek ce boleti! Mene jedna veza boli i dan danas, iako se zavrsila pre 8 godina. I to mojom krivicom. Zene uglavnom vise imaju tajne pred muskarcima, nego obrnuto. Takve smo!!!
A mora da ima razloga zasto je tvoja veza pukla, i ako je bila savrsena!!
Da li postoji savrsenstvo?
Uvek jedno manje voli!!!
 
Ljubav ! ..ma koji će ti moj ljubav, udri brate po sexu, to ti je ljubav, što znači batali komp.
i kojekakve forume, izađi na ulicu "ćapi" neko mesence pa udri !! do zore , i neslušaj kojekakve paćenike koji ti daju savete, a i oni sami imaju možda još većih problema od tede.

Zato batali ovu glupu elekroniku ( komp,internet i ostala sranja pa u život tamo je ljubav i naravno sex)

Tvoj drug..
 
Ljubav i sex nikako ne mozes podvesti pod isto.....ni sex ljudi ne dozivljavaju na isti nacin.......nekome je dovoljno da zadovolji svoje prirodne nagone, a ipak mislim da vecini sex bez emocija nema smisla, i on je jedna od spona u odnosu izmedju partnera..........dobar sex ide iz glave.........
 
Svako ima svoje misljenje...
I naravno da postoji ljubav prema seksu, ali prvo treba postojati bar neka mala privlacnost da bi bilo seksa...Seks bez uzajamne privlacnosti ili ljubavi je samo t....e!!!!!!
A to vec nije nikakvo zadovoljstvo!
 
apatinac:
Ljudi dali ja sa 30 god neznam sta je ljubav?Naravno da nisam bolid!Dali je ljubav kad nekog postujes,cenis,podrzavas,iskreno volis ili i tu mora biti nekakve distance i suzdrzavanja?Zanima me sta vi mislite o tome tj st vi smatrate da je ljubav,ali iskrena ljubav?
neko je rekao :
" prava je ljubav kao pojava duhova, svako o njima govori ali ih je malo ko video....."
jos si mlad....i ne panici....
sve ovo sto si napisao je ljubav....i moze se dogoditi vise puta u zivotu ...
na tebi je da pravilno odaberes...procenis.... :lol: :lol:
 
Lapatinac, ti si stvarno u losem drustvu. Ljubav je kada se volite i ti vodis glavnu rec a pri tome je ne zloupotrebljavas. Sve ostalo je rizik za mogucim fatalnim posledicama.
 

Back
Top