Hitno- Zaljubljena u proslost...

M

maIIena

Gost
Pozdrav i molim vas procitajte.
Moj problem:
Zaljubila sam se u licnost iz istorije. On je mrtav, to je Zan Zak Ruso, nije vazno to sto cak u Franc. zivi vec to sto je mrtav, i to odavno. Ja placem svaki dan i patim. druge ni ne primecujem. Patim patim i dokle tako??? Cini mi se da sam spremna na sve samo da ga jedan dan imam pored sebe u krevetu. I sve pare i imovinu i srecu bih dala za njega. Nevina sam, ali ni ne pomisljam da je izgubim. Moj decko je veoma osecajan i ceka i ne pritiska me, sve je uvek kako ja zelim, mislim volim ga, ali mu ne bih dala svoju nevinost, a zanu zaku bih i to odmah!!!, ali ja mislim da prekinem vezu jer vise ne mogu, stalno mislim na zana zaka rusoa, moju ljubav. Oh boze, pa sta da radim.

Hvala svima, i na utrosenom vremenu i savetu.
 
maIIena:
Pozdrav i molim vas procitajte.
Moj problem:
Zaljubila sam se u licnost iz istorije. On je mrtav, to je Zan Zak Ruso, nije vazno to sto cak u Franc. zivi vec to sto je mrtav, i to odavno. Ja placem svaki dan i patim. druge ni ne primecujem. Patim patim i dokle tako??? Cini mi se da sam spremna na sve samo da ga jedan dan imam pored sebe u krevetu. I sve pare i imovinu i srecu bih dala za njega. Nevina sam, ali ni ne pomisljam da je izgubim. Moj decko je veoma osecajan i ceka i ne pritiska me, sve je uvek kako ja zelim, mislim volim ga, ali mu ne bih dala svoju nevinost, a zanu zaku bih i to odmah!!!, ali ja mislim da prekinem vezu jer vise ne mogu, stalno mislim na zana zaka rusoa, moju ljubav. Oh boze, pa sta da radim.

Hvala svima, i na utrosenom vremenu i savetu.

Ja mislim da je to jedna faza.........tako dodje,pogotovu ako si sklona mastanju.Isto mislim da je to posledica toga sto si procitala o njemu-verovatnon zelis da te manire i osobine imaj tvoj decko!
Proci ce to...........
P.S
Rekla bih ti nesto u poverenju.......
 
Kao prvo, koliko imaš godina? Pretpostavljam da si neka tinejdžerka! Ako jesi onda to i nije problem! Ja sam u tim godinama bila "smrtno" zaljubljena u Sinišu Mihajlovića (jeste da je ovaj živ, ali ipak...) iako ga nikad u životu nisam ni vidjela. Uvijek sam imala i imam bujnu maštu! To uopšte nije loša stvar i kasnije ćeš biti sretna zbog toga, vjeruj mi! Što se tiče tvoje dileme, ja bi ti toplo preporučila da ne ostavljaš svog dečka jer sa onim drugim DEFINITIVNO nećeš izgubiti nevinost! To ti je samo trenutna faza i SIGURNO će te proći iako ti možda sada izgleda da će to vječito biti tvoja jedina ljubav! Ubrzo ćeš shvatiti da to nije tako!
Sretno! :)
 
Ma pusti tog Zaka Zana, ili kako se vec zove. Ja sam ga video pre neki dan (bar mi se tako cinilo) u busu, kako nece penzosima da ustane, i jos se pravi kako ne zna srpaki.
I meni se pre svidjala Marija Terezija, pa se vise ne palim na nju.
Savet: Probaj da nadjes neku knjigu o njegovim najvecim blamovima, ili tako nesto,procitaj, i sve ce biti ok.
 
maIIena:
Pozdrav i molim vas procitajte.
Moj problem:
Zaljubila sam se u licnost iz istorije. On je mrtav, to je Zan Zak Ruso, nije vazno to sto cak u Franc. zivi vec to sto je mrtav, i to odavno. Ja placem svaki dan i patim. druge ni ne primecujem. Patim patim i dokle tako??? Cini mi se da sam spremna na sve samo da ga jedan dan imam pored sebe u krevetu. I sve pare i imovinu i srecu bih dala za njega. Nevina sam, ali ni ne pomisljam da je izgubim. Moj decko je veoma osecajan i ceka i ne pritiska me, sve je uvek kako ja zelim, mislim volim ga, ali mu ne bih dala svoju nevinost, a zanu zaku bih i to odmah!!!, ali ja mislim da prekinem vezu jer vise ne mogu, stalno mislim na zana zaka rusoa, moju ljubav. Oh boze, pa sta da radim.

Hvala svima, i na utrosenom vremenu i savetu.


cini mi se da videh neki nik zak pa pokusaj mozda ti se svidi :D
 

Back
Top