Atomska fizika

katherine

Obećava
Poruka
75
Treba da napisem seminarski "Nastanak i primena atomske fizike" pa bih vas zamolio da ostavite nekoliko korisnih linkova ili okacite nesto u vezi sa tom temom(na srpskom).Nemojte samo da mi kazete da koristim google zato sto nisam nasao nista korisno.
 
katherine:
Treba da napisem seminarski "Nastanak i primena atomske fizike" pa bih vas zamolio da ostavite nekoliko korisnih linkova ili okacite nesto u vezi sa tom temom(na srpskom).Nemojte samo da mi kazete da koristim google zato sto nisam nasao nista korisno.
Pogledaj u Narodnoj biblioteci u Beogradu da li postoji knjiga "Razvoj fizike" od Milorada Mlađenovića sa naznakom Atomska fizika. Ja imam tri knjige Mehanika/gravitacija, Optika i Elektromagnetizam. Pretpostavljam da postoji i Atomska fizika.
Što se tiče primene tu nema pomoći, jer je primena ogromna i nejasno je da li treba samo nabrojati, što bi se nekako moglo ili i opisivati što bi zahtevalo stranice i stranice (npr. opisati rad poluprovodnika, lasera, svetlecih reklama, rentgena, magnetne rezonance, CRT i TFT televizora itd, itd, do besvesti).
 

Back
Top