Treba mi objektivno mishljenje...
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Treba mi objektivno mishljenje...

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano Treba mi objektivno mishljenje...

Zanima me kako vi vidite ovu situaciju:
    Nas je 6 u drushtvu, i sve smo iz istog odeljenja, osnovne shkole, iako se nismo tada druzile, sada smo naj drugarice. Elem, ima jedna drugarica, isto iz odeljenja iz osnovne, koja je pochela da se druzi sa nama, ali retko (jednom u dve, tri nedelje). Posle nekog vremena, pochela je da se vidja samo sa tri drugarice iz nasheg drushtva, ali smo i dalje sve ostale u skroz ok odnosima. Ja sam sa njom ishla na letovanje (ona, i nas dve drugarice iz drushtva), dopisujemo se mailom... Ona je otishla u Englesku da zavrshi 4. godinu, i kod nas dolazi samo za njen raspust. Prvi put kad je doshla, bio je moj rodj pa smo se sve videle. Drugi put kad je doshla, dakle sada, dogovoreno je vidjenje medjutim, ja sam shvatila da treba sve da se vidimo, dok je ona rekla da hoce samo sa njih tri, ne sa nas tri. Tako je jedna morala da me pozove i da mi kaze kako nas tri ne mozemo sa njima...
    Mene zanima sledece: da li je ok postupak ove tri (ne racunam tu devojku iz Engleske), sto su nam javile kako ne mozemo sa njima, posto je tako ova odlucila? Tj., da li bi vi mogli da postupite tako da kazete drugu/drugarici kako ne moze sa vama da se vidite sa, ipak, zajednichkom drugaricom iako je ta drugarica mislila da ide? I na kraju, da li bi ste ipak na kraju ishli da se vidite sa tom drugaricom iz Engleske, iako tim chinom svesno ˝diskriminishete˝ drugarice; ili bi ste otkazali susret da ne bi ispalili drugarice koje su mislile da svi treba da se vide?
    Ne volem potpise!!!

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano Re: Treba mi objektivno mishljenje...

evo objektivno........rekla bih ostalima da ova ne zeli da ih vidi(jer cini mi se da je vase zajednicko prijateljstvo a pri tome mislim na vas 6 jace od odnosa s njom),ali bih ja otisla da ona hoce da me vidi,jer ipak ne mogu da menjam njen stav i razlog zbog kojih nece,a ipak je meni stalo da je vidim...eto
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

[font=Verdana]Хммм Тинче морам признати врло зезнута ситуација... Знаш како... ја сам увек за то сви или нико без дискриминације итд (мислим кад се ради о супер друштву као што сте вас 6). С друге стране колико сам схватио она је и пре него што је отишла у Енглеску преферирала дружење са њих три. Лично глупо ми је што је рекла да не жели да се види са вас три ал' боже мој то говори само о њој, али треба имати у виду да вас шест ипак не идете у пакету (или ипак идете? :rolleyes: ) и да морате дозволити оним осталим 5 да имају неко друштво ''са стране''. Наравно зна се да сте вас шест као нокат и прст, али никако се не смете ограничавати само на то... Дакле, ако су те три (које ће се видети с њом) и даље твоје нај другарице, а изразиле су жељу да се виде с њом зашто да не, не би то требало да ти смета... једино што је по мом мишљењу реално да ти очекујеш од њих три је да можда оне кажу тој Енглескињи да није у реду то што је урадила и да је ипак требала да вас позове или све вас или ниједну... Ал' опет зашто би вас она звала да се видите ако се она (па самим тим и вас три) не осећате пријатно у том друштву...

Дакле, наравоученије... не требаш да се наљутиш на те три ако оду да се виде с њом мислим да ако сте добре другарице, таква једна ствар не би требала да поквари ваше односе...
    [/font]

Primećen član bo! (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Pricaj s njima i reci im iskreno svoje misljenje!

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Ja bih im uskocila u drustvo na 10 minuta da ih vidim sve 4.

Poznat nensy4ever (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    114

otishla bih i rekla da je natripovani retard

Zainteresovan član unknownbg (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

ne nerviraj se...vreme ce pokazati sta je bio zajeb, a sta ne...radi ono sto osećas u trenutku, a posle živi sa tim..i nemoj žaliti.. naknadna pamet je čudo, al' je uvek naknadna :wink:

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Ne bih nikad otishla sa nekom trecjom osobom koja mi uslovljava taj susret,tj. odvaja me od ostalih najboljih prijateljica,tj. od osoba sa kojim sam bliza i sa kojim sam cheshcje nego sa tom osobom.
    the problem with me is that i don't give a f.u.c.k but i still kinda do

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio Tinar
    Zanima me kako vi vidite ovu situaciju:
    Nas je 6 u drushtvu, i sve smo iz istog odeljenja, osnovne shkole, iako se nismo tada druzile, sada smo naj drugarice. Elem, ima jedna drugarica, isto iz odeljenja iz osnovne, koja je pochela da se druzi sa nama, ali retko (jednom u dve, tri nedelje). Posle nekog vremena, pochela je da se vidja samo sa tri drugarice iz nasheg drushtva, ali smo i dalje sve ostale u skroz ok odnosima. Ja sam sa njom ishla na letovanje (ona, i nas dve drugarice iz drushtva), dopisujemo se mailom... Ona je otishla u Englesku da zavrshi 4. godinu, i kod nas dolazi samo za njen raspust. Prvi put kad je doshla, bio je moj rodj pa smo se sve videle. Drugi put kad je doshla, dakle sada, dogovoreno je vidjenje medjutim, ja sam shvatila da treba sve da se vidimo, dok je ona rekla da hoce samo sa njih tri, ne sa nas tri. Tako je jedna morala da me pozove i da mi kaze kako nas tri ne mozemo sa njima...
    Mene zanima sledece: da li je ok postupak ove tri (ne racunam tu devojku iz Engleske), sto su nam javile kako ne mozemo sa njima, posto je tako ova odlucila? Tj., da li bi vi mogli da postupite tako da kazete drugu/drugarici kako ne moze sa vama da se vidite sa, ipak, zajednichkom drugaricom iako je ta drugarica mislila da ide? I na kraju, da li bi ste ipak na kraju ishli da se vidite sa tom drugaricom iz Engleske, iako tim chinom svesno ˝diskriminishete˝ drugarice; ili bi ste otkazali susret da ne bi ispalili drugarice koje su mislile da svi treba da se vide?
    ZILJAVE KUCHKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!1
    da ne kazem original!

ma yebi im mamu bre...........ma najozbiljnije ti kazem.......ja bih to uradila,,,,i bash mi se zato takve stvari NE deshavaju jer znaju kako bi se proveli!

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio sofffy
    Ne bih nikad otishla sa nekom trecjom osobom koja mi uslovljava taj susret,tj. odvaja me od ostalih najboljih prijateljica,tj. od osoba sa kojim sam bliza i sa kojim sam cheshcje nego sa tom osobom.
    Dobra devojcica.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Ne,nego jednostavno ne zelim dozvoliti nikom da mi se mijesha u prijateljstvo.

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

meni je sve ovu ozasno djetinjasto,..
    ma nije sve to vrijedno tipkanja na tastaruri,..
    moj ti je savje t da je zaboravis brzinom svijetlosti,..
    nije to ni prijateljstvo,ni drugarstvo,nego samo opvrsno poznanstvo,koga se za koju godinu neces ni sjecati.

Zainteresovan član Cirkonka (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

pa ja bi je iskulirala... zasto bi dizala paniku bzv!? ako kazes da ste vas 6 super drugarice a da je ona tu ponekad sta te boli k**** za tu iz engleske... ona dodje jednom godisnje i ako hoce da vidi one 3 nek ih vidi, svejedno je, jer je sigurno da tebe vise vole jer su sa tobom ostalih 11 meseci! eto... nadam se da ti je pomoglo!

Primećen član Anele (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Beograd- u predgradju iza svih onih nebodera ;p
    Reputaciona moć
    51

iskuliras,ko ne zeli tebe u drustvu ne zelis ni ti njega a za ove tri.... pa malo su ispale judisime time sto su va tri nekako izdale time ali sad...po mom misljenju to i nije bas lepo jer ja i svoje drugarice sa strane zdruzim sa drugaricama iz odeljenja tako da ne vidim poentu odvajanja

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio sofffy
    Ne,nego jednostavno ne zelim dozvoliti nikom da mi se mijesha u prijateljstvo.
    Onda ti je to dobra osnova da jednog dana postanes opasna devojcica.

Zainteresovan član O_T_K_A_C_E_N_A (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2007.
    Reputaciona moć
    41

Nikada ne bi ispalila ove tri...Sta ako se ja nekad nadjem na njihovim mestima one bi normalno mene ispalile zato sto sam i ja njih...A i ne bi ispalo fer prema njima...Sta ona dolazi jednom u pola godine i retko je vidisa ove tri gledas bukvalno svaki dan zato sto su tu pored tebe...Nemoj nikada da ispalis tebi bilske osobe tj.one koje su uvek uz tebe zbog nekoga ko nije...

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Citat Original postavio topmodelsica
    Onda ti je to dobra osnova da jednog dana postanes opasna devojcica.
    Yeah,right.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

gle tinar,nije to nista cudno.
    mislim i dobre drugarice mogu da imaju drugarice koje nisu zajednicke.mislim ova iz engleske ocigledno ne smatra vas dovoljno bliskim nego njih tri samo.
    nisu one vas izdale ili tako nesto,ali cinjenica je da ce se takve stvari u zivotu jos desavati i da se i inace cesto desavaju...neko te pozove,neko ne,neko gotivi tvoju drugaricu za tebe joj je sve jedno...nema sta da se nervirate ili ljutite...zivot je takav,nisu svi ljudi jedni za druge,a vi fala bogu niste vezane pupcanom vrpcom pa da zavisite jedna od druge.
    pazi,pre tri godine,u srednjoj bih se verovatno i ja mozda osecala nelagodno u tom slucaju...al to su po meni zaiste normalne stvari koje ne treba da kvare vas odnos...
    you make me sick because i adore you so

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Vi ste svi shvatili ovo previshe ozbiljno... Meni je samo bilo potrebno objektivno mishljenje, jer sam bila isprovocirana.
    Naravno da sam iskulirala situaciju, i naravno da svaka od nas 6 ima josh drugarica van nasheg drushtva koje ne ˝meshamo˝ medjusobno i to je sve ok, ali stvar je u tome (shto ochigledno niko nije ni shvatio ) da smo se sve druzile malo pre ovog ˝dogadjaja˝, pa nas je sve 6 to zapanjilo...
    Jeste sve ovo detinjasto, ali jbg...
    Ne volem potpise!!!

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

pa svi smo se trudili da damo objektivno misljenje,ne znam sta si ocekivala
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Slične teme

1. UME LI ČOVEK (OBJEKTIVNO) RAZMIŠLJATI
    Autor louiskrstic u forumu Filozofija
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 29.12.2009., 21:33
  2. MOLIM ZA OBJEKTIVNO MISLJENJE
    Autor Mr.Relaxed u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 14:47
  3. Objektivno pracenje rada stranaka
    Autor Duh Sekire u forumu Politika
    Odgovora: 3