kako da ga zaboravim...volim ga?!

sexy klon

Zainteresovan član
Poruka
375
e,ovako. imam veliki problem i nadam se da će mi bar neko od vas dati koristan savet.
pre dve godine sam bila na letovanju sa školom i tamo se zaljubila u jednog mnogo slatkog dečka(ide u moju školu,druga je smena,ali isti razred kao i ja),za koga sam pre toga mislila da i nije nešto. on se tada nije interesovao za mene,nisam ga uopšte zanimala. u njega sam bila zaljubljena godinu dana,pošto smo se vratili sa letovanja. i,pre godinu dana,opet sa školom odem na letovanje,naravno i on je tamo,mi počnemo da se družimo,idemo svuda zajedno,zezamo se. ukratko,bili smo nerazdvojni. kada smo se vratili sa letovanja,nastavili smo da se družimo,idemo zajedno na bazen. i ja sam tada bila glupa i luda i nisam ništa preduzimala,iako mi se extra sviđao,jer je bio (po meni) savršen,i bilo je više nego očigledno da se i ja njemu sviđam. samo-problem je što je on extremno stidljiv.
tako smo polako prestajali da se družimo,počela je škola i tako te stvari,dok na kraju nismo bili samo na ''ćao-ćao''.
ali,ja sam se i dalje ložila na njega. i onda smo se posvađali,zbog gluposti,strašno me je iznervirao i od tada ne razgovaramo. a problem je-što se ja i dalje ložim na njega!
uvek razmišljam o njemu, svide mi se momci koji imalo liče na njega...ali,ne želim da se pomirimo.
želim samo da ga zaboravim. a moje pitanje je- kako d fak to da uradim kad još uvek idemo u istu školu,uvek ga viđam ali ignorišemo se međusobno. aj sad,help!
ps. 'zvinte zbog dužine texta :roll:
 
Мислим да је хемија међу вама прошла када је ваше дружење почело да јењава.... то што сте се посвађали и што се игноришете је још једна отежавајућа околност.... не знам шта друго да кажем осим да га на неко време искулираш па ако вас време некад поново споји - добро је, а ако не нема везе наћи ћеш ти неког друго... увек се нађе ;)
 
pa dobro nije toliko ni strasno ako je u tvojoj skoli,veruj mi kad se hoce moze i da se izbegne vidjanje njega.....ako ce ti to imalo pomoci,izbegavaj ga,ne gledaj ga...ako ni to ne uspe,hm............ne znam,iscekuj period kada neces dugo ici u skolu i tako ga mozda zaboravis
 
paaa...tako što ćeš prestati da pokušavaš da zaboraviš. Život ide u svakom slučaju.. Ono što tebe muči vremenom izbledi, promeni oblik ili toliko posivi da ga ne možeš radvojiti od sivila oblačnog jutra i onda shvatiš da je prošlo. Vidim da si mlada, tako da je sasvim normalno da patiš zbog nebitnih stvari, koje ti možda sada izgledaju važno. Ne vredi da ti dalje tupim o tome i obična slova slažem u lepe reči pokušavajući da dam smisao rečenicama, dok sama ne probaš. Mogu ti reći da ima još dosta riba u ovom moru, a ide proleće pa će biti dosta lepih dana za pecanje :lol:

P.S. Sorry ako liči na komad neke knjige il teenage časopisa..al večeras mi je baš nešto merak:)
 
Ne znam zasto bi pokusavala da ga zaboravis? :?
Verovatno se i on oseca isto kao i ti. Ne treba da mu zalupis vrata i donosis neke "nikad vise" zakljucke,vec se samo prikljuci na standby i posveti se drugim stvarima u zivotu. A mozes i da pokusas da se pomiris sa njim,ako je stidljiv tesko da ce on uciniti prvi korak. Nemas sta da izgubis.
 
Bambi_girl:
Ne znam zasto bi pokusavala da ga zaboravis? :?
Verovatno se i on oseca isto kao i ti. Ne treba da mu zalupis vrata i donosis neke "nikad vise" zakljucke,vec se samo prikljuci na standby i posveti se drugim stvarima u zivotu. A mozes i da pokusas da se pomiris sa njim,ako je stidljiv tesko da ce on uciniti prvi korak. Nemas sta da izgubis.

Ona hoce da ga zaboravi.Ona tako hoce.
 

Back
Top