ZAVISNOST OD NASTAVNIKA

slytherin_rules

Zainteresovan član
Poruka
276
Da li je neko od vas bio nekada bukvalno zavistan od neke nastavnice ili nastavnika? Pa ja jesam, imam dve nastavnice koje su mi najbolji prijatelji, i kojima mogu sve da poverim. Ja bukvalno ne mogu bez njih....znate kako, tesko je opisati. Da li bi neko mogao sa mnom da podeli svoje iskustvo? Posto znam da se ovo retko desava, jer i ja mislim da je skola dusevna bolnica, ali ove dve devojke cine moj svet magicnim!
 
Ne shvatas...ja njih ne dozivljavam kao nastavnice...One su fantasticne..Ma sta da ti pricam, jedino da ih upoznas i odusevio bi se... Uff...sad ce vikend, ja cu da kriziram...Znas tek kako mi je bilo na letnjem respustu kada ih nisam videla 2 i po meseca....HOROR! Nista gore od toga! A plus sto idem sa jednom drugaricom da ih "uhodim",tj.posto one zive dosta daleko od mene, mi ih ili pratimo, ili proucavamo njihova kola, kuce...Mislim, prsle smo ko paprike na suncu :D
 
slytherin_rules:
Da li je neko od vas bio nekada bukvalno zavistan od neke nastavnice ili nastavnika? Pa ja jesam, imam dve nastavnice koje su mi najbolji prijatelji, i kojima mogu sve da poverim. Ja bukvalno ne mogu bez njih....znate kako, tesko je opisati. Da li bi neko mogao sa mnom da podeli svoje iskustvo? Posto znam da se ovo retko desava, jer i ja mislim da je skola dusevna bolnica, ali ove dve devojke cine moj svet magicnim!


cool :) sta ti predaju? kao tesko je da postanete drugarice, postoji barijera djak-prof
 
Ma, da vam kazem ni ja jos nisam cula za to, eto...da znate da sam cudo... pih, nemam pojma sta mi je. Ali sto kazes....strava su...nemam reci, uzivam dok mogu, uzivam...moja uzivancija ce se zavrsiti za godinu i po dana...smrc... :cry:
 
slytherin rules:
A plus sto idem sa jednom drugaricom da ih "uhodim",tj.posto one zive dosta daleko od mene, mi ih ili pratimo, ili proucavamo njihova kola, kuce...Mislim, prsle smo ko paprike na suncu :D

A evo i te drugarice :wink: E, 'ajde samo josh neko da kazhe da je to "chudno" i "uvrnuto" pa ce svashta da bude (you're messin' with a real witch here, remember that!) One su carice, ja ne znam shta bih bila bez njih! Toliko toga su nas nauchile (mislim da govorim i u tvoje ime my dear Raptor), toliko predivnih trenutaka smop sa njima podelile, da je to neshto neverovatno! One su uchinile da ja bukvalno zamrzim raspust i da jedva chekam sledeci shkolski dan! Samo da uhvatim njihov pogled, osmeh! Zhivim za njih!
 
uhodite nastavnike :lol: :lol: :lol:
zivite za njih :lol: :lol: :lol: :shock:

pa sta da kazem sem da nisi mozda gledala skola straha?to je film u kom su nastavnici neka cudovista i onda zaposedaju jednog po jednog ucenika...ako slucajno pocnu da ti rastu neki cudni pipci... :(

ja mojim nastavnicima volim da vidim samo ledja.kakav prijateljski odnos... :roll:
 
Ja vam lepo rekoh, nemojte da ismejavate to, svashta ce da bude. Njih dve i moja uvazhena koleginica iz Slytherina ovde su najbolje osobe koje ja poznajem i koje mi najvishe znache u zhivotu. ne bih mogla bez njih, a vi, koji niste dozhiveli takvu vrstu prijateljstva i iskusili tu vrstu srece, siromashniji ste za jedno prelepo iskustvo i ne mozhete nikada nishta reci niti imate pravo da se smejete tome. To shto su one nastavnice ne menja stvar, i dalje mogu da budu divni prijatelji!
 
slytherin_rules:
Da li je neko od vas bio nekada bukvalno zavistan od neke nastavnice ili nastavnika? Pa ja jesam, imam dve nastavnice koje su mi najbolji prijatelji, i kojima mogu sve da poverim. Ja bukvalno ne mogu bez njih....znate kako, tesko je opisati. Da li bi neko mogao sa mnom da podeli svoje iskustvo? Posto znam da se ovo retko desava, jer i ja mislim da je skola dusevna bolnica, ali ove dve devojke cine moj svet magicnim!
Potpuno te razumem,jer i ja obozavam moju nastavnicu muzickog.Svaki put kad idem kod nje na grupu pevaca(nju cinimo nas 5 devojcica)mi stalno ogovaramo i ucenike i nastavnike.A moram priznati da ih i ona ogovara.He he ....znaci toliko je slobodna pred nama da je ponekad i psuje :lol: :lol: :lol: :lol: Mlada je pa verovatno i imamo takav stav prema njoj...u svakom slucaju ne znam sta bih bez nje
 
e vidis sa mnom je puno drugacije.ja sam prije par dana presla u drugu skolu jer su mi u staroj predavali sve goli idioti.pokusajte da zamislite skotove koji u glavi imaju broj petica u jednom odeljenju i ako imas jedinu ocjenu 5 zakljucna je 4,uz obrazlozenje ima previse petica.uzivaj sa tim tvojim nastavnicama a ja se nadam da i takvi postoje posto je moje iskustvo sa nastavnicima uzasno.kreteniiiiiiiiiiiiiiii!
 
Bliznakinja:
slytherin_rules:
Da li je neko od vas bio nekada bukvalno zavistan od neke nastavnice ili nastavnika? Pa ja jesam, imam dve nastavnice koje su mi najbolji prijatelji, i kojima mogu sve da poverim. Ja bukvalno ne mogu bez njih....znate kako, tesko je opisati. Da li bi neko mogao sa mnom da podeli svoje iskustvo? Posto znam da se ovo retko desava, jer i ja mislim da je skola dusevna bolnica, ali ove dve devojke cine moj svet magicnim!
Potpuno te razumem,jer i ja obozavam moju nastavnicu muzickog.Svaki put kad idem kod nje na grupu pevaca(nju cinimo nas 5 devojcica)mi stalno ogovaramo i ucenike i nastavnike.A moram priznati da ih i ona ogovara.He he ....znaci toliko je slobodna pred nama da je ponekad i psuje :lol: :lol: :lol: :lol: Mlada je pa verovatno i imamo takav stav prema njoj...u svakom slucaju ne znam sta bih bez nje

Heh, to nije nishta... "ponekad i psuje" je suvishe blago recheno... nas dve kad smo sa njima razvaljujemo se od psovanja, kao sa najboljim drugaricama (shto nam i jesu). Ma carice, ne znam shta bih bez njih :wink: Ostali nastavnici su nam, naravno, idioti kompeltni, ali i kad me neko iznervira, one su uvek tu da me ohrabre i oraspolozhe (uz par otrovnih rechi dotichnim idiotima :twisted: )
 
Da, Yavanna je u pravu. Zaista je tako. One su uvek tu za nas, da nas podrze, da nam daju savete, da nam pomognu (a verujte to su uradile nebrojano puta). One su nesto posebno, osobe koje se vidjaju samo jednom u zivotu...Stvarno ne znam sta bismo radile bez njih,jer nam mnogo znace,a bolje prijatelje nismo mogle pozeleti! Drago mi je sto ima onih i koji nas razumeju! Pozdrav
 
ni same ne znamo shta je to shto ih chini tako posebnim i neverovatnim, ali ima nechega i ja bez toga ne mogu (ko razume s'vatio je :lol: ). Ma bukvano smo zavisne od njih,zamrzele smo raspust (kuku, zamalo da kazhem "zamrzle"), a za vikend ih smaramo porukama - ne mozhemo ni dana da izdrzhimo bez njih! uuuuh, josh sutra, prsnucu, jedva chekam ponedeljak, obe su dezhurne! :wink:
 
Oh, yeah, ponedeljak, I can't wait! Ja mislim da Gocu posebnom cini njen stav,stav prema citavoj okolini, a Miru....Pa da znas da on bas i nije nesto posebna, jedino sto je za razliku od drugih nastavnika uvek raspolozena za dobro zezanje, i mnogo je dobra prema nama!
 
makili nasha :lol: i to shto kazhesh, Mirche je samo uvek super i za zezanje, ali brate, ne bismo je uhodili za badava, da je "nishta posebno" :twisted: :wink:
A Gocu... pa da, nju chini posebnom stav prema chitavom svetu i prema zhivotu. Chini je posebnom njena hrabrost i pozhrtvovanost, njena organizovanost i obrazovanost, njena snalazhljivost i moram josh jednom da kazhem hrabrost :wink: Neverovatna je...
 

Back
Top