ZAVISNOST OD NASTAVNIKA

nemo' da idesh sestro :shock: ovaj, nego... Zhivanka, da, kuchka, samo li me josh jednom zagrli dok budem prichala sa tobom, raspalicu je nece znati gde se nalazi! *ebem je blentavu, shta me salece po 'odnicima svaki odmor :roll: :evil:
 
uuuu.......ma svasta je to,al' ajde :P ajde rekoh,da ostanem jos malo zbog dunje moje........e,ali ocigledno nam je ponestalo tema za dopis....naravno da je tu goca,ali sestro,pocele smo da se ponavljamo!da znas sto sam cula pesmu na zurci kod jovane,nesto ide:ne moras da budes lep,da bi za mene bio pravi, ne moras da budes sam, ja bih te svejedno ukrala....(blablabla(pa nesto u stilu "moras da budes dobar u ljubavi"
 
a da se mi vratimo na gocu, sta kazes yavanna? mislim da je mnogo vrednije pricati o njoj nego svadjati se sa moderatorom :wink: nadam se da ce tvoji dozvoliti tebi moja draga da idemo u uhodjenje danas, jer mi se strasno ide! sve sam odlozila zbog toga! sad malko visim na netu..odgovaram pa ne mozes da me pozoves na fixni, ti me cimni kada hoces da se skinem!
 
Kada sam rekla da mozete da pricate o vasim nastavnicama nisam mislila da ovu temu pretvorite u chat... Shvatite,ovo je forum... Ovde se razmenjuju misljenja,i svako je dobro dosao,nema te prava nikoga da terate...
Opet sam morala da brisem poruke... Rekla sam vam,ne dozvoljavam vredjanje,a ono sto je rekla neka od vas,ne znam koja,bilo je stvarno nisko...
Jos jednom li se ponovi tako nesto,lockovacu temu... Obecavam vam...
 
Sasha85:
Kada sam rekla da mozete da pricate o vasim nastavnicama nisam mislila da ovu temu pretvorite u chat... Shvatite,ovo je forum... Ovde se razmenjuju misljenja,i svako je dobro dosao,nema te prava nikoga da terate...
Opet sam morala da brisem poruke... Rekla sam vam,ne dozvoljavam vredjanje,a ono sto je rekla neka od vas,ne znam koja,bilo je stvarno nisko...
Jos jednom li se ponovi tako nesto,lockovacu temu... Obecavam vam...
eh zasto li sam ja to propustio :lol: mogu li samo da znam sta je to rekla? :lol:
 
Ja imam takvo iskustvo!Ne stidim se toga jer i ja zavisim od nastavnice matematike.Nije zbog onoga što mi predaje već zbog njenog načina komunikacije.Mnogo je dobra nastavnica.Jednostavno,kao da je moja vršnjakinja.Uopšte se ne stidim toga,a ni ti ne bi trebalo jer je za mene to normalno i drago mi je da ima osoba sličnih meni! :D
 
neven:
Sasha85:
Kada sam rekla da mozete da pricate o vasim nastavnicama nisam mislila da ovu temu pretvorite u chat... Shvatite,ovo je forum... Ovde se razmenjuju misljenja,i svako je dobro dosao,nema te prava nikoga da terate...
Opet sam morala da brisem poruke... Rekla sam vam,ne dozvoljavam vredjanje,a ono sto je rekla neka od vas,ne znam koja,bilo je stvarno nisko...
Jos jednom li se ponovi tako nesto,lockovacu temu... Obecavam vam...
eh zasto li sam ja to propustio :lol: mogu li samo da znam sta je to rekla? :lol:

Ne... :wink:
 

Back
Top