Da li je u redu....

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
da osoba prica clanu porodice da treba da smrsa, ta osoba pokusava da se izleci od zavisnosti od slatkog, a onda osoba koja prica donese tipa cokoladu u kucu, i to da bar pojede pa da covek kaze, nego ostavi i ode na put. Ostavi naravno pod nos osobi koja pokusava da se izlece. Mislim ima li tu elemenata podjebavanja i sabotaze.
 
nemoj odmah tako crno da gledas.ja mislim da su ljudi jako povrsni i da sve rade sa pola mozga,nerazmisljajuci.ja sve volim crno na belo.kad se ta osoba vrati,lepo reci.predpostavljam da nisi namerno,ali palo mi je to tesko.ne pomazes mi bas mnogo.
 
Zdravo Aco
Kao i obično nemam komentar na tvoje pitanje.
Samo hoću da ti se zahvalim što si ga postavio.
Bez tebe ovo je (čast izuzetcima) jedan vrlo tužan forum.
Uostalom vidiš i sam : biti il ne biti,život il smrt, razvodi, trava, droga, problemi u porodici itd.
U to ime Aco druže samo nastavi u svom stilu imaš moju podršku.
 
nema elemenata podjebavanja i sabotaze sto se mene tice.covek ima pravo da kupi cokoladu i da radi sa njom sta god hoce.
od tvoje volje i snage zavisi da li ces ti tu cokoladu otvoriti i pojesti ili ne.
ako je otovris nije ti kriv brat ( pretpostavljam da se radi o vama dvojici) nego ti sam nisi uspeo da se drzis svojih odluka.
ako stvarno hoces da smrsas i 15 kg cokolade da ti se ostavi red nosom bice isto.
i ne govorim slucajno nego jer sam i ja chocholic koji se trudi da ih ne jede a u kuci uvek ima cokolada.pa se onda tresem ko narkoman dok se ne odviknem :lol:
ako nista drugo,jacas svoju volju.
i nemoj da si paranoican.
 
AcaBg82:
da osoba prica clanu porodice da treba da smrsa, ta osoba pokusava da se izleci od zavisnosti od slatkog, a onda osoba koja prica donese tipa cokoladu u kucu, i to da bar pojede pa da covek kaze, nego ostavi i ode na put. Ostavi naravno pod nos osobi koja pokusava da se izlece. Mislim ima li tu elemenata podjebavanja i sabotaze.

Mozda tu osobu samo stavlja pred iskusenje vise...
 
AcaBg82:
da osoba prica clanu porodice da treba da smrsa, ta osoba pokusava da se izleci od zavisnosti od slatkog, a onda osoba koja prica donese tipa cokoladu u kucu, i to da bar pojede pa da covek kaze, nego ostavi i ode na put. Ostavi naravno pod nos osobi koja pokusava da se izlece. Mislim ima li tu elemenata podjebavanja i sabotaze.

Moze se reci izuzetna podrska
 

Back
Top