Sta staviti na trpezu za dvoje?

Tick

Početnik
Poruka
5
Ali... da sva hrana i pice ima nekog znacaja? A, opet da sadrzi od svega po malo... pozuda, romantika, sex, hrabrost, strah, iskrenost... a da opet ne bude neka klasicna hrana... Mozda mnogo trazim, ali bas bih volela da vidim predloge. Bas bi mi znacilo, jer ja vise nemam ideja...
 
evo recepta za LJUBAVNU SALATU:
Izrbati crveni kupus, i dodati sitno seckan praziluk.Posoliti i prognjeciti rukama.Zatim dodati suvu ljutu papricicu sitno seckanu i malo proprzenu na vreloj plotni. Izmesati, dodati izmrvljen beli feta sir, maslinovo ulje i vinsko sirce po ukusu.Po mogucstvu i malo oraha.
Servirati u dubokim cinijama uz dobro ohladjeno slatko crveno vino, i svetlost sveca...i naravno dobro raspolozenje!!
 
Tick:
Ali... da sva hrana i pice ima nekog znacaja? A, opet da sadrzi od svega po malo... pozuda, romantika, sex, hrabrost, strah, iskrenost... a da opet ne bude neka klasicna hrana... Mozda mnogo trazim, ali bas bih volela da vidim predloge. Bas bi mi znacilo, jer ja vise nemam ideja...

Pitanje je bilo: Sta staviti na trpezu za dvoje?
Odgovor> sta god, samo trpezu premestis u krevet i...
a moze i obrnuto : vi na trpezi, pa posle:pizza
Zasto da ne?
p.s. obavezno crno vino!
 
Anonymous:
Izdinstati praziluk na maslinovom ulju, dodati pecurke, skloniti sa sporeta i pomesati sa tunjevinom, a kada se malo prohladi dodati pavlaku.
Preliti preko integralnih spageta, i servirati uz sebe u najboljem mogucem izdanju. :wink:

Ovo mi zvuci poznato!

Nego da li ima neko predlog... kupila sam plodove mora, pirinac i kukuruz... i sve cu to da prokuvam i pomesam... nego kakav preliv ide uz to!!!! Zna li neko kako se prave oni kineski prelivi za pirinac oni kiselkasti?!
 
Princeza:
Anonymous:
Izdinstati praziluk na maslinovom ulju, dodati pecurke, skloniti sa sporeta i pomesati sa tunjevinom, a kada se malo prohladi dodati pavlaku.
Preliti preko integralnih spageta, i servirati uz sebe u najboljem mogucem izdanju. :wink:

Ovo mi zvuci poznato!

Nego da li ima neko predlog... kupila sam plodove mora, pirinac i kukuruz... i sve cu to da prokuvam i pomesam... nego kakav preliv ide uz to!!!! Zna li neko kako se prave oni kineski prelivi za pirinac oni kiselkasti?!

Kineski prelivi su zapravo kiselkasto-slatki! Zato predlazem: izdinstati malo crnog luka, dodati paradjz (koncentrat, na primer), secer, suve sljive, puno karija..onda plodove mora i kukuruz, a mozes i malo jabuka (tako sprema, na primer, moja sestra)!
 

Back
Top