O Nasledju Nemanjica!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Posto vidim da se vodi zucna polemika o republici i monarhiji... Ja sam vec pitao sve a najvise republikance... Postoji li neko od vas ko moze da kaze nesto loze o NAJVECOJ Srpskoj Dinastiji... Da li i zasto mislite da nam takvi Srbi vise ne trebaju Srbiji...
I DA LI IMA VISE NEKO KO MOZE DA MI DEMANTUJE OVO ILI REPUBLIKANCI PUCATE U PRAZNO?
Razumem republikance kao sto su Micunovic-koji je zavrsio na goli otok, Djindjica.. Ali ne i ljude koji su bili u SPS-u a kasnije prisli demokratama... Ne razumem ljude koji podrzavaju kraljevski, Srpski Grb NA zastavi, Nemanjice... Kraljevi su nam doneli slobodu od Turaka, sanjajuci da ozive tu istu lozu... Nemanjici i dalje zive! Ima ih svuda... Sa svim znacima... Ja sam se okrenuo ka njima! I verujem da ce se loza Srpskih kraljeva ponovo vratiti... Kao sto su se i nasi preci nadali! Mi smo u prednosti u odnosu na Ruse... jer oni imaju samo grb na zastavi i nista vise...

Za Kralja i Otadzbinu
 
Bi2:
Bogoljub Karić ! Kako ne znaš? Rekao čovek da je on njihov direktan potomak...tugo moja.:roll:
O moj boze gospode....zar je taj covek TOOOOOOOOOOOOOliko glup...Znaci kada bi uspeli da pretvorimo glupost koja isijava iz njega u elektricnu energiju, vise nikad ne bismo uvozili ugelj i gas iz bratske nam rusije... :lol:
 
Sofika:
O moj boze gospode....zar je taj covek TOOOOOOOOOOOOOliko glup...Znaci kada bi uspeli da pretvorimo glupost koja isijava iz njega u elektricnu energiju, vise nikad ne bismo uvozili ugelj i gas iz bratske nam rusije... :lol:

Nije on toliko glup, koliko je bezobran. Pokvaren. Našao o time da lupeta kako bi skupljao političke poene. A, Sinod mudro ćutaše povodom te izjave.
 
Nemanjici su potrebni Srbiji i ja licno verujem da njihova loza postoji pored strahovite kampanje svinjarskih dinastija koje su jedinu plemenitu lozu Srpskih vladara zatrle u svakom pomenu osim u istorijskom. Najveca tragedija Srbije je upravo u naopakoj selekciji koja je unistila ono najbolje sto je ovaj narod imao: plemice i junake a koja je dosledno primenjivana politikom Vatikana i turskim zlom tokom zadnjih vekova. Vise puta sam inace pominjao teoriju postojanja njihove loze na ovom forumu pa cu rado to i sada uciniti, ne samo Nemanjica loze nego i Lazarevica cijim nestankom sa " scene " i padom Srbije pod turke pocinje dugotrajan pad Srbije u svakom mogucem pogledu cije rezultate sada gledamo sa gnusanjem.
 
Kako bi bilo koji pokojni Nemanjic ili Lazarevic postupio u ovom momentu da moze da se vrati i dobije neprikosnovenu vlast u Srbiji? Sta bi se dogodilo sa svim siptarima, Natasama ( Kandic ), Teofilima, Cedama, NVO, komunistima, lihvarima, jajarama i ostalima? Kakva bi bila spoljna i unutrasnja politika? Onoliki junaci izgibose na Kosovu, onakvi vladari pomrese a da im se ne zna potomstvo a da bi zavladala fukara kakve nikada u istoriji nije bilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top