Srednja muzicka skola

Koliko srednje muzicke skole daju osteg obrazovanja?

  • dosta

  • dovoljno

  • nedovoljno

  • veoma malo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ma nemam pojma
mada mislim da ne
htela sam da upisem srednju muzicku
medjutim,keva me je odvela tamo pokazala mi decu i rekla:
`Svi oni lepo pevaju i sviraju(bas kao i ja 8) ) ali sta ce oni u zivotu da rade od te skole?`
i onda sam ja rekla da su ipak meni ambicije vece i zaboravila na tu skolu...
 
MadonnaGirl:
ma nemam pojma
mada mislim da ne
htela sam da upisem srednju muzicku
medjutim,keva me je odvela tamo pokazala mi decu i rekla:
`Svi oni lepo pevaju i sviraju(bas kao i ja 8) ) ali sta ce oni u zivotu da rade od te skole?`
i onda sam ja rekla da su ipak meni ambicije vece i zaboravila na tu skolu...

pa da, sviranje i pevanje je bas onako leeepo.. posebno za fino vaspitane devojcice.. sto si uopste isla u muzicku kad nisi za to?
 
Marge:
:arrow: Sta mislite, da li srednje muzicke skole daju dovoljno opsteg obrazovanja? :confused:

E, pa s tim u vezi:
Trebalo bi da se iz unutrasnjosti "prebacim" u neku od srednjih muzickih skola na odseku za solo-pevanje u Beogradu (prva sam godina). Volela bih da cujem komentare o kritrerijumima.(narocito onih koji vec idu) Mislim da ce i to izmedju ostalog pomoci.

KOJA je najbolja? A, najlaksa? A, "najgora?"

HVALA
 
zoranj:
E, pa s tim u vezi:
Trebalo bi da se iz unutrasnjosti "prebacim" u neku od srednjih muzickih skola na odseku za solo-pevanje u Beogradu (prva sam godina). Volela bih da cujem komentare o kritrerijumima.(narocito onih koji vec idu) Mislim da ce i to izmedju ostalog pomoci.

KOJA je najbolja? A, najlaksa? A, "najgora?"

HVALA
Stankovic ima najbolji odsek za solo pevanje. Ako pogledas rezultate sa republickog od pre 2 godine (imas ih na sajtu www.muzickeskole.edu.yu), videces da su oni definitivno vodeca skola. I Davorin Jenko nije losa, ali mislim da je Stankovic tu ipak najbolji.
Sad, ja ne idem na solo pevanje, ali iz iskustva nekih koje znam i pomenutih rezultata sa republickog znam otprilike koja je skola dobra.
 

Back
Top