Alija Izetbegovic-Najveci zlocinac rata u BiH
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 105

Tema: Alija Izetbegovic-Najveci zlocinac rata u BiH

Početnik another_world (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Alija Izetbegovic-Najveci zlocinac rata u BiH

Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
    ''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Podrazumevano Re: Alija Izetbegovic-Najveci zlocinac rata u BiH

A sta da se kaze o njemu...isto kao i o Tudjmanu...samo zelene boje...frik sou...fuj...

Zainteresovan član samomama (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2007.
    Reputaciona moć
    44

Isto kao i o Slobodanu Milosevicu-trio fantasticus......i Radovan i Ratko bi mogli imati tu cast da im se pridruze.

Zainteresovan član samomama (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2007.
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio another_world
    Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
    ''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''
    Nisu Merkale,nego Markale, i da ti je tu poginuo neko tvoj ne bi s*ao ovoliko.......

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Погибију на Маркалама треба захвалити рахметли Алији.И то није српска прича,већ потврђена из Света!8)

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio samomama
    Nisu Merkale,nego Markale, i da ti je tu poginuo neko tvoj ne bi s*ao ovoliko.......
    Greska, sorry ako te je to jedno slovo toliko pogodilo.Ja samo pricam cinjenicama, svih poginulih mi je zao, i MOJIH i tvojih, jedina razlika je u tome sto ja znam ko ih je ubio(ubijao), dok ti to nikada neces priznati, i vjecno ces zivjeti u (svjesnoj!) zabludi!Poz

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Ne mogu da tvrdim 100% ko je u stvari odgovoran za taj masakr, nisam bio tamo, ali ne bi bio prvi put da je armija bih namerno po svojima pucala dok je u zaklonu u blizini cekalo 10-tak tv ekipa, spremnih da na sva zvona pruze svetu dokaze o srpskoj "svireposti", primera ima koliko hocete...svuda po bosni...to su ih naucili Hrvati...jos 91-e i 92-e...

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta je ... bez veze, ali... ko je kriv za neke masakre, pogibje, "slucajeve" itd. trebaju merodavni organi utvrditi, a ne ti, ako neko ima "srecu" da umre onda *ebi ga... ali od okrivljenih praviti nevine, a od neoptuzenih krivce, zato sto to svet "zna" ...??? cak je i slucaj SM-ja malo diskutabilan, ili ja nisam cuo presudu, da li je kriv ili ne?

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Alija je bio najveci zlocinac u bosni, za mene to nije za diskusiju, ali on to prvo mesto deli sa Silajdjicem, koji je meni licno najveci otrov koji je koracao ovom zemljom, i Ganicem. Tesko mi je izmedju njih trojice izdvojiti onog najgoreg. Da je bar Milutin skenjao Aliju onda kad su ga upecali na aerodromu...bio bi jedan supak manje...

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rec po rec svadja
    da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta je ... bez veze, ali... ko je kriv za neke masakre, pogibje, "slucajeve" itd. trebaju merodavni organi utvrditi, a ne ti, ako neko ima "srecu" da umre onda *ebi ga... ali od okrivljenih praviti nevine, a od neoptuzenih krivce, zato sto to svet "zna" ...??? cak je i slucaj SM-ja malo diskutabilan, ili ja nisam cuo presudu, da li je kriv ili ne?
    ''da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta''-pogledajte samo sklop ove recenice, svaki komentar je suvisan...I o njoj i o njenom kreatoru 8-)

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hektorius
    Alija je bio najveci zlocinac u bosni, za mene to nije za diskusiju, ali on to prvo mesto deli sa Silajdjicem, koji je meni licno najveci otrov koji je koracao ovom zemljom, i Ganicem. Tesko mi je izmedju njih trojice izdvojiti onog najgoreg. Da je bar Milutin skenjao Aliju onda kad su ga upecali na aerodromu...bio bi jedan supak manje...
    Potpuno si u pravu.Samo sto Alija nije bio supak,zvanje supka bilo bi pohvala za njega.On je otjelotvorenje Satane!Ni vise ni manje...

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

''da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta''-pogledajte samo sklop ove recenice, svaki komentar je suvisan...I o njoj i o njenom kreatoru 8-)
    Niko ne komentira jer jos uvek pokusavaju da prevedu...

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Potpuno si u pravu.Samo sto Alija nije bio supak,zvanje supka bilo bi pohvala za njega.On je otjelotvorenje Satane!Ni vise ni manje...
    Ja vredjam supke a ti Satanu...prosle godine su mu minirali grob...mup bih je organizovao nezapamcenu istragu, sve raspolozive snage su se dale u poteru za pociniocima, preko interpola takodje...kad poredis taj slucaj sa "naporima" da sude svojim ratnim zlocincima jasno ti je kakav je trag ostavio za sobom medju ljudima...zalosno ali istina...njihova vlada otvoreno stiti zlocince koji lepo zive u Sarajevu, ali svet to ne zanima...

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

бАлија је био инсртуиран да поведе крвави рат у Босни и није га било тешко натерати. Посебно он - није заслужио Хаг, мени је то јасно, него, баш онако по Турски - да се набије на ненамашћени колац.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Pitam se samo kad ce Vaso da se pojavi i da prica kako je "Tile" najveci zlocinac svih vremena, od pecinskih ljudi pa do danas, kako je Alija nista u odnosu na njega, bla, bla, bla, bla,...

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja vredjam supke a ti Satanu...prosle godine su mu minirali grob...mup bih je organizovao nezapamcenu istragu, sve raspolozive snage su se dale u poteru za pociniocima, preko interpola takodje...kad poredis taj slucaj sa "naporima" da sude svojim ratnim zlocincima jasno ti je kakav je trag ostavio za sobom medju ljudima...zalosno ali istina...njihova vlada otvoreno stiti zlocince koji lepo zive u Sarajevu, ali svet to ne zanima...
    Pa naravno...Nemoj tako, pa sudice oni svojim ratnim zlocincima-samo kad svi vec budu pod zemljom, a mozda nece ni tada Kao sto i rekoh-cinjenica je da je Iz(m)etbegovic htio islamsku drzavu u srcu Balkana, i da je bio vodja i organizator dzihada u BiH, tako da trag koji je ostavio za sobom uopste ne cudi...

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lacibg
    бАлија је био инсртуиран да поведе крвави рат у Босни и није га било тешко натерати. Посебно он - није заслужио Хаг, мени је то јасно, него, баш онако по Турски - да се набије на ненамашћени колац.
    Konacno nesto pametno.Pravo resenje za poturcenog skota!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

eh sto vodite lep "dijalog", nema vam "vase", milina jedna. a kada bih ja pitao, da li ga je iko osudio za tu "zaveru", tj, da je "supak", "satana" isl. a sto da pitam kada se "zna"... ps. ja doduse i neznam, osim neka rekla kazala, zato niti sudim niti branim.

Učlanjen
    23.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks
    eh sto vodite lep "dijalog", nema vam "vase", milina jedna. a kada bih ja pitao, da li ga je iko osudio za tu "zaveru", tj, da je "supak", "satana" isl. a sto da pitam kada se "zna"... ps. ja doduse i neznam, osim neka rekla kazala, zato niti sudim niti branim.
    Ma sta isprica...

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Pitam se samo kad ce Vaso da se pojavi i da prica kako je "Tile" najveci zlocinac svih vremena, od pecinskih ljudi pa do danas, kako je Alija nista u odnosu na njega, bla, bla, bla, bla,...
    Koliko je Tiletov režim odgovoran što je Alija postao to što je bio?

Da su Tiletovi svojevremeno smaknuli Aliju, da li bi došlo do toga rata u BiH, odnosno, jel' bi tekao drugačije?
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Zainteresovan član richie blackmore (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Još da su smaknuli Slobu i Franju...
    Ali sve smo ih mi izabrali, a ne Tile, a najveći zločinac u Bosni je Radovan Karadžić!

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena(a nisu)!''

Da se nije malo priglupa masa, mržnjom razlike zadojena, zanela u ostvarivanju svojih ambicija pa zločin zločinom pravdala?
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 24.02.2007. u 13:48

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Franjo - umro pre bilo kakvog suđenja.
    Alija - umro pre bilo kakvog suđenja.
    Sloba - umro neosuđen.
    Zaključak - svi su podjednako krivi - ili - svi su podjednako nedužni, kako se koji kome sviđa.
    Poređenje svake druge vrste je stvar ličnog ukusa i afiniteta.
    A činjenica - pa činjenica je da jedino određeni broj Srba čvrsto misli kako je Sloba najveći krivac.
    U BiH i u Hrvatskoj se mogu na promile izbrojati Muslimani i Hrvati koji misle da je "njihov" lider kriv ili da je krivlji od drugih.
    E, sad, da li je to pitanje uticaja sa strane ili "katarza" - ostaje da se istorija pobrine o tome...
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio richie blackmore
    Ali sve smo ih mi izabrali, a ne Tile, a najveći zločinac u Bosni je Radovan Karadžić!
    Ti mora da si mu bio vjerna sjenka pa znas, i to iz prve ruke, ili si bio savjetnik pa znas sta si ga savjetovao..

parcijalno razmisljanje i misljenje, ali ne odrazava sveukupnu istinu, stoga decko, ne pretjeruj..

Ne branim Radovana ni po cemu, vec ga osudjujem kao Srbin, ali ne zbog zlocina koje mu drugi pripisuju, vec zbog zlocina koje je pocinio nad svojim narodom..

Primjer je Bihac i Gorazde..

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio richie blackmore
    Misliš da si mogao 90-tih izabrati nekoga ko nije isti SMrad? Koji naivac!

Radovan je moralno najčistiji:
    On je lepo rekao balijama šta ih čeka ako ne prestanu kenjati......za razliku od drugih političara koji su prećutali neke detalje svojim i drugim narodima
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Slične teme

1. "Izetbegović ukopan pored drugih govana..."
    Autor Bošnjak u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 21.08.2007., 05:24
  2. Alija Izetbegović- čovek koji je bio bolestan u mozak
    Autor gost 94023 u forumu Politika
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 31.07.2007., 00:32
  3. bush je zlocinac...
    Autor absonic u forumu Politika