Preporučite mi knjigu!

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
4.383
Rizikujem da je vec hiljadu ljudi pre mene pitalo isto, ali se zahvaljujem dobronamernim moderatorima foruma sto ce makar razmisliti o tome treba li post ostaviti u zivotu ili ne.

Zelim da nadjem knjigu sa neobicnom idejom, sa upecatljivim zapazanjima pre nego fabulom, nekakav esejisticki roman o sitnicama.

Nota bene: gimnazijalska ljubav- Proljeca Ivana Galeba. Da li je moguce naci slicno delo?
 
guitarrr_babe:
Rizikujem da je vec hiljadu ljudi pre mene pitalo isto, ali se zahvaljujem dobronamernim moderatorima foruma sto ce makar razmisliti o tome treba li post ostaviti u zivotu ili ne.

Zelim da nadjem knjigu sa neobicnom idejom, sa upecatljivim zapazanjima pre nego fabulom, nekakav esejisticki roman o sitnicama.

Nota bene: gimnazijalska ljubav- Proljeca Ivana Galeba. Da li je moguce naci slicno delo?

Da li si citala Hese-a? Ili mozda Mali princ od Egziperija....
Ili Galeb Jonatan Livingston...
 
Hese je dobar predlog:Narcis i zlatousti,Sidarta...mada su one za malo vecu koncentraciju i razmisljanje.
O putovanju kroz Evropu: Bil Brajson-Putovanje po Evropi...(opisani gradovi Evrope,jednostavno, onako kako ih mi vidimo...)
Ili Megi O'Farel:"Daljina medju nama"...malo drugacija prica o ljubavi... ;-)
 

Back
Top