2PLJENJE...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
...posle sexa, iliti, koliko mozemo saznati o partneru po njegovom ponasanju posle istog?
Primer, nakon loseg sexa riba te zagrli ii pita:jel me volis? Ili se pokrije do grla. Ili zapali cigaru gola u krevetu. Ili se razblebece o hiljadu gluposti za koje te ama bas zabole. Ili otrci da spremi nesto za has. Ili te pljusne po dupetu i pita: hocemo opet? Ili te opusteno ceska po jajima dok pocinje pricu o totalno desetim stvarima. Ili otrci odmah na tusiranje. Ili ti okrene ledja i cuti (za ovo sigurno znate sta znaci).....
jbte, koliko ili...
 
2pike:
...posle sexa, iliti, koliko mozemo saznati o partneru po njegovom ponasanju posle istog?
Primer, nakon loseg sexa riba te zagrli ii pita:jel me volis? Ili se pokrije do grla. Ili zapali cigaru gola u krevetu. Ili se razblebece o hiljadu gluposti za koje te ama bas zabole. Ili otrci da spremi nesto za has. Ili te pljusne po dupetu i pita: hocemo opet? Ili te opusteno ceska po jajima dok pocinje pricu o totalno desetim stvarima. Ili otrci odmah na tusiranje. Ili ti okrene ledja i cuti (za ovo sigurno znate sta znaci).....
jbte, koliko ili...


jel me volis-klinka, konzervativac, ili ste dugo u vezi, ili je nesigurna u samu sebe
pokrije se do grla-****** sto se ne istusirah pre?
zapali cigaru-cek da se odmorim
razblebece se - daj da sto pre zaboravimo na ovo
otrci da spremi nesto-bilo mocno, njoj,, a tebi ce da nadoknadi hranom
hocemo opet- napaljena, dobro si se pokazao
ceska po jajima-zaboravila je osnovna pravila higijene
otrci na tusiranje-jesi morao da svrsis po njoj???


joj debila mene i moje bolesne inspiracije....
 
Oktobar1864:
jel me volis-klinka, konzervativac, ili ste dugo u vezi, ili je nesigurna u samu sebe
pokrije se do grla-****** sto se ne istusirah pre?
zapali cigaru-cek da se odmorim
razblebece se - daj da sto pre zaboravimo na ovo
otrci da spremi nesto-bilo mocno, njoj,, a tebi ce da nadoknadi hranom
hocemo opet- napaljena, dobro si se pokazao
ceska po jajima-zaboravila je osnovna pravila higijene
otrci na tusiranje-jesi morao da svrsis po njoj???
joj debila mene i moje bolesne inspiracije....

dobra ti inspiracija-do pola ozbiljno, a onda...
 
KUKU!!! Paaa, najcesce zaspim (ako se dobro secam), he, he. Ne, najcesce ustanem i odem do prozora i tu zauzmem zamisljenu pozu, a u stvari se nadam da ce neko sa ulice da mi vidi alatku i da se slogira!
 
2pike:
...posle sexa, iliti, koliko mozemo saznati o partneru po njegovom ponasanju posle istog?
Primer, nakon loseg sexa riba te zagrli ii pita:jel me volis? Ili se pokrije do grla. Ili zapali cigaru gola u krevetu. Ili se razblebece o hiljadu gluposti za koje te ama bas zabole. Ili otrci da spremi nesto za has. Ili te pljusne po dupetu i pita: hocemo opet? Ili te opusteno ceska po jajima dok pocinje pricu o totalno desetim stvarima. Ili otrci odmah na tusiranje. Ili ti okrene ledja i cuti (za ovo sigurno znate sta znaci).....
jbte, koliko ili...
Sta tu sad treba da se kaze, nije mi bas jasno? Ja imam obicaj da zapalim cigaru i ozednim uvek, a ona od svega po malo osim pokrivanja do grla, okretanje u stranu samo kada je bas umorna, pre toga pripreti prstom da je vise ne diram :) E sad' nisam previse razmisljao o znacenju svakog pojedinacnog gesta, rekao bih da ne transportuju neko dublje znacenje osim osnovnog.
 
Ja ne vidim ništa loše u svemu tome što si ti tu nabulaznio .... svako ima neki svoj stil .... ja posle sexa volim da se zagrlim sa dečkom i da tako goli ležimo pripijeni jedno uz drugo .... šta je tu loše?

Zašto u svemu tražite ružan smisao????
Zašto uvek pokušavate da okaljate odnose medju ljudima???

Koji je problem u vašim glavama????

Kao što reče Oktobar, sve može da se sagleda i iz drugog ugla ... u takvim situacijama analiza je najgora moguća stvar .... pepustite se doživljaju, uživajte u misiru svog znoja posle sexa i svom partneru .... jer nema ništa lepše od toga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top