konachno - pametan predlog za kosovo:PODELA

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
konachno je nasa delegacija shvatila shta je najpametnije raditi u vezi kosova..


Predložen srpski entitet na Kosovu
22. februar 2007. | 07:51 -> 22:25 | Izvor: B92, Beta
Beč, Beograd -- Bez saglasnosti u pregovorima u Beču. Srpski pregovarački tim predložio formiranje srpskog entiteta. Albanci: Neprihvatljivo.

Platforma pod srpskim entitetom podrazuvema pojačana prava opština sa srpskom većinom, direktno s Beogradom, njihovo međusobno povezivanje, status crkve i kulturnog našleđa. Mi smo objasnili da to ne podrazuvema poseban nivo vlasti, nego vrlo čvrstu saradnju srpskih opština u ostvarivanju njihovih interesa na Kosovu", rekao je Samardžić novinarima posle današnjih pregovora.

Beograda predložio je formiranje spskog entiteta na Kosovu, i to u delu plana koji se odnosi na opštine sa srpskom većinom.

Samardžić je podsetio da je taj entitet definisan platformom Beograda.
 
fosilvaso:
Jadni Šipci, misle da je manja verovatnost za nezavisnost ako im ostane samo pola Kosova!
Neka im neko objasni da to nema veze, nezavisnosti NEĆE biti i da mogu prihvatiti PRIVREMENU podelu!
dal' je privremena ili ne,to je super resenje za ovu situaciju...konachno da nashima dodje iz dupeta u glavu i da krenu sa predlogom resenja sa kojim bi se slozilo bar devedeset posto ljudi u srbiji...
 
Vintage:
Kakva podela? A ustav ? A celovitost,granice itd,itd...Manje od nezavisnosti vise od autonomije,jedna drzava dva sistema,pa stvaranje posebnog srpskog etniteta,pa ustav Kosova mora/tereba da bude u skladu sa ustavom Srbije....Sta je sledece?

Zaboravi Ustav, barem deo koji se odnosi na KiM, nakon Kumanovskog Sporazuma...tako sam ja protumačio neke postove:)
 
Од тога нема ништа!Шиптари су алави,хоће независност,а после тога могућност да се шире даље.Значи,не треба им нудити ништа озбиљно,што кажу Еремита и Марлон,ово је једна партија покера.8-)
 
misoni:
Од тога нема ништа!Шиптари су алави,хоће независност,а после тога могућност да се шире даље.Значи,не треба им нудити ништа озбиљно,што кажу Еремита и Марлон,ово је једна партија покера.8-)

Bilo bi mi draže da sve te belosvetske barabe koje plešu oko Kosova,
umesto pokera zaigraju RUSKI RULET:):):)
 
serb_pagan:
konachno je nasa delegacija shvatila shta je najpametnije raditi u vezi kosova..


Predložen srpski entitet na Kosovu
22. februar 2007. | 07:51 -> 22:25 | Izvor: B92, Beta
Beč, Beograd -- Bez saglasnosti u pregovorima u Beču. Srpski pregovarački tim predložio formiranje srpskog entiteta. Albanci: Neprihvatljivo.

Platforma pod srpskim entitetom podrazuvema pojačana prava opština sa srpskom većinom, direktno s Beogradom, njihovo međusobno povezivanje, status crkve i kulturnog našleđa. Mi smo objasnili da to ne podrazuvema poseban nivo vlasti, nego vrlo čvrstu saradnju srpskih opština u ostvarivanju njihovih interesa na Kosovu", rekao je Samardžić novinarima posle današnjih pregovora.

Beograda predložio je formiranje spskog entiteta na Kosovu, i to u delu plana koji se odnosi na opštine sa srpskom većinom.

Samardžić je podsetio da je taj entitet definisan platformom Beograda.

to je bilo jedino reshenje josh 99.
al poshto su obe strane skoro na istom intelektualnom nivou... :(

videcemo

nadam se!

bilo bi najposhtenije.
 

Back
Top