Jarcevi...
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Jarcevi...

Obećava
    Učlanjen
    19.02.2007.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Jarcevi...

Ko su jarcevi...njihove osobine...jako me interesuje,posto je dosta meni dragih ljudi u jarcu,pa da vas pitam...

Zainteresovan član putzaraj (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Jarcevi...

ako imas dosta tebi dragih da su jarcevi onda znas kakvi su

Obećava
    Učlanjen
    19.02.2007.
    Reputaciona moć
    40

Pa bas i neznam,mislila sam da njihove osobine koje vaze samo za jarca i ni za kog vise,sa kim se slazu i to...

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Jarac je zemaljski znak, njegov vladar je Saturn koji simbolizuje……hladnocu, tamu, ogranicenja i odricanja, promene. Jarcevi su mirni i strpljivi i cekace dugo da bi dosli do cilja koji su postavili. Sve sto zamisle moraju da ostvare. Nikakve prepreke im nisu problem, gaze sve pred sobom i zure prema cilju. Svoje planove nikom ne poveravaju kao ni osecaje. Lako ce se odreci neceg u cemu uzivaju, ali u zamenu moraju da dobiju vise i bolje. Ne zanose se iluzijama, trezveni su hladni kao i njihov vladalac Saturn. Pre svakog novog koraka dobro ce izracunati da li im se isplati da nesto urade. Temeljni su i organizovani, vesto upravljaju svime sto im se poveri. Zele da budu najbolji i umeju da procene svoje mogucnosti. Ne idu glavom kroz zid, mudro planiraju i idu sigurno prema svom uspehu. Jarcevi se raduju saznanju da su neke vrednosti ocuvane za one koji su spremni da podnesu asketske uslove i koji teze visokim duhovnim spoznajama.

Muskarac Jarac je tih, ne voli bucno drustvo i galamu, nije bas recit, odnosno- komunikativan je samo kad on hoce i s kim hoce. Njemu je posao na prvom mestu. Voli da zna sve unapred i pomno planira svaku akciju. Retko upada u avanturu, a predlog da se pridruzi putovanju bez cilja smatrace za najgoru uvredu.

Pouzdan je i veran i nikad nece nikome otkriti tajne koje su mu poverili. Stalno je u poslu, samo da bi na vreme zaradio dovoljno novaca, koji ce ga, po njegovom uverenju, spasti od bede i nemastine pod stare dane. Nikad ne pozajmljuje novac, a i ne trazi od drugoga. U poslu je posten i nece nikog da prevari. S njim je prijatno i korisno poslovati. Vole da su im zene domacice, zanimljive u krevetu, ali cene njihovu samosvojnost. Prihvatice i ravnopravnu podelu poslova.

U zavodenju Jarcevi su oprezni, jer se brinu da ce ih zene prevariti i oteti im novac. Stoga su njihovi nacini zavodenja slicni analitickim studijama visegodisnjeg razvoja nekog preduzeca. Ali, kada se jednom u njima probudi zanos, tada sve ide mnogo lakse i dugo, dugo traje. Dogodi se da zene izgube strpljenje pa potraze nekog odlucnijeg.

Jarcevi uopste ne pomisljaju na nevernost. Njima se vise svida da provociraju partnerku na intelektualne dvoboje u kojima, naravno, redovno pobedjuju. Spretni su i u svadama. U vrlo kratkom vremenu smirice strasti i sve izgladiti.

Izgleda da su zene Jarcevi izmislile emancipaciju i nezavisnost, jer su upravo one takve. Ponasaju se kao da im muskarci nisu potrebni. Ali, to je samo maska, jer one vesto kriju svoje osecaje, plaseci se da ih muskarci ne povrede. Zena Jarac ne afektira i ne pravi scene, ponasa se kao osoba koja uvek zna sta hoce. Svoje tajne ljubomorno cuva i ne poverava ih nikom. Povremeno cemo je sresti u muskom drustvu u ulozi feministkinje. Ali, buduci da je cesto sama, spretan muskarac ce se lako nositi s njenom emancipacijom.

Zena Jarac je ambiciozna karijeristkinja kojoj nista nece biti tesko i nemoguce. Za nju je svako sredstvo dobro za ostvarenje plana. Ona zeli da bude finansijski nezavisna. Ne podnosi autoritet i nametnutu disiplinu, a bogatiji bankovni racun pojacace njenu sigurnost u tom smislu.

Najcesce ima samo jednog muskarca, a seksualnost i erotika joj nisu jaca strana. Ne smeje se da bi se dopala, ili ne daj Boze, da koketira. Jednostavno nije zavodnica i-tacka. Zene Jarcevi su izuzetno verne. Tesko pronalaze pravog muskarca koji im odgovara, ipak ce i njemu ubrzo da nade hiljadu mana i zamerki. Ako partner ne prihvati deo njihovog tereta, veza ce sigurno propasti. U slucaju da uhvate partnera da ih vara, opasno ce mu se osvetiti. Ai, nece odmah da poleti drugom u zagrljaj, vec ce smisliti zestoku kaznu za partnerovu nepromisljenost.

Jarac je vrlo smiren i stalozen vozac. Ne reaguje instiktivno, nego stalno kontrolise svoje emocije. Te ga karakterne osobine cine sigurnim u sebe, objektivnim i prakticnim. Prepoznacete ga po mrkom pogledu, jer sve sto Jarac radi, pa i kad vozi, cini s najvecim osecanjem duznosti, odgovornosti i opreza. Ozbiljan je vozac. Ne preteruje u brzini, ne voli da se dokazuje i radije se odlucuje za sporiju, ali sigurnu voznju. Vrlo je strpljiv i retko mu se dogada da izgubi samokontrolu. Uvek deluje hladno i nezainteresovano, ali je to samo privid, jer nijedan pravi Jarac nece sebi dopustiti da njegova unutrasnja previranja prevladaju nad raciom.

Jedino sto se Jarcu moze prigovoriti je manjak osecaja za druge vozace, koji ne dele njegovu sposobnost i sigurnost u voznji. Staromodan je, sto se cesto moze videti i po izboru automobila. Jarcevi nisu ljubitelji vozila najnovije marke, radije ce se odluciti za stariji tip. Okrenuti su proslosti i tradicionalnim vrednostima, pa cene stvari koje su vec dokazale kvalitet i postojanost. Kao i Rak, i Jarac se tesko odvaja od svog starog automobila.

Jarac je nepoverljiv prema novitetima, pa mozda bas zato ne kupuje nov auto. Radije se odlucuje za polovni, i to od proizvodaca u koga je stekao poverenje. Uvek bira auto koji malo trosi. Prirodno je stedljiv, ne voli da se razbacuje novcem, cak ni kada mu to prilike dopustaju. Buduci da ne voli da se istice, retko cete videti Jarca u automobilu jarke crvene ili druge uocljive boje. Vecina Jarceva voli belu boju, a rado voze bubu ili golf.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ima tema sta si dosadan!!!

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

a dobro...zanima decu...s'a se odma ljutis :-?

Obećava
    Učlanjen
    19.02.2007.
    Reputaciona moć
    40

Pa koliko ja znam,takva tema nema,neznam gde si je videla...

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam jarac(prva dekada,25.12.),podznak devica.Zvuci kao sugava kombinacija.TAJO,od svih ovih karakteristika koje si navela u mom slucaju se poklapaju mozda tri stavke a gomila toga je totalna suprotnost.MNOOOgo vise imam osobina Ovna-MESEC mi je u ovnu i Strelca -tu su mi Jupiter,merkur i Neptun.Ne moze se generalizovati.MoRa da se ima u vidu celokupna natalna karta.Svako je individua za sebe.

Zainteresovan član putzaraj (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

heehe i meni je mesec u ovnu i stvarno imam dosta karakteristika ovna kao i vodolije jer mi je tu asc a i jupiter

Slične teme

1. JARCEVI
    Autor milica_03 u forumu Astrologija
    Odgovora: 3879
    Poslednja poruka: 13.12.2017., 22:28
  2. Zene jarcevi!!!
    Autor Ivana_22 u forumu Astrologija
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 14.10.2015., 11:37
  3. Djevice ili Jarčevi?
    Autor drugasansa u forumu Astrologija
    Odgovora: 50