Drugarstvo, ako je ikad i bilo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li se slazete da kad se drug i drugarica, (ustvari jedno od njih odjenom oce vezu ili sex)su ustvari ili u ocaju ili ne mogu nista ulovit pa dolaze na ideje da se muvaju?

Kako to odjednom dodje do kao neke "privlacnosti"?

Da li se slazete ako je privlacnost nastala vremenom da nije ipak dovoljna?
 
privlachnost se obichno manifestuje zzeljom za seksom. kad se desi seks izmedju dvoje, pa makar to dvoje bili i dugogodishnji prijatelji, obichno se u to ukljuchi **** ili pichka. te kakve veze ima da li se ta privlachnost gajila godinama ili sam se napalila na tipa zato shto sam mu sluchajno upala u WC dok je pishao i videla da ima ogromnu tuki?
nema tu neke vece nauke.
sve je moguce sem seksa na mlitavom qrcu.
 
Ne zezajte mi druga! Zar ne vidite da je ozbiljan! Ja mislim sinnke da si u pravu, ali da ima i izuzetaka, ako im dugo treba da se "provale". Mislim da je privlacnost postojala i ranije a da su se dobro krili ili nisu shvatili. Ali i ja mislim da je u vecini slucajeva u pitanju sex iz komfora i mrzime da trazim dalje.
 
Pa kod mushko&zenskog prijateljstva,ako si priblizno istih godina mozda ne direktno,sa namerom ali delom uvek postoji,siguran sam bar za mushkarca,neka vrsta "yebanja u perspektivi" kao delimichnog motiva za druzenje,osim naravno ako devojka nije bash ono totalni krsh,mada i tad ako je bash bash zagoreo,tako da je Sinnke u pravu.Ne mislim da je vecina tih prijateljstva sa muhske strane motivisana lazno,skrivenom zeljom za sexom sa "drugaricom"al ako se otvori mogucnost i stvari poklope...ko zna?
 
CIST PRIMER NA OVU TEMU: Moja drugarica se smuva sa svojim dugogodisnjim drugom (jer istina je,oboje su bili smoreni i sami - i to je moje misljenje - a njihove tvrdnje su da su se rodila nekakva osecanja),elem...posle odredjenog vremena veze meni je taj isti lik priznao kako je u zadnje vreme pre nego sto su se smuvali poceo tuki da mu se dize na nju,pa je kaze morao da je smuva.A ta ista njegova devojka,a moja drugarica je isto tako meni priznala kako on njoj odgovara samo u seksu i da je to jedan od presudnih faktora sto su oni jos uvek zajedno (pored te neke ljubavi naravno).I sada vi na osnovu ove price koja tako lepo odgovara ovoj temi izvedite zakljucak! ;)
 
sinnke:
Da li se slazete da kad se drug i drugarica, (ustvari jedno od njih odjenom oce vezu ili sex)su ustvari ili u ocaju ili ne mogu nista ulovit pa dolaze na ideje da se muvaju?

Kako to odjednom dodje do kao neke "privlacnosti"?

Da li se slazete ako je privlacnost nastala vremenom da nije ipak dovoljna?

.. ja ipak mislim da je to iz ocaja i nezadovoljstva, nazalost ! :-(
 

Back
Top