Dali je prevara baš toliko loša stvar?!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dali je prevara baš toliko loša stvar?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Dali je prevara baš toliko loša stvar?!

...pod uslovom da vam devojka/dečko nikada ne sazna.
    Jedna situacija: more, kraj vas osoba koju verovatno više nikada nećete videti, strrrrrrašno vas privlači, vi nju/njega privlačite itd. itd. Oboje znate da je to što se tu desi to i da će na tome i ostati. A,da, do vaše voljene osobe vam je stalo i tu nemate nameru ništa da menjate...Itd., itd., nabacao sam ovde sve i svašta, ali mislim da se poenta da uočiti...
    Šta vi mislite?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

tesko je prvi put prevariti..... posle to vec ide mnogo lakse....

ne hvala... ne bi ni taj jedan put 8)

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Dali je prevara baš toliko loša stvar?!

Citat Original postavio Hurricane
    Jedna situacija: more, kraj vas osoba koju verovatno više nikada nećete videti, strrrrrrašno vas privlači, vi nju/njega privlačite itd. itd. Oboje znate da je to što se tu desi to i da će na tome i ostati. A,da, do vaše voljene osobe vam je stalo i tu nemate nameru ništa da menjate...Itd., itd., nabacao sam ovde sve i svašta, ali mislim da se poenta da uočiti...
    Šta vi mislite?
    Well, ti se oFde brinesh za svoje mentalno zdravlje u buducnosti, a? Moralna dilema prve klase! Pa to je indiFidualno...Dobitjesh ovde mnogo Da i Ne odgovora...Al' ne od mene...Poenta: Ima nas raznih. :wink:

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Šta vi mislite?
    Kao da je ovo pojava od juče. Stvar je ovdje sasvim invertna. Trebalo bi da se kao uobičajeno, normalno, podrazumijevajuće, očekivano... ovaj „grijeh”, tj, potreba za „varanjem” nađe kao refernca za ljubav, a ne obratno. Ljubav je toliko rijetka, a svakako kratkotrajna pojava, da mi se skoro gadi od potenciranja njene važnosti kroz život. Sve je važno što masu može zatupljivati, konvencionalno tumačenje ljubavi naročito, kapiram ja to... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

O.K.
    ...poštujem vaše mišljenje, ali me zanima razlog. Dali je to zbog straha da ne povrediš, izgubiš itd. osobu do koje ti je zaista stalo, zbog savesti ili nečega drugog?
    Samo nemoj ono:"nemam potrebu", jer je početna pretpostavka da te je ta "potencijalna" strašno privukla...
    Pozdrav

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Hurri... gledaj na to ovako: Jedeš vrlo ukusan kolač, godinama. Ima li potrebe za drugim kolačima, tj. za nastavkom ove moje „mudrine”?

Sve ostalo je totalna hipokrizija (ne brini, nijesam ni ja operisan od nje po tom pitanju, jer nemam „petlje” — tj. suviše sam pri zdravom razumu da promijenim kolač) :wink: :wink: :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio ®
    Hurri... gledaj na to ovako: Jedeš vrlo ukusan kolač, godinama. Ima li potrebe za drugim kolačima, tj. za nastavkom ove moje „mudrine”?

Sve ostalo je totalna hipokrizija (ne brini, nijesam ni ja operisan od nje po tom pitanju, jer nemam „petlje” — tj. suviše sam pri zdravom razumu da promijenim kolač) :wink: :wink: :wink:
    Ma pusti ti to... Ja obožavam šampite, pa mi se i pored toga desi da pojedem krempitu! Posle toga se opet vraćam šampitama, bez griže savesti...
    Eto...šalim se malo, ali mislim da je priroda to tako uredila. Svima nama godi promena s' vremena na vreme. Nije to nikakvo licemerje, već prirodno stanje stvari. Bar po mom mišljenju...
    Pozdrav

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Eh, kad bi sve bilo prirrrrodno....

moje silikonašice.... đe vam je još ostalo da ga metnete (naravno, silikon) :wink:

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

shta li to beshe prevara

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nema veze sto nece nikad saznati, jer moja savest pamti...i onda "grize me savest"...ne volim to, zato nije vredno pomena 8)

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ?

Citat Original postavio Devilishgirl
    Nema veze sto nece nikad saznati, jer moja savest pamti...i onda "grize me savest"...ne volim to, zato nije vredno pomena 8)
    Cisto sumnjam da te grize savjest,ali ako tako tvrdis onda licis na Alisu iz zemlje cuda.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Prevara nikada ne ide bez nezadovoljstva,ako nisi zadovoljan svojom prtnerkom onda je ne mozes voleti!A ako je voliz onda je neces prevariti! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ne volim da lazem i da varam... slagao sam jedan put pokajao sam se.
    ne volim da me lazu i varuju, zar to nije odvratno?
    nije bitno sto druga strana nece saznati, bitno je sto ja znam, zar ne?

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nismo se jedno drugom obavezali na vjernost, a ipak ga ne varam... I, savrseno dobro se osjecam ovako...
    Kad, odnosno ako pozelim da ga prevarim, znacu da nesto nije u redu i da je vrijeme ili da to pokusam ispraviti ili da idem dalje...

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Šta vi mislite?
    Nema tu neke diskusije..
    Ako ti je stvarno stalo do veze,nicim je neces ugroziti.A kako ces je ugroziti,kad tvoja devojka nikad nece saznati?!
    Pa lepo,ugrozices sebe,a i vezu,jer neces vise biti ista osoba.Bices osoba prevarant,varalica,osoba bez poverenja,a onda ces poceti i ti da sumnjas u svoju partnerkua li i ona mene vara?
    A kad se prevara,sumnja,laz usadi u vezu onda strada nesto u vezi,sigurno se odrazi na nesto.Nesto pocinje da skripi i veza puca..
    Onda ili ste zajedno i kidate se(ona ne zna iz kojih razloga,ti znas),ili niste zajedno,a patite sto nesto niste bolje uradili u vezi kako bi opstala,zapravo sto ste uradili to sto ste uradili.
    I kao sto rece neko gore,kad jednom to uradis onda je mnogo lakse,bez kajanja ces to opet uciniti.Ako si osoba koja vredi,shvatices gde gresis i neces druge povredjivati,a ako si bezvredan,onda ti je svejedno,a ne shvatas koliko u stvari sam sebe povredjujes.
    Zelim ti da ocenis svoje vrednosti,shvatis sta u zivotu ima prednost,i sledis te svoje principe.
    Ako ti je do zeze,to mozes uvek naci i svejedno je da li je na moru ,planini,kod kuce...
    Opravdano je samo ako druge ne povredjujes,a sebe mozes koliko hoces.
    Pozdrav

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ?

Citat Original postavio DLAKOVUK
    Citat Original postavio Devilishgirl
    Cisto sumnjam da te grize savjest,ali ako tako tvrdis onda licis na Alisu iz zemlje cuda.
    Zamisli Osecam se bas tako...zemlja cuda
    Super si to napisao/la Tacan odgovor

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

I naravno, pitanje se sad namece samo po sebi:

A sta je sa "swingerima"

Slične teme

1. Zasto je 12. kuca toliko losa?????
    Autor Usamljena u forumu Kuće
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.02.2012., 03:41
  2. ADSL...cij uzeti i dali je prevara???
    Autor DjoX__ u forumu Internet
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 31.07.2007., 16:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •