da li se po vama Bgd, priblizio izgledu evropskih gradova?

Eh... ide u finom pravcu... ali je ipak par svetlosnih godina iza 'evropskih gradova'... Pa ovim tempom ce trebati nekih 20 godina samo da stignemo Budimpestu... Da ne pricam o poznatijim i prefinjenijim gradovima...

'ebi ga, 45 godina komunizma, pa onda 10 godina apatije i laznih vrednosti... isli smo samo unazad, dok su svi polako grabili napred... a ono sto se toliko godina unistava, ne moze se za 3 godina srediti...

Poz.
 
Iggy:
Volim ga i ne bih ga menjao ni za sta na svetu.Samo bih preselio Studenski grad,najvece selo na svetu,negde na jug.Nije mu ovde mesto.

ej znash sta muka mi je od takvih se*ronja kao sto si ti!!! znash zasto? ...ne znas, pa zapitaj se mucni tom tvojom glavetinom ionako sve znas, mozda nadjes odgovor!!!!!... znas, od takvog vaseg seljakanja neemozemo da zivimo... studentski grad je selo za tebe, verovatno zbog toga sto se tu skoluju ljudi koji dodju iz drugih gradova.. a ti nisi iz sela, a ??? ti si faca, frajer, baja kako vi kazete, sta si ti??? ... ti bi to lagano na jug da prebacis, ccccccc pa da selo je dole, boli te ki*ta ti zivis u metropoli... ja mislim da tebi nije mesto tamo a ne studenstkom gradu, ti si decko za planinu a ne za grad.... 8)
 
spy_agent:
da li se po vama Bgd, priblizio izgledu evropskih gradova, u zadnje 3 godine ili ne?


Jeli da vas pitam nesto sve,a zasto mislite samo za Beograd,valjda ima i drugih gradova i manjih mesta u Srbiji.
A dok takvi kao sto ste vi samozivnici zive u njemu nece nikad.Zaostajete mnogo u svakom pogledu zato sto ima mnogo pametnih medju vama sa velikim skolama,a poput neznaju da hodaju ili boljereceno nos da obrisu.I jos nesto ko da dodje da bude predsednik Srbije(jer Crna Gora nece jos dugo biti sa Srbijom)nemoze nista da uradi dok ima takvih pametnjakovica i prostacine cast izuzecima.
Beograd,Beograd i samo Beograd,a ostali gradovi gde su oni.
A kao prvo jug Srbije nije selo kao sto vi smatrate.
I nemoj da se smatrate da ste vi pravi Beogradjani,jer mozda su bas vase cukundede dosle iz tih krajeva.A izvinite vi ste se rodili u tom Beogradu,pa ste zavrsili velike skole zato sto imate uslove,a odakle vam ti uslovi to vas ne zanima,a zato vas zanima da pisete gluposti.Super je ziveti u Beogradu imamo to imam ovo,jer je drugi to izgradio,a ne sam Beograd.Nikada necete stici ostale gradove,nikada verujte u to.
 
i ja smatram da treba obratiti paznju malo i na druge gradove,da se izgrade i da im se napravi vise bolnica,pozorista,bioskopa,diskoteka da se ne bi ovakvi glupani po forumima izdr*avali na nas kako im mi beograjani sve otimamo-kao da se mi nesto pitamo o tome.nas prevoz je odvratan,ulice prljave,kontejneri se ne prazne redovno,ne recikliramo staklo,papir i plastiku,cekas na karte za neku predstavu 2 meseca,na red kod lekara 6h i..ma fuj,necu o tome.
Ako sudimo o spoljasnjem izgledu beograda i da li se promenio u tom smislu za prosle 3 godine-onda da,bgd izgleda bolje ali ni blizu kako je poceo da se gradi i glanca pocetkom 90-tih.Ulaganja i sve ,posto smo mi resili da malo ratujemo nam je preuzela budimpesta-sa pravom!!!
 
beograd-republika:
i ja smatram da treba obratiti paznju malo i na druge gradove,da se izgrade i da im se napravi vise bolnica,pozorista,bioskopa,diskoteka da se ne bi ovakvi glupani po forumima izdr*avali na nas kako im mi beograjani sve otimamo-kao da se mi nesto pitamo o tome.nas prevoz je odvratan,ulice prljave,kontejneri se ne prazne redovno,ne recikliramo staklo,papir i plastiku,cekas na karte za neku predstavu 2 meseca,na red kod lekara 6h i..ma fuj,necu o tome.
Ako sudimo o spoljasnjem izgledu beograda i da li se promenio u tom smislu za prosle 3 godine-onda da,bgd izgleda bolje ali ni blizu kako je poceo da se gradi i glanca pocetkom 90-tih.Ulaganja i sve ,posto smo mi resili da malo ratujemo nam je preuzela budimpesta-sa pravom!!!


Da je smrdljiv jeste,a i ti smrdis cak osecam to ovde iako sam udaljen od tebe samo 2300km.
Sta ti znas uopste dalje od Beograd plitkopamesti i prostacino.A to da niste krivi niste,pa kad niste krivi sto samo mislite za sebe jeli glupenduro prosta.Sta ti znas sta je zivot u opste nabijes se kuci pored kompjuter i seres ko foka,userko glupavi.
Stvarno ste bre smrdljivi ljudi,cast izuzecima.
 
eto vidis ko je prost!!!samo ti ostani i dalje 2300 km od mene-dalje i neces prici,cak si i dalje ood 2300 km po razmisljanju
verovatno te je neko gadno zaebo iz BG pa si nasao ovaj forum da se istresash na sve beogradjane :twisted:
Da se ne bih jos mozda spustla na tvoj nivo-btw ja sam zensko-pricaj tako s tvojom mamom a ne sa mnom!
 
beograd-republika:
eto vidis ko je prost!!!samo ti ostani i dalje 2300 km od mene-dalje i neces prici,cak si i dalje ood 2300 km po razmisljanju
verovatno te je neko gadno zaebo iz BG pa si nasao ovaj forum da se istresash na sve beogradjane :twisted:
Da se ne bih jos mozda spustla na tvoj nivo-btw ja sam zensko-pricaj tako s tvojom mamom a ne sa mnom!

Ja nigde nisam procitao da si ti zensko kao prvo,a to nema veze sta si ti.Kao drugo niko iz Beograda me nemoze zaebati,jer su to sitne ribe za mene,a ovamo se zamisljaju nesto i pisu svasta.A TRECE ti nikad nemozes da budes na mom nivou,jer nisi dovoljno pametna.Izvini za ovo,ali si me izazvala sama i mora tako da napisem,jer nevolim nepravdu.Cao ljubim te lepotice.
 
beograd-republika:
eto vidis ko je prost!!!samo ti ostani i dalje 2300 km od mene-dalje i neces prici,cak si i dalje ood 2300 km po razmisljanju
verovatno te je neko gadno zaebo iz BG pa si nasao ovaj forum da se istresash na sve beogradjane :twisted:
Da se ne bih jos mozda spustla na tvoj nivo-btw ja sam zensko-pricaj tako s tvojom mamom a ne sa mnom!

Ja nigde nisam procitao da si ti zensko kao prvo,a to nema veze sta si ti.Kao drugo niko iz Beograda me nemoze zaebati,jer su to sitne ribe za mene,a ovamo se zamisljaju nesto i pisu svasta.A TRECE ti nikad nemozes da budes na mom nivou,jer nisi dovoljno pametna.Izvini za ovo,ali si me izazvala sama i mora tako da napisem,jer nevolim nepravdu.Cao ljubim te lepotice.
 
DINIC:
beograd-republika:
eto vidis ko je prost!!!samo ti ostani i dalje 2300 km od mene-dalje i neces prici,cak si i dalje ood 2300 km po razmisljanju
verovatno te je neko gadno zaebo iz BG pa si nasao ovaj forum da se istresash na sve beogradjane :twisted:
Da se ne bih jos mozda spustla na tvoj nivo-btw ja sam zensko-pricaj tako s tvojom mamom a ne sa mnom!

Ja nigde nisam procitao da si ti zensko kao prvo,a to nema veze sta si ti.Kao drugo niko iz Beograda me nemoze zaebati,jer su to sitne ribe za mene,a ovamo se zamisljaju nesto i pisu svasta.A TRECE ti nikad nemozes da budes na mom nivou,jer nisi dovoljno pametna.Izvini za ovo,ali si me izazvala sama i mora tako da napisem,jer nevolim nepravdu.Cao ljubim te lepotice.
pa ja i ne apelujem da sa mnom pricas ljubaznije zato sto sam zensko nego zato sto se tako ne prica sa ljudima,isto bih ti rekla i da sam musko..ako sam zensko opet ne mora da znaci da sam lepotica a o tvojoj inteligenciji koja je veca od moje neka sude drugi sa foruma ako im je bas stalo 8)
 
slatka kao medic:
Iggy:
Volim ga i ne bih ga menjao ni za sta na svetu.Samo bih preselio Studenski grad,najvece selo na svetu,negde na jug.Nije mu ovde mesto.

ej znash sta muka mi je od takvih se*ronja kao sto si ti!!! znash zasto? ...ne znas, pa zapitaj se mucni tom tvojom glavetinom ionako sve znas, mozda nadjes odgovor!!!!!... znas, od takvog vaseg seljakanja neemozemo da zivimo... studentski grad je selo za tebe, verovatno zbog toga sto se tu skoluju ljudi koji dodju iz drugih gradova.. a ti nisi iz sela, a ??? ti si faca, frajer, baja kako vi kazete, sta si ti??? ... ti bi to lagano na jug da prebacis, ccccccc pa da selo je dole, boli te ki*ta ti zivis u metropoli... ja mislim da tebi nije mesto tamo a ne studenstkom gradu, ti si decko za planinu a ne za grad.... 8)




Volim ja planinu,prija mi svez vazduh.A zar tebi ne bi bilo lakse da imas u svom selu fakultet i da studiras tamo,a?Koji cete nam djavo ovde?Samo se derete vasim odvratnim naglascima,bacate djubre na sve strane i sve vam smeta.A Beograd ne volite,a ipak svi biste prodali bulju da dodjete ovde.Mars u selo seljaci!
 
"Nietzche",desi bre ti zemo,lepo sam zavrsio post,ja bi zeleo da je Srbija u Evropi,ali je veoma,veoma tesko.Losi smo ljudi zemo pa nas niko i nece mi znamo samo ono "ja pa ja" i tako mora da bude,ali ovde nema ja pa ja.Ja sam morao da se promenim,jer se tako ovde ne zivi,ne varaju se ljudi medjusobno,ne tuku se bez veze,svako si zivi svoj zivot i ne mesa se u tudji,a to u Srbiji imas kolko hoces i to na svaki korak.Nesmes na ulicu da prosetas kao covek,jer ti preti opasnost na svaku krivinu,pa ko zeli takav narod,naravno niko.Prvo treba narod sam da se promeni da ne bude ono sto je sada,vidi se i po raznim forumima kako se pise sta se markira i o cemu se sve pise,zato mene to iritira i moram da vredjam,nisam za to,ali sta znaci to "Beograd u Evropi" zar nije lepse napisati "Srbija u Evropi".Moji su roditelji,brat i cela rodbina u Srbiji ima ih po celu Srbiju samo u tom Beogradu imam dva strica i jednu tetku i to su mi rodjeni.A sto se tice nerodjeno po Beogradu mogu da napisem celu knjigu,po svakom kraju u Beogradu.Imam i u Nisu isto jedno tri,cetri porodice koje su mi familija isto i u Leskovcu svuda po malo,a taj sto pise to verovatno samo u Beogradu,Beogracke familije koje dizu nos i zamisljaju se kao da su neko i nesto,a zapravo niko i nista.Ja sam licno branio Beograd u bombardovanju,ali ne na mostovima kao oni nego u rovovima,a nisam Beogradjanin i to sam bio rezervista tri meseca i sada ce neko da mi napise Beograd Republika.To je to sto mene nervira zemo.POZDRAV ZEMO.
 
Iggy:
slatka kao medic:
Iggy:
Volim ga i ne bih ga menjao ni za sta na svetu.Samo bih preselio Studenski grad,najvece selo na svetu,negde na jug.Nije mu ovde mesto.

ej znash sta muka mi je od takvih se*ronja kao sto si ti!!! znash zasto? ...ne znas, pa zapitaj se mucni tom tvojom glavetinom ionako sve znas, mozda nadjes odgovor!!!!!... znas, od takvog vaseg seljakanja neemozemo da zivimo... studentski grad je selo za tebe, verovatno zbog toga sto se tu skoluju ljudi koji dodju iz drugih gradova.. a ti nisi iz sela, a ??? ti si faca, frajer, baja kako vi kazete, sta si ti??? ... ti bi to lagano na jug da prebacis, ccccccc pa da selo je dole, boli te ki*ta ti zivis u metropoli... ja mislim da tebi nije mesto tamo a ne studenstkom gradu, ti si decko za planinu a ne za grad.... 8)




Volim ja planinu,prija mi svez vazduh.A zar tebi ne bi bilo lakse da imas u svom selu fakultet i da studiras tamo,a?Koji cete nam djavo ovde?Samo se derete vasim odvratnim naglascima,bacate djubre na sve strane i sve vam smeta.A Beograd ne volite,a ipak svi biste prodali bulju da dodjete ovde.Mars u selo seljaci!

mdaaaaaaaaa hahahhah prodala sam buljuuuuuuuu hahahahahahahahaha

selo mojeeeeeeee lepsheeeeeeee od parizaaaaaaaaaa
lepoooooooo iz dalekaaaaaaa josh lepseeeeeee iz blizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ojhaaaaaaaaaaaaaaaa

ebi se boodalo ali lagano&opushtenooooooo
8)
 

Back
Top