Digimon

YEAY!!!...gledah danas...kako sam bila srecna...bila kod drugarice [ona gledala neku shpansku seriju :/]...i ono DIGIMONI....kako sam se ismejala....joj :).....dobar potez pinka....:):):):):):):)
 
Fency_Killer:
ja do sada nisam propustio ni jednu epizodu :mrgreen: sta bre k*njate,simpsonove,prijatelje i domace serije repriziraju sto puta...pa valjda mogu i Digimoni da dodju na red ;)
slazhem se....sada je problem shto digimone repriziraju....nah...smarate :lol:......VOLEM DIGIMONE!
 
Trap master:
ni ja nepropuštam epizode samo malo su izmenili imena :D :D :D :D :D :D

jeste,sinhronizacija je malo drugacija...simpsonovima nista ne hvali,samo sto smo odgledali sve epizode uzduz i popreko ;)
jedva cekam onaj deo kada se patamon pretvara u angelmona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to mi je jedna od emotivnijih scena u serijalu ;)
 
Ja bih se verovatno navukao kada bih poceo, ali necu! Jos nisam preboleo YuGiOh :D A i sto je malo realnije- ne odgovara mi to sto nema omnibus vikendom... Mrzi me da cekam da bilo sta pocne u odredjeno vreme svaki dan, pogotovo ako traje 15ak minuta! Ne volim da nesto i gledam i ne gledam (ali npr. prijatelje i simpsone mogu da pogledam kada god ih uhvatim)... Inace, zbog svega navedenog... Mesam digimone i pokemone... :D Pokemoni su valjda oni sa Ashom i pikachuom... A Digimoni...... Meni su oni gomiletina mutiranih pokemona! :) Mada mi se cini da su stariji crtac :)
 
polarnimeda:
A i sto je malo realnije- ne odgovara mi to sto nema omnibus vikendom...

da,slazem se...ali digimoni i pokemoni nemaju nikakve slicnosti!u pokemonima se sve svodi na lovljenje pokemona,a u digimonima svaki lik ima neku svoju pricu...mislim da u digimonima ima vise emocija nego u pokemonima...eto :lol:
 

Back
Top