Digimon

Cao,pa evo ovako stoje stvari,prva sezona ce biti prvih 54 epizode,mi nastavljamo do 200,tako da ce biti predpostavljam 4 sezone,jedino ne znam da li ce pink pustati sve,u glavnom pinkids,hoce sigurno, pa ko ima kablovsku...a sto se tice srpske verzije,hteli smo da je prepevamo,ali japanci nam nisu poslali muziku,nego samo sa njihovim pevanjem,medjutim,evo saljem deo iz epizode kad Mimi peva,pa poslusajte kako zvuci,znaci otpevano je samo jednom,moglo je i mnogo bolje,ali vreme... :D




http://www.sendspace.com/file/lpk0qo
 
:lol:
a ja idem pre podne,pa opet ne stignem da ih gledam uvek,jer spavam popodne... :lol:

[size=-3]aaa buci buci,mala bebica...ne mogu da iszdrzim ako ne spavam bar 12h dnevno :lol:[/size]
 
Prvo da prokomentarišem ostale, pa moj sud.

Trap master:
ni ja nepropuštam epizode samo malo su izmenili imena

Nekih digimona, ali ne i dece ;).

ForeverAngel:
Bas super sto ih repriziraju,bas sam volela da ih gledam! Steta sto nisu pustili one sa starom sinhronizacijom.Oni su valjda ranije bili na RTS-u,zar ne?

Upravo tako. Bili su na RTS1, 2x ako se ne varam, i kod mene na lokalnoj tv. I slažem se za sinhronizaciju.

Fency_Killer:
ja imao prvu,drugu i trecu ili cetvrtu sezonu na dvd-u,ali nemam pojma kome sam ga dao...

Gah (što bi rekli Englezi i Ameri)! Može da se skine sa toreta, ja imam linkove, ali nemam internet vezu. Možda kolega uspe da skine u aprilu kada uplati flat-rate, ali ćemo videti. U pitanju je po 7 gb za svaku sezonu.

BUBIVII:
Vala stvarno ja se ne secam da je neko Birdamon prevodio pticomon....

Slažem se. Ali nije to jedini „briljantan“ prevod.

BELFABIO:
Neprijatelj im je sad Vandemon (Miyotismon)

Tako je bilo i na RTS sinhronizaciji, samo mi nije jasno zašto. Pravilno je Myotismon, bez „i“. A na mega nivou je Venom Myotismon. Što bi rekli Otrovni Miotizmon.

Meni je zanimljivo da Nemci (gledao sam na RTL2) u Digimon 02, na kraju Myotismona ipak zovu Vamdemon - Belialvamdemon.

BELFABIO:
Ma i od djece i digimona uopste

Holy Angemon (ultra verzija Patamona) – u stvari Arhangelmon (upoređujem sa hrišćanskom hijerarhijom nebeskih bića). U mega verziji je Serafimon i javlja se u Frontiru.

Inače mi se i ovaj sviđa u kecu:



Fency_Killer:
Digimon Timers je po meni najbolja sezona od digimona,ko nije gledao obavezno neka nabavi!

Verujem da si pogrešno otkucao. U pitanju je Tamers, a slika ispod koju si ostavio je iz Frontira, a ne Tamersa. Tamersu su mi bili najbolji, mada evo konačno gledam ceo Frontier, pa bih rekao da su oboje odlični.

BELFABIO:
Sabljaleomon, a crni ratni grejmon se javlja u drugoj sezoni.

Upravo tako. Saberleomon je na mega nivou. BlackWarGreymon jeste u Digimon 02 i neuništiv je za digimone. Ako si gledao, sećaš se ko ga je uništio.

Pajper:
omg kako mozete da pamtite imana?

Sad kad pročitaš moje poruke, tek ćeš da se onesvestiš.

Pajper:
ima neko muziku iz crtanog?

Dobićeš od mene za rođendan
813.gif
, koji nije tako daleko. Znaš da sam ti jednom nudio, ali sad smo već našKi
790.gif
...

Pajper:
ma da...nasli su 8-o dete...
jel ce sad brzo kraj,il' me secanje vara? (:

Večeras će biti 39. epizoda (ima 54) – „Susret dva sveta“, kada uništavaju Otrovnog Vamdemona.

Djavomoni:
Cao,pa evo ovako stoje stvari,prva sezona ce biti prvih 54 epizode,mi nastavljamo do 200,tako da ce biti predpostavljam 4 sezone,jedino ne znam da li ce pink pustati sve,u glavnom pinkids,hoce sigurno, pa ko ima kablovsku...

Da budem malko puritanac ima 205 epizoda. Pink Kids ima očajan signal, a imam ga na kablu SBB-a. Slika je veći deo dana katastrofalna sa puno smetnji. To je jedini kanal koji mi ne valja.

Javiću se sa svojim utiscima uveče (bar mislim). Ako ne sutra.
 
[/QUOTE]Tako je bilo i na RTS sinhronizaciji, samo mi nije jasno zašto. Pravilno je Myotismon, bez „i“. A na mega nivou je Venom Myotismon. Što bi rekli Otrovni Miotizmon.




Holy Angemon (ultra verzija Patamona) – u stvari Arhangelmon (upoređujem sa hrišćanskom hijerarhijom nebeskih bića). U mega verziji je Serafimon i javlja se u Frontiru.







Upravo tako. Saberleomon je na mega nivou. BlackWarGreymon jeste u Digimon 02 i neuništiv je za digimone. Ako si gledao, sećaš se ko ga je uništio.

[/QUOTE]

U japanskoj verziji je Vandemon, a u Americkoj je Myotismon.

Nije Holy vec je Magna Angemon.

BlackWargrejmona je unistio Jukio Oikawa pa je u zadnjim trenutcima zapecatio prolaz.
 

Back
Top