Digimon

Jel ima neko digimone na disku?
Po mogucstvu svih pet sezona a ako ne bolje ishta neko nishta...Neka mi se javi na
Kod:
adminitforuma@hotmail.com za MSN Messenger
ili mailom na miami_dog_low@yahoo.com
 
Бојкотујем Пинк док не пусти епизоде са старом сихронизацијом -_- Ко је Пинк да уништава моју прошлост и моја сећања -_-
 
Teva:
Jel ima neko digimone na disku?
Po mogucstvu svih pet sezona a ako ne bolje ishta neko nishta...Neka mi se javi na
Kod:
adminitforuma@hotmail.com za MSN Messenger
ili mailom na miami_dog_low@yahoo.com

Јел' Тево... Си ти регистрован на СК форуму? :)
 
Miki 13991:
Бојкотујем Пинк док не пусти епизоде са старом сихронизацијом -_- Ко је Пинк да уништава моју прошлост и моја сећања -_-
Vala stvarno ja se ne secam da je neko Birdamon prevodio pticomon.... :(
 
angewomon.jpg

oooo mocnog li stvorenja! moj omiljeni! zeeelim da budem ona! 8) :lol: ali moram priznati da joj je leva cepela jaaako jadna! :( :lol:
 
Digimon Timers je po meni najbolja sezona od digimona,ko nije gledao obavezno neka nabavi!

mainpic.jpg


inace u prvoj sezoni mi se dopada onaj digimon u koga se leomon pretvara,ali ne mogu se setiti imena...i svidja mi se ona dark verzija ratnog grejmona koja se pojavljuje u jednom delu prve sezone...
 
inace u prvoj sezoni mi se dopada onaj digimon u koga se leomon pretvara,ali ne mogu se setiti imena...i svidja mi se ona dark verzija ratnog grejmona koja se pojavljuje u jednom delu prve sezone...[/QUOTE]


Sabljaleomon, a crni ratni grejmon se javlja u drugoj sezoni.
 

Back
Top