Da li bi se udala/ozenio-momkom/devojkom druge nacionalnosti

materina_maza:
Hm...da, do skoro sam i ja tako mislila, ali se u poslednje vreme ljudi kolju i za jabuku, a ne nacionalnost ili veru...Problem je medjutim, sta sa decom iz mesanih brakova? Da li se pola iste nacionalnosti racuna? I koja polovina? Pokazite mi cistog Srbina u danasnjoj Srbiji...
Kakve veze ima koje će nacionalnosti biti deca. Biće deca svojih roditelja, ljudi, Zemljani... Kao da smo mi koji kao znamo koje smo nacinalnosti, srećniji zbog toga. Pa i ti sama kažeš da nema čistog Srbina u Srbiji. Čemu onda vođenje računa o nacionalnosti, kad se ionako ne zna ko je šta?
 
anastazija:
materina_maza:
Hm...da, do skoro sam i ja tako mislila, ali se u poslednje vreme ljudi kolju i za jabuku, a ne nacionalnost ili veru...Problem je medjutim, sta sa decom iz mesanih brakova? Da li se pola iste nacionalnosti racuna? I koja polovina? Pokazite mi cistog Srbina u danasnjoj Srbiji...
Kakve veze ima koje će nacionalnosti biti deca. Biće deca svojih roditelja, ljudi, Zemljani... Kao da smo mi koji kao znamo koje smo nacinalnosti, srećniji zbog toga. Pa i ti sama kažeš da nema čistog Srbina u Srbiji. Čemu onda vođenje računa o nacionalnosti, kad se ionako ne zna ko je šta?
APSOLUTNO!!!
 
Anonymous:
Svima zainteresovanim :
Da li vi imate pametnijeg posla osim pronalaženja
razloga za podelu ljudi na razne nenormalne podele?
Ili je u pitanju nacionalnost, veroispovest, boja kože,ili neka slična glupost! Šta se dešava kada neko prođe sve ove kriterijume,delite ih po obliku,mirisu,....?

Potpuno se slazem s tobom!Ljude dijeliti na nacionalne grupe je primitivno.Ako je neko idiot, idiot je i da mi je brat rodjeni. Uglavnom djelim ljude cjelog svijeta na dvije vrste:Dobre i lose.
 

Back
Top