Graficka skola

da ja idem u grafichku....ne znam sada...nama kazhu da je nash smer [Tehnichar Grafichke Pripreme-ogled]...kao najbolji jer je dobro placen i nov je smer....[shto sama rech ogled govori].....a neki kazhu da su fotografi najbolji smer....ali to sve zavisi od tebe....
 
Ja bih Graficku pripremu, ali na zalost taj smer nije dostupan za vanredne, bar ne u Beogradu :(
Da li tvoja skola mozda ima sajt?
Ako ne mogu graficku pripremu, ja bih isla na smer tipograf ili tehnicar reprodukcije, ne znam sta je bolje...
 
pa da moj smer [grafichka priprema] ne mozhe vanredno jer je ogled.....tehnichar reprodukcije ili ti shtampe je dosta losh smer...a tipograf mislim da ne postoji vishe...to je sada grafichka priprema....koliko ja znam...a za sajt ne znam....bila je rech o tome...ali posle toga nishta...
 
U grafickoj u BG ima tipograf, a ima i ogled graficka priprema. Juce sam otisla do skole i referent za vanredne mi je kazala da se strpim do avgusta, mozda u junu izglasaju da i graficka priprema moze vanredno. Daj boze!
Ja inace hocu da idem na prekvalifikaciju (zavrsila sam gimnaziju) pa treba da polazem samo stucne predmete.
U svakom slucaju, hvala na pomoci :)
 
eh sada ja sam Tehnichar za grafichku pripremu-ogled :lol: [da se napomene]...za fotografe ti treba negde oko 4 i neshto prosek i da dooooboro uradish prijemni...kada sam ja upisivala trebalo je 84 boda minimum....a za ovo ostalo stvarno ne znam ;)...poz...
 

Back
Top