Da li su Magija i Ljubav povezana stvar

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Pitam se ponekada kako ruzne ribe imaju dobre frajere a ruzni frajeri, primitivci ponekada smotaju najbolju ribu.Cuo sam da vecinom djevojke vole da koriste magiju da bi osvojile nekog im dragog frajera.Na primer krila slepog misa i ne znam sta jos... I posle toga muskarac prakticno poludi za tom devojkom, ne gleda ni roditelje, ni brata ni sestru i obavezno napusti familju.
Da li je to istina i da li ima nesto u tome?
 
jeste tacno je.
evo ja u kolekciji imam jednu teglu sa tri krila slepog misa,u jednoj kutijici cuvam osusene pilece nozice,u ciniji sam upravo namrvila opne buba svabe i spremam se da u kazancetu napravim ljubavni napitak.
samo nisam jos odlucila na kojeg cu forumasa baciti cini :?
 
Ja to ovako radim:
1 zečija dlaka, 1 vučija dlaka, 1 dlaka voljenog bića .... Malo svoje menstrualne krvi, sluz žabe i žvalu od konja ... sve to pomešam i kuvam na vatri 15 minuta ... pred sam kraj dodam isečene nokte (svoje rivalke) i pramen njene kose ..... Kad se to dobro ukuva .... pozovem ga na kafu ... kad popije kafu, onaj napitak nam više i nije p otreban :mrgreen: i moj je :lol:
 
NatasaNatasa:
Ja to ovako radim:
1 zečija dlaka, 1 vučija dlaka, 1 dlaka voljenog bića .... Malo svoje menstrualne krvi, sluz žabe i žvalu od konja ... sve to pomešam i kuvam na vatri 15 minuta ... pred sam kraj dodam isečene nokte (svoje rivalke) i pramen njene kose ..... Kad se to dobro ukuva .... pozovem ga na kafu ... kad popije kafu, onaj napitak nam više i nije p otreban :mrgreen: i moj je :lol:

Hahahahahhahaahhaah, e ti si blesava skroz !
Ajde sve sve, ali odakle ti iseceni nokti rivalke ? :lol: :lol: :lol:
Hahahahhahahaah, ludilo !
 
David Coverdale:
Pitam se ponekada kako ruzne ribe imaju dobre frajere a ruzni frajeri, primitivci ponekada smotaju najbolju ribu.
Da li je to istina i da li ima nesto u tome?

Nego kako nego je istina. Evo mene moj "primitivac" omadjiJo ;-)
Mislim cak da drzi neke talismane po kolima (noga od petla, rep od gustera i to) ali eto neka mu je..nek' misli da ja ne znam 8-)
 
c020ai3.gif
 

Back
Top