Kako postati promoterka, hostesa ??
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Kako postati promoterka, hostesa ??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Kako postati promoterka, hostesa ??

Zanima me konkretno za Sajam auomobila, ali i uopste...

Kome se javiti i gde?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Kako postati promoterka, hostesa ??

Citat Original postavio spirittt
    Zanima me konkretno za Sajam auomobila, ali i uopste...

Kome se javiti i gde?

Veza, preporuka...........to je standardan nacin
    A isto tako mozes opusteno da pitas direktno kod generalnih uvoznika automobila, jer svako od njih ima svoju varijantu kako angazuje promoterke, pa ako si zgodna i sarmantna, trebalo bi da bude ok.

A za promoterske poslove ovako uopste...obrati se marketinskim agencijama, njima uvek to treba, a dnevnice su oko 20 eur. S obzirom da si zensko, a promoterke se uvek traze, mozes lako nesto da nadjes i u halo oglasima, rubrika "razno".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Gde mogu da nadjem te marketinske agecije? A da nisu neke divlje ..

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio zzzzzzz
    Veza, preporuka...........to je standardan nacin
    A isto tako mozes opusteno da pitas direktno kod generalnih uvoznika automobila, jer svako od njih ima svoju varijantu kako angazuje promoterke, pa ako si zgodna i sarmantna, trebalo bi da bude ok.

A za promoterske poslove ovako uopste...obrati se marketinskim agencijama, njima uvek to treba, a dnevnice su oko 20 eur. S obzirom da si zensko, a promoterke se uvek traze, mozes lako nesto da nadjes i u halo oglasima, rubrika "razno".
    Da, da, dnevnice su 20 evra kad ih plati onaj ko placa, a kad uzmu oni koji su preporuka sebi po 5 evra devojci ostaje 5 evra. Treba samo da budes pametna i da ides direktno kod poslodavca, to jeste tesko jer ce svi koji daju preporuke grada Beograda da se okome na tebe sto im uzimas hleb ali isplati se.Tako sam ja pocinjala.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio spirittt
    Gde mogu da nadjem te marketinske agecije? A da nisu neke divlje ..

LOWE IDOLS & FRIENDS na dedinju
    MC CANN ERICSSON na dorcolu....adrese i telefone nadji na 988 ili jos bolje na netu, gde sve agnecije imaju sajt, gde lepo pise ko je ko i kome se najbolje obratiti. SAATCHI & SAATCHI...ma ima ih koliko volis... LEO BURNETT.....COMMUNIS.....ili pitaj devojke u obliznjem supermarketu u kojoj su agenciji...dve tri te mozda i iskuliraju, ali neka ce ti i reci.
    Ne znam sta prica topmodelsica o 5 eura, zao mi je ako je nju neko tako zavrnuo, ali stvarno nije to toliko strasno, samo jednom kad uletis stalno ces imati promocije.......stalno.
    Pozdrav i samo hrabro i samouvereno;-) Ako bi da budes promoterka, ispromovisi sebe na najbolji nacin, neka ti to bude prvi posao, a ostali ce se samo nizati....

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio zzzzzzz
    LOWE IDOLS & FRIENDS na dedinju
    MC CANN ERICSSON na dorcolu....adrese i telefone nadji na 988 ili jos bolje na netu, gde sve agnecije imaju sajt, gde lepo pise ko je ko i kome se najbolje obratiti. SAATCHI & SAATCHI...ma ima ih koliko volis... LEO BURNETT.....COMMUNIS.....ili pitaj devojke u obliznjem supermarketu u kojoj su agenciji...dve tri te mozda i iskuliraju, ali neka ce ti i reci.
    Ne znam sta prica topmodelsica o 5 eura, zao mi je ako je nju neko tako zavrnuo, ali stvarno nije to toliko strasno, samo jednom kad uletis stalno ces imati promocije.......stalno.
    Pozdrav i samo hrabro i samouvereno;-) Ako bi da budes promoterka, ispromovisi sebe na najbolji nacin, neka ti to bude prvi posao, a ostali ce se samo nizati....
    ih, eto odgovora
    Bar milion puta sam videla isto pitanje na raznim forumima! Zzzz, hvala, ovo ću c/p from time 2 time...
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2007.
    Reputaciona moć
    38

Evo da pokrenem o5 ovu temu posto i ja razmisljam da se povremeno time bavim.. moze li neko da mi pomogne, objasni itd..

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ovaj...a da procitas temu ispocetka?
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Početnik
    Učlanjen
    03.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zzzzzzz Pogledaj poruku
    ...A za promoterske poslove ovako uopste...obrati se marketinskim agencijama, njima uvek to treba, a dnevnice su oko 20 eur...
    Brate, toliko ja zaradim sto 8 sati teglim daske i cigle preko studentske zadruge :-)
    V.Tomic

Obećava Jeca84 (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Neka me moderator ispravi ili premesti poruku na pravo mesto, linkovala sam veoma vaznu temu sa drugog foruma koja se tice doticne agencije koja "zaposljava" devojke u poslovima kao sto su promocije, hostese...
    Nekima ce zvucati veoma poznato jer ne postoji forum na kome se nisu reklamirali, u pitanju je *** AGENCIJA!

Slatko je zaobidjite!
    Poslednji put ažurirao/la Betty : 28.03.2008. u 06:38 Razlog: ;)

Slične teme

1. Kako postati...?
    Autor ohmygod u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 02.09.2006., 00:37
  2. Kako postati bogat
    Autor miki_k u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.01.2006., 23:27
  3. Kako postati mason?
    Autor absonic u forumu Politika
    Odgovora: 50