Graficka Karta i Pixel Shader 2.0...

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Pozdrav,
juce sam uzeo igricu, koja zahteva pixel shader 2.0... Moja kartica je Ati Radeon 9250 256mb... Kada pokrenem prozor, Cannot create 3d device...Error itd...Verujem da je to zbog ovog shader-a (ali nisam siguran) jer u read me fajlu naglasavaju da je potrban pixel shader 2.0...
Da li neko zna kako da vidim koji mi je shader ili da li moze da se skine pixel shader 2.0 ili je to u kartici?
Pozz
 
PIXEL Shader se nemoze nigde skinuti ( to je hardwarski deo graficke kartice )
OVDE skini program koji se zove EVEREST i instaliraj ga i videces koji Pixel Shader imash... EVEREST>DISPLAY>GPU>PIXEL SHADER gledash onaj broj u zagradi.....

Evo Slikovito...
8f2322f8f9.jpg
 
Oggy:
@ PABLO
Jel nisi imao jos nesto da pokrenes u taskbaru?
A pazi kad mi DUmetar isto tako stoji(i velicina) :)!

Pre kad sam imao HDD od 160 Gb @ 7200rpm 8 MB( bio mi je primarni ) imao sam jos oko 8 programa u start-apu.... On mi se pokvario pa sam kupio 320 GB @ 7200rpm 16MB Ali problem je da je on (S)ATA a moja ploca nema (S)ATA controler onboard pa sam morao da stavim u PCI slot SATA controler ali nikako nisam mogao da na taj (S)ATA HDD instaliram windows.... Pa sa sad bio primoran da stavim HDD od 20 GB 5400rpm :evil: 512kb kesa :evil: da mi bude primarni i on dize vindows oko 5 min na 1.7GHz 2x512 rama...... (privremeno zato sto do kraja meseca stize C2D E 6300; Biostar 965p ?; 7300 GLH 256MB ddr3; 2x512MB 800MHz ).......
 

Back
Top