Elektronski bon-ton

Betty

Elita
Poruka
21.481
Ima li šta gore nego kad dobiješ mejl od nekoga ko je u SUBJECT stavio svoje rođeno ime? :lol: Mene užasno nerviraju svi oni pps-ovi i budalaštine kojima se bave ljudi, čini mi se da je fwd omiljeni office sport u Srbiji!
Takođe, MRZIM mejl koji je, iako poslovan, SAMO prosleđen. Pa ti nagađaj zašto. :?
Neke ljude mrzi da napišu ZAŠTO šalju i šta očekuju....i tako se mi mrzimo međusobno. Uvek sam imala probelema sa alkoholičarima i neradnicima - oni šumom, a ja drumom.

Lično, skorz sam nekako dosledna, svakome odgovorim, nije mi teško!
Mis'iim....ko ne može da klikne na reply i kaže OK, stiglo taj ne zaslužuje ni da živi :)
Jel me neko razume :lol: Aaaaaaa.....!!!
 
Betty:
uh.....Da li je PRERANO za ovu temu?
:roll:

Nikome drugome ne smeta, recimo, kad jedna te ista osoba uvek na ISTI NAČIN počinje mejlove svoje ? :)

Mozda mu smeta samo u trenutku pa onda to kaze ali sledeceg trenutka zaboravi sta mu je to smetalo, jer je to ionako sitnica. Tako ja uvek u trenutku kazem sta mi smeta a sta mi se svidja ali u sledecem trenutku svidja mi se druga stvar a druga stvar mi smeta....
 
imam ja jednog koji me zakopava mailovima punim ppsa i nekih drugih budalaština.
pps odma brišem.
ostale budalaštine..ovisi...
ali..samo prosleđuje i tako mi stigne njegov mail, sa tragom prosleđivanja...i sa svim mogućim adresamam, od čega se ježim....
bar tri puta sam mu objasnila kako se prosleđuju mailovi, kako ono cc i bcc ima svoju ulogu...
ali dzaba
em mi šalje ogromantne slike 3,14čki i qrčeva, mada ne kapiram što mora svima sa svoje mailing liste? em me zatrpava gomilom već viđenoh filmića, koje mi je predhodno poslao baš on...pre nekog vremena...i tako.
emajlski nevaspitan.
imam još jednog koji mi poslovne mailove prosledi bez ko koga i zašto...
hm. da bon ton
 
Valjda ti za kolege sa posla ne treba filter? Šta radi administrator tog mail servera? Ni jedan filter ne može 100% da te zaštiti, ali svaki pristojan može da spreči bar 80-85% junk emaila da dođe do tebe, što nije zanemarljivo.
 

Back
Top