Shutdown day, 24h bez Interneta

The idea behind the experiment is to find out how many people can go without a computer for one whole day, and what will happen if we all participate!
Ako bi se svi otkačili s Neta, baš bi lepo moglo da se vidi koliku propusnu moć zauzimaju razno razni automatizovani servisi uključujući viruse, botove i slične zezalice.

Jesam, ali mislim da moji klijenti nisu. :)
 
Ja mislim da bih mogao, samo sto mi je to vec mnogo godina, mislena imenica....
Ako ne pisem program, dizjniram neke veb stvari. Ako ne dizajniram, pomazem klijentima kad im zapne. Ako ne pomazem klijentima, nekom rodjaku treba hitnom pomoc i uputstvo.
pa onda iz pocetka krug...
A da probam eksperimenta radi mogao bih samo sto ne znam kako da platim racune na kraju meseca...

Sanjam o danima kad sedim i nista ne zuji, zvrci, zvoni a ja u miru citam neku dobru knjigu i srkucem sok. Dobro, bice, za desetak godina :)
 
@ codemaker
poslovne obaveze se ne racunaju.
I ja kad bih tako gledao ne bih mogao ni dan.
Ovde se gleda da li bi mogao da se sam odreknes ciste zabave i navike koju net pruza.

Da samo dopunim onu moju izjavu.
Kao sto sam rekao posle prvobitne krize mogao bih (skoro i jesam silom prilika jer su mi iskljucili net u petak i ako sam ga platio i sve do ponedeljka nista :lol: ) i verujte nije tako strasno ali zao mi je sto sam u tom periodu ispalio neke ljude jer igram jednu online igricu i moje prisustvo svaki dan makar na 5 minuta je neophodno da bi saigraci dobili ono sta im sleduje od mene.
 
tab503:
@ codemaker
poslovne obaveze se ne racunaju.
I ja kad bih tako gledao ne bih mogao ni dan.
Ovde se gleda da li bi mogao da se sam odreknes ciste zabave i navike koju net pruza.
Ok, ako bih govorio teoretski - mogao bih bez interneta bez problema. Bez racunara vec malo teze ali svakako bih mogao. Pitanje koliko dugo - pa nedelju dana bih isterao, doduse sa tikovima na licu i obilnim znojenjem i drhtavicom... It's an addictive problem.. :(
 
kako provodi vreme osoba koja apstinita od interneta

49-4.jpg
 
marko47:
To je tacno.Postoje takve grupe.
Nedavno su pricali na televiziji o tome.
Da, da, emisija ključ ... bio je onaj glumac (kako se beše zove) i valjda Aleksandar ašković iz Sveta Kompjutera.
U početku emisije je bilo zabavo slušati i poistovečivati se sa ostalima, al kad su onaj psihijatar i onaj sa klinike za lečenje zavisnosti počeli da govore, nabili su mi komplekse :D Tad sam shvatio da sam ja zavistan od interneta kao narkos na fiksu :P
 

Back
Top