Godine...

Ja bi NAJMLAĐU znači imao devojku '92, bar za sada... A najstariju devojku '90 glupo mi je sve ostalo... Naravno varijantu za ostalo, van veze bi imao koje hoćeš godište starije, samo da je dobra ;) :mrgreen:
 
nisu godine najvaznije! mladje ne volim,ali sa starijima se ok slazem,vec duze vreme sam sa 6 godina starijim deckom i diiiiiiiiiiiiiivno nam je:)
 
Smatram da godine nemaju veze sa tim, samo nemoj bas ni da preteras...Moras sama da odredis sebi granicu pa je pomeraj u skladu sa svojem misljenjem, okolnostima i interesovanjima...
 
Генерално није ми толико битно, једино сад не бих могао да будем са неком много млађом јер је то зренутно за мене још увек дете...
 
Pa generalno-ljubav ne bira godine ;)
Ja sam do sada uvek shvrljala oko svog godishta...Nisam ishla iznad 87 ni ispod 90og i to mi je ok.
Ne bih mogla da budem sa nekim mnogo starijim,a naravno ni mnogo mladjim.
 
Cyber_Barbie:
Pa generalno-ljubav ne bira godine ;)
Ja sam do sada uvek shvrljala oko svog godishta...Nisam ishla ispod 87 ni iznad 90og i to mi je ok.
Ne bih mogla da budem sa nekim mnogo starijim,a naravno ni mnogo mladjim.
Каже се изнад '87-ог ни испод '90-ог ;)
 
Dovla:
Генерално није ми толико битно, једино сад не бих могао да будем са неком много млађом јер је то зренутно за мене још увек дете...
a sa '94 :p

@tema
ja nikad nisam bila sa nekim mnogo starijim (u stvari Vlada je najstariji :mrgreen: )i neshto nemam nameru... ne interesuju me ... a najmladji sa kojim sam bila je '89 i to mi je donja granica (:
 
heh, onda bih ja sad trebalo da cunjam po srednjoj školi. ;p a dok tamo bejah, da idem po nižim odeljenjima. ;p
mwahahaha. ću ćutim, nemam šta da pričam. (8
 

Back
Top