Zasto momci iz NS-a ne prilaze devojkama?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jeca_90

Zainteresovan član
Poruka
150
Evo postavila sam ovu temu jer zaista sam cula toliko zalbi da su momci,a i sama sam svedok,ovde previse stidljivi,staticni,boje se da pridju,samo gledaju i nista vise.Naravno ima izuzetaka,a i to kad pridju su uglavnom mortus pijani,katastrofa.Nadam se da ce mi momci eto odgovoriti i objasniti ovu situaciju :) :)
 
Jeca_90:
Evo postavila sam ovu temu jer zaista sam cula toliko zalbi da su momci,a i sama sam svedok,ovde previse stidljivi,staticni,boje se da pridju,samo gledaju i nista vise.Naravno ima izuzetaka,a i to kad pridju su uglavnom mortus pijani,katastrofa.Nadam se da ce mi momci eto odgovoriti i objasniti ovu situaciju :) :)
Znači u suštini, momci ti ne prilaze? Lepo ti staviš sliku u profil, pa ćemo odma da ti rešimo situaciju ;)
 
nesons:
:lol: :lol:

Momci iz NS su ti stidljivi, staticni,....a ovi okolo verovatno seljaci :)
znaci hoces ipak momke iz NS ?:lol:
Nisam to rekla,ali me nervira to sto samo gledaju,bulje,mislim da bi jedino pomoglo da na celu napisem da mi se svidja,jer ovako iako se srecu pogledi,nista.I da,da odgovorim Nixxu da nije da mi ne prilaze,vec to bude preko drugarice,druga,ali nikad direktno kada sam u nekoj diskoteci ili slicno,ko sto sam rekla tada prilaze samo pijani(i tako je skoro sa svim devojkama koje znam,to je cinjenica,nazalost) :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top