Losa farba ili frizer?
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Losa farba ili frizer?

Početnik redhair (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Unhappy CRVENA farba!

Neka mi neko preporuci kvalitetnu crvenu farbu za kosu(rubin crvena ili nesto slicno),a da nije previse skupa?

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Red face Re: CRVENA farba!

[[FONT=Comic Sans MS]QUOTE=redhair]Neka mi neko preporuci kvalitetnu crvenu farbu za kosu(rubin crvena ili nesto slicno),a da nije previse skupa?[/QUOTE]
    A zasto ne probas Paletov kolor sampon_.Operes kosu i naneses kesicu tog kolor sampona koji lici na gel za kosu u naravno odgovarajucoj crvenoj boji . Ima od rubin crvene do mahagoni crvene. Ostavis da stoji na kosi, naravno ispod neke kape ili kese, u uputstvu pise pola sata ali ja ostavim i po dva sata jer ne sadrzi ni amonijak ni peroksid. Posle lepo isperes.
    Pozitivne strane> kosa ima predivan crveni sjaj, narocito na suncu, inace je i dalje tamnosmedja, a posto se sampon ispira *pazi istice tako cvena voda pri pranju kose nikad nemas onaj neuredni izrastak. Mozes postupak da ponovis posle mesec dana. Kosa je apsolutno neostecena i deluje izuzetno prirodno narocitoako se odlucis ya neke mirnije nijanse boja
    Mana> Ispira se
    Cena je od 85-100 dinara za kesicu ima ih u lili parfimerijama, interexu i sl.[/FONT][COLOR=Navy]

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Podrazumevano Re: CRVENA farba!

Posle dugogodišnjeg "crvenjenja", najbolja farba koju sam ikad koristila je Schwartskopf-ova Poly Brilliance. Odlične nijanse, sjajna kosa, ma extra skroz!!! Jedina mana: retko gde može da se nađe .
    (btw, čula sam trač da je, kao, kompletna linija Poly Brilliance prestala da se proizvodi, pa je zato nema, elem, ako neko ima neke informacije o tome, biću prezahvalna! )
    Sada koristim Wella-ine crvene i dobre su...

Nemoj ni da pokušavaš sa Palette ni sa Garniere-om, crvena im nije nizašta, ispere se posle prvog pranja.

Ima još jedna firma, Lorvenne, nisam probala, ali sam čula da je dobra...

Učlanjen
    16.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da i ja sam se razocarala u Garnier farbu. Probala sam i neku wella-inu farbu ali mi se bas brzo isprala. Ranije sam koristila od Welle Koleston farbu,ali ne mogu da je nadjem u Beogradu.
    Zna li neko kakve su Goldwell farbe?

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Sorry, nikad čula za Goldwell...

Ova Wella-ina farba koju sad koristim je ona standardna valjda - bela kutija, slika tete, klasika. Piše nešto tipa NEW! Red Collection ili slično, hebem li ga, ja ih pamtim vizuelno...

Iskusan neozbiljko (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Možeš kosu da bojiš kanom, ko Egipćanke. Nije baš crvena, al nema veze.

Učlanjen
    16.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ima li jos neko neki predlog koju farbu da uzmem?

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Mislim da je bolje da je farba blaga i da se ispira nego da je neka sto ti sprzi kosu. Ja sam ranije farbal akosu Revlonom (bez amonijaka, herbal), zato jer neguje vlas.
    One farbe, kako se zovu, Crazy Color, to mi je cool, probala bih ROZE
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Iskusan malamargo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

palet RI5

Zainteresovan član T&A&M (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio medved_bg
    Sorry, nikad čula za Goldwell...

Ova Wella-ina farba koju sad koristim je ona standardna valjda - bela kutija, slika tete, klasika. Piše nešto tipa NEW! Red Collection ili slično, hebem li ga, ja ih pamtim vizuelno...
    Goldwel je extra farba!!! Ali nisam sigurna da li je ima u slobodnoj prodaji ili samo po frizerskim salonima! Cena je oko 400-500 din.!

Početnik Popi Hani (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A da stavis Kanu?! Uzmi Lush-ovu.
    Kana ce definitivno 100% da ti da crvenu boju i teeskooo ces da je isperes, a ujedno ima da ti nahrani i neguje kosu!

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

ima goldvel u onoj radnji u beogradskojulici...cvrle valjda bese se zove ili tako neko smesno ime...

Zainteresovan član MAGDALENICA (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Od kane bi dobila neku narandzastu boju,ako joj je svetlija kosa,
    a ne verujem da zeli da lici na sargarepu.
    Ja sam nekada stavljala kanu i svi su mislili da sam prirodno ridjokosa.

Učlanjen
    16.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

kanu ne bih stavljala, treba mi bas crvena boja, a ne narandzasta. takve nijanse ne dolaze u obzir. Da li je neko probao Wella Safira? Da li se brzo ispira? Svidjaju mi se neke nijanse, pa ne znam da li da probam.

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Josh jedan glas protiv Garnier-ove...boja je prelepa,ali neverovatnom brzinom se ispira...
    Pre nekoliko godina bila sam crvena,otprilike godinu ipo dana... i tada sam se farbala samo Londinom crvenom,zvala se Magic Vulkano ..i druga malo zagasitija nijansa Hot Lava.... medjutim,nisam sigurna da li se one josh proizvode,to je bio neki specijalni Londin katalog..u njemu su bile samo crvene nijanse ... pa eto,raspitaj se....bile su neprevazidjene,postojane i prelepe boje...
    Quod me nutrit me destruit

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio redhair
    kanu ne bih stavljala, treba mi bas crvena boja, a ne narandzasta. takve nijanse ne dolaze u obzir. Da li je neko probao Wella Safira? Da li se brzo ispira? Svidjaju mi se neke nijanse, pa ne znam da li da probam.
    E, par puta sam koristila Safiru! Znam, stvarno su im super nijanse. I odlična je farba, bolja od klasične Wella-e!!! Ne ispira se mnogo, a pored toga ima u pakovanju i bočicu - nešto tipa color refreshner - kao pakovanje koje se stavlja na pola puta do sledećeg farbanja da osveži boju i sjaj. Probaj slobodno, odlična je! Ja sam odustala zbog finansija - dugačka mi je kosa, i pod minivalom, pa mi treba bar 3 farbe za dva farbanja, a Safira je ipak malo skuplja :sad:

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Angry Losa farba ili frizer?

Farbam se istom farbom vec godinu i po dana. Boja, na moju prirodnu tamno smedje pepeljastu, ispadne svetlo smedje i potpuno pepeljasto, bez trunke primesa zute ili narandzaste, i sve super.
    Pre par dana odem na "usluzno farbanje" u obliznji salon po prvi put, i kada mi je susio i osusio kosu vidim da boja nije bas ista kao sto je bila. Mada koriste neki bzvz sampon, pa sam mislila mozda od njega, posto mi npr od herbal essen. kosa izgleda narandzastije. Mozda svetlo, sta znam..
    Juce operem kosu, i provalim da boja definitivno nije ista. Ni priblizno nije pepeljasta kao sto je bila svih prethodnih 10-15 puta, cak pri korenu vuce malcice na narandzasto. Ista je nijansa, ili kako se vec to zove, isto je svetla/tamna, ali vise izgleda kao neka prosecna svetlo smedja. Cini mi se da mi je i kosa malo drugacija, suvlja..
    Dok je mutio farbu bio je okrenut ledjima, tako da nisam videla sta je stavio, i nesto je izlazio u drugi deo salona, nisam pratila.
    Pitanje je, da li je moguce da je Loreal zajebao stvar, i neki sastojak se pojavio u vecoj manjoj meri, ili mi je suvise kratko drzao na kosi, nisam gledala na sat, mada mislim da je bilo 40ak minuta, ukratko da li je moguce da se to desi, ili me je kreten ofarbao nekom drugom farbom?
    I odrao me je pritom...

Aktivan član
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Losa farba ili frizer?

Ja se sama farbam vec dugo godina u istu boju(silver blond).Koristim Palettinu farbu.Pre 2 nedelje sam se ofarbala isto,a boja nije ni nalik na moju,sva sam nesto ispala narandzasta na korenu.(inace mi uvek ispadne svetlo plava).Bas sam se pitala u cemu je stvar.Pretpostavljam da je stvar u farbi,sto je verovatno i kod tebe slucaj.To je moje misljenje,jer ja sam se sama farbala,pa ne mogu da krivim nikog.

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Mozda losa farba,il samo to sto je druga vrsta farbe.
    maki-79

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Pa nije druga vrsta farbe, odnela sam svoju, ali nisam videla sta je smuckao, posto je to radio u drugom delu salona.

Aktivan član
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Hvala, marina b, to me je i zanimalo, koliko je realno da se tako nesto desi.

Početnik Marcia (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mozda je stavio manje ili vise hidrogena,ili je bio druge jacine od onog sto ti inace koristis...a mozda je i "ubacio"malo neke druge farbe...Od frizera me nista ne cudi...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

ne znam koliko ima logike i istine u ovom, ali sam cula/citala da zavisi i kog dana ciklusa se farbamo...

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Moze da bude mala razlika u boji u zavisnosti od ciklusa, ali neke velike promene ne bi trebalo da bude. Moguce je da je frizer stavio slabiji hidrogen, a ne onaj iz farbe

Slične teme

1. KOSA: problemi, saveti, preporuke...
    Autor plavamala u forumu Žene
    Odgovora: 2114
    Poslednja poruka: 08.06.2009., 20:07
  2. Kako se farba scroll bar
    Autor DJ-Nikola u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.05.2005., 01:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor