Tiger Woods 2006

uzgred ti verovatno imas original igru tamo u austriji tako da ne moras da je (zabranjena rec) nego samo pokrenes igru posle instalacije sa diskom u drajvu.

OVA IGRA JE MNOOOGO ZARAZNA, BOLJE I NE POCINJI DA JE IGRAS.
MOZDA SE ZBOG SVEGA TO I DESAVA PA NE MOZES DA JE INSTALIRAS.
NEKO PAZI NA TEBE VOJO ODOZGO'' :)
 
Preporucujem program PowerISO.....Kada ga instaliras,cekiraj sve tipove,znaci .bin,.iso, i sta vec ima tamo.Odaberi koliko hoces virtuelnih cd-romova.Posle toga,pokreni PowerISO i mountuj .bin file.Sada samo idi na virtuelni CD-rom i kreni sa instalacijom.
 
Reglia:
Preporucujem program PowerISO.....Kada ga instaliras,cekiraj sve tipove,znaci .bin,.iso, i sta vec ima tamo.Odaberi koliko hoces virtuelnih cd-romova.Posle toga,pokreni PowerISO i mountuj .bin file.Sada samo idi na virtuelni CD-rom i kreni sa instalacijom.
Sve to rade i novije verzije winrara ili totalcomander sa pluginom (koji je velicine 10KB)
Nema potrebe gusiti racunar sa jos dodatnih programa.
 
LJudi moji izgleda da meni nije sudjeno da igram ovu igricu.Naime prilikom instalacije CD1 se lako instalira,zatim mi trazi drugi i pri kraju mi izbaci gresku i to je kraj.Zna li neko sta je najbolje da uradim? Pozdrav od mene
 
naravno da mozes da je instaliras sa harda.
pokreni setup.
Kad bude trazio drugi CD ako ima mogucnost da mu das putanju ti je daj a ako nema kompletan sadrzaj drugog CD-a prekopiraj u folder gde ti je sadrzaj prvog CD-a
Ta fora je meni uvek uspevala.
 
tab503:
naravno da mozes da je instaliras sa harda.
pokreni setup.
Kad bude trazio drugi CD ako ima mogucnost da mu das putanju ti je daj a ako nema kompletan sadrzaj drugog CD-a prekopiraj u folder gde ti je sadrzaj prvog CD-a
Ta fora je meni uvek uspevala.


Bogu hvala uspeo sam nekako da je instaliram, ali iako sam ubacio cr..ck igra se ne pokrece,samo mi izbaci ikonicu sa uputstvom da ubacim odgovarajuci CD.Vise stvarno sam poludeo...Ako neko ima neki savet dobro bi dosao :cry:
 

Back
Top