Monarhija?

Jeste li za Monarhiju u Srbiji:

  • Da

    glasova: 18 31,6%
  • Ne

    glasova: 33 57,9%
  • Ne znam

    glasova: 0 0,0%
  • Ne zanima me

    glasova: 6 10,5%

  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
pa ajde, samo ne znam koliko to moze da pomogne :) Vreme monarhije tek dolazi... Ja sam naveo moje jake Argumente koje niko nije do sada opovrgao, bar ne ovde... Ni najludji REPUBLIKANCI... Tako da.. ZA KRALJDA I OTADZBINU!
 
Neka mi neki republikanac vise opovrgne ove cinjenice... Ako kaze da nisam u pravu ODUSTACU OD MONARHIJE KAO JEDINOG I PRAVOG RESENJA!


Razumem republikance kao sto su Micunovic-koji je zavrsio na goli otok, Djindjica.. Ali ne i ljude koji su bili u SPS-u a kasnije prisli demokratama... Ne razumem ljude koji podrzavaju kraljevski, Srpski Grb NA zastavi, Nemanjice... Kraljevi su nam doneli slobodu od Turaka, sanjajuci da ozive tu istu lozu... Nemanjici i dalje zive! Ima ih svuda... Sa svim znacima... Ja sam se okrenuo ka njima! I verujem da ce se loza srpskih kraljeva ponovo vratiti... Kao sto su se i nasi preci nadali! Mi smo u prednosti u odnosu na Ruse... jer oni imaju samo grb na zastavi i nista vise...
 
Mali_Oglasi:
Neka mi neki republikanac vise opovrgne ove cinjenice... Ako kaze da nisam u pravu ODUSTACU OD MONARHIJE KAO JEDINOG I PRAVOG RESENJA!

...

Očekuješ činjenice od republikanaca? Pa ono ranije su bazirali na lupetanjima kapitalističkih filozofa, to su potrošili, sada opet čekaju od koga će ukrasti neku novu ideju.....:)
 
Mali_Oglasi:
Neka mi neki republikanac vise opovrgne ove cinjenice... Ako kaze da nisam u pravu ODUSTACU OD MONARHIJE KAO JEDINOG I PRAVOG RESENJA!


Razumem republikance kao sto su Micunovic-koji je zavrsio na goli otok, Djindjica.. Ali ne i ljude koji su bili u SPS-u a kasnije prisli demokratama... Ne razumem ljude koji podrzavaju kraljevski, Srpski Grb NA zastavi, Nemanjice... Kraljevi su nam doneli slobodu od Turaka, sanjajuci da ozive tu istu lozu... Nemanjici i dalje zive! Ima ih svuda... Sa svim znacima... Ja sam se okrenuo ka njima! I verujem da ce se loza srpskih kraljeva ponovo vratiti... Kao sto su se i nasi preci nadali! Mi smo u prednosti u odnosu na Ruse... jer oni imaju samo grb na zastavi i nista vise...
Ја сам одавно на оној теми (а и у многим другим приликама при сличнним расправама) рекла да још нисам чула ни један озбиљан аргумент против враћања монархије.
И то, дакле, јесте тако.

Наравно, свако има право и на другачије мишљење. И ја га увек саслушам. Каткад, и прихватим туђе аргументе, па и променим мишљење, ако их оценим довољно убедљивим.

Али, овде стварно још нико није изнео ниједан такав.

Дакле - за краља (може и краљицу, наравно), и отаџбину!
 
A sto da ne bune vuk.
Vuk je pravi nas srbin.Volem ga sto je pravi cetnik sas bradom.
E da smo ga slusali sad bi kralja imo srbin na vlasti.
Bijo sam na ravnoj gori, e da je tad vuk reko da idemo na beograd pregazili bi ga ko
plitak potok.Ja sam posle mitinga puco celu noc i psovo komunjare.
Jedva sam se smirio.Taj coek ume da oprica celu nasu istoriju tako da ti se
krv u glavu sjuri.Jos kad sam malo potego rakije sas mojim pobratimom tijosavom
teli smo oma da opasemo redenike i subare sas kokardama nataknemo na celo i odemo
da dovedemo kralja na vlast.
 
Gucanin:
А ко да буде краљ? Вук Драшковић?


LJUTI ME KADA VIDIM OVAKVE SALE I PRIMITIVNE ARGUMENTE! DA SE ti pitas Vratio bi TITA i unistio ponovo Srbiju? ZAR NE PRIZNAJES NEMANJICE??
PRINC Djorjde Karadjordjevic je jedno od resenja! NJ.V. ZNA SRPSKI i NJEGOV OTAC JE ZADUZIO SRBIJU... NIJE IH OSTAVIO KADA JE BILO BOMBARDOVANJE I ODBIO JE DA SE LECI U INOSTRANSTVO... Da znas malo vise o NEMANJICIMA NIKADA NE BI ONO NAPISAO!
 
kokan seljak:
A sto da ne bune vuk.
Vuk je pravi nas srbin.Volem ga sto je pravi cetnik sas bradom.
E da smo ga slusali sad bi kralja imo srbin na vlasti.
Bijo sam na ravnoj gori, e da je tad vuk reko da idemo na beograd pregazili bi ga ko
plitak potok.Ja sam posle mitinga puco celu noc i psovo komunjare.
Jedva sam se smirio.Taj coek ume da oprica celu nasu istoriju tako da ti se
krv u glavu sjuri.Jos kad sam malo potego rakije sas mojim pobratimom tijosavom
teli smo oma da opasemo redenike i subare sas kokardama nataknemo na celo i odemo
da dovedemo kralja na vlast.

Tako treba... Sa verom u boga i dovescemo kralja ponovo... NIKADA SE KUMUNISTI VISE NECE OGLASITI!
 
Мислиш ли да ће људи на форуму променити мишљење,ако стално будеш постављао теме везане за монархију?Док је Аце Гице,Србија остаје република.8-)
 

Back
Top