Veliki miting za Kosovo i Metohiju - 27.02. u 14 h

Неба

Početnik
Poruka
21
Драги форумаши, учланио сам се на овај цењени форум да бих вас обавестио да је у уторак, 27.фебруара у 14 часова велики митинг за Косово и Метохију испред амбасаде САД у Београду. Митинг није страначки, не организује га ниједна политичка странка. Организују га Српско национално веће из Косовске Митровице и Удружење породица несталих и киднапованих Срба са Космета. Надам се да ћете доћи и пружити подршку нашем народу са Косова и учествовати у протесту против насилног одвајања КиМ из састава Србије.

Срби са Косова и Метохије ће доћи у Београд. Од Србије, од Београда траже помоћ и подршку.

Свако од вас може да одвоји неколико сати и да дође на митинг.Не знам колико ће то допринети било чему, али вреди покушати. Космет је Србија.

Видимо се на митингу.
 
Потврђујем долазак,јако је битно да што више људи изађе и покаже да се не слаже са овом дволичном политиком актуелне власти, нарочито техничке владе и преседника Србије који се прогласише не надлежним...
КиМ је срце Србије!!!
 
Неба:
Драги форумаши, учланио сам се на овај цењени форум да бих вас обавестио да је у уторак, 27.фебруара у 14 часова велики митинг за Косово и Метохију испред амбасаде САД у Београду. Митинг није страначки, не организује га ниједна политичка странка. Организују га Српско национално веће из Косовске Митровице и Удружење породица несталих и киднапованих Срба са Космета. Надам се да ћете доћи и пружити подршку нашем народу са Косова и учествовати у протесту против насилног одвајања КиМ из састава Србије.

Срби са Косова и Метохије ће доћи у Београд. Од Србије, од Београда траже помоћ и подршку.

Свако од вас може да одвоји неколико сати и да дође на митинг.Не знам колико ће то допринети било чему, али вреди покушати. Космет је Србија.

Видимо се на митингу.
Je li to kao oni Slobovi mitinzi istine?
 
.....podrzavam Srbe .....i........ Albance......da se lijepo dogovorite...na mitingu....cekaj jesu to dva mitinga odjednom .... mislim ima dvije teme tu..1)podrska udruzenju nestalih i ukradenih Srba s KiM...2)podrska nasem narodu i ucestvovanje i protest protiv nasilnog odvajanja KiM iz Srbije....ja ne mogu piti prisutan ali gledat cu na TV....
 
JerryRopero:
Vidimo se braco i sestre ispred centra zla u nasoj zemlji...
Auuu ja mislio da je to vase sediste u Zemunu....sto kaze moj ortak
8105.jpg

8-) 8-) 8-) 8-)
 
..zamislite ono...sad se zaleti mali Siptar s KiM ...i pocme tamo izmedju Vas ..vikati....kikiriki...kospicee....bakljavaa....jooooooj...ne zna djete sta je miting...(poslovan je oce laku lovu bez motike).....a Vi ono kao demokrate da zeznete sve pokupujete od njega sve spice kikiriki bakljave....i mali dodje kuci i dobije od tate kaznu (da cuva ovce na Kopaoniku tri dana-Bonus-a....)nije Vas usipio isprovocirat....a cijeli svijet kaze gle evo demokracije uSrbiji....ajmo im ostaviti Kim....spojili su ugodno s korisnim....
 
Powerslave:
Nek ih podrzi onaj ko ih je doveo u takvu situaciju ja necu.
Ovo nije upuceno tebi licno nego i svima ostalima koje je bas briga za komadanje bilo kog dela teritorije Srbije.
Voleo bih kao onomad za vreme Slobine smrti da dodju neki provokatori iz LDP-a i DS-a...pa onda malo pohvatamo takve ljude gazimo ih dok ne izdahnu...i na kraju ih onako mrtve prebacimo preko ograde americke ambasade u stilu evo vam Amerikanaca kad ih toliko volite!

p.s.Mislim da bi tim cinom pokazali da smo najdemokraticnija zemlja u kojoj se postuju ljudska prava i sloboda koja onemogucava ugrozavanje od strane raznih raznih hostaplera.(SA EVRIMA U DZEPU). :wink:
 

Back
Top