Dolijali profesori pravnog fakulteta u Kragujevcu?!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dolijali profesori pravnog fakulteta u Kragujevcu?!

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dolijali profesori pravnog fakulteta u Kragujevcu?!

kako se može čuti u sredstvima javnog informisanja dekan,neki zamenici od čega jedna radila i u ministarstvu i 10 profesora uhapšeni zbog primawa mita.
    Da li je ovo početak kraja jedne tiranije ucena i iznude?

Zainteresovan član liberal82 (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Dolijali profesori pravnog fakulteta u Kragujevcu?!

odlicno...... daj boze da je tako .... nisam cuo ali se iskreno nadam da je to istina...

a sad mislim da je na redu i napokon pravni fakultet u nishu ....
    sve lopove, imbecile i debile od profesora a ima ih dosta (cast pojedincima).....
    svi oni bogom dani debili i imbeicli koji obaraju studente zarad profita i po obicaju sa nekih bezveznih ispita, da li je kompleks ili en znam sta ali oni su najveci lopovi....
    mada tu prednjace peca iz upravnog...... corbic naravno - politicki sistem/sociologija taj se napunio za naredne 5 generacije ..... ima ih dosta i sve mogu poimence da ih nabrojim.
    Vise mi je muka da gledam kako se urusava pravni fakultet u nishu zbog kretena.... ja sam njih pregurao tako da mi ne mogu nista ali ipak je to pravni fakultet a korupcija je na vrhuncu.... ajde da je ekonomija pa i da ih razumem(razumem ne odobravam) ali predajes na pravnom a lopov si ..... to ne mogu ni da razumem ni da odobrim......

svaka cast pojedincima.... malo ih je ali ih ima.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Корумпирану стоку и треба у затвор. Е само ан разумем оне који су им давали мито, пре бих бре да не могу нешто да положим платио приватном професору 200 часова само да ме научи за 6 него што би подмитио професора.

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa određeni broj predavača je iz BGD-a ,jedan naš komšija je profesor koji je kupio svojoj
    švalerki stan od 90 m2 i lokal u centru i sve od profesorske plate,napustio ženu i decu
    i živi sa studentkinjom koja je mlađa od njega 30 godina!!!!
    Upomoć takve treba u zatvor!!!! pa ja kao profesorsko dete nisam imao patike dok se nisam zaposlio a on uštedeo 115.000 evra ma užas!!!!
    Zatvor za lopove koji na izvoru znanja,časti,obrazovanja mute i zagađuju vodu
    pa kakve će nam biti generacije studenata kojima daju primer...
    prostitucija,mito,korupcija,ucene,iznude pa da li je to etika profesije ????

Zainteresovan član liberal82 (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

hehe peca je takav primer..... napusi zenu decu... i ozeni mladu studentkinju kojoj zavrsi fakultet..... i sada ga mala muze a on klennnnnnnn ko ga ebe..... sto i do nisa nisu svratili .... uhhhh
    sada ce se zavuci u misju rupu ovi profesori .... pffffffff

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Е, мени само мило за ову Емилију, стара је мутикаша и пржичорба. Остале додуше не знам, али не сумњам да су заслужили...

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Majku im *****...

Početnik
    Učlanjen
    28.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nadam se da je ovo tek pocetak.Ima jos profesora za koje svi znaju da uzimaju velike pare za ispite, i cudilo me je kada njihovo ime nisam video na spisku.Svaka cast policiji koja se usudila da udje u ovo osinje gnezdo.
    Inace, na Pravnom fakultetu se vec godinama zna, da ogroman broj (cast izuzecima) Pazaraca, Sjenicaka i Crnogoraca zavrsava prava u KG-u,a da jedva znaju i da se potpisu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Evo naš komšija je predavač na svim fakultetima univerziteta Singidunum i Sinergija itd,predaje računovodstvo i reviziju i u Srbiji i u Crnoj gori,
    on je lagano uštedeo od svoje profesorske plate da studentkinji koja je došla iz Pirota kupi stan i lokal u centru BGD-a, radi toga što živi sa njom...
    kada su pisali peticiju Univerzitetu protiv njega i takvog načina rada zaštitio ga je njegov ratni drug,sada kada policija se oslobađa stega politike i krupnog biznisa i kapitala ima nade da će stvari doći na svoje mesto,jer ne može neko decenijama da
    materijalno , seksualno psihički itd da zlostavlja studente i da se na kraju izvuče ima boga ili neke kosmičke pravde nadam se da će ih dobru većinu pohapsiti i u Beogradu i širom Srbije...LOPOVE U ZATVOR !!! a korumpirane profesore na stub srama i zabraniti im rad ima dosta mladih i sposobnih koji mogu da rade...samo na jedan bolji način...
    Poslednji put ažurirao/la duskod : 13.03.2007. u 20:08

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja tek sledeće godine upisujem faks, valjda će dotle sve da ih pohapse i odvedu u zatvor.
    Pored stana i školarine, da punim dzepove i nekom nazovi profanu....ja ne!!!

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nema dovoljno postenih, da bi one sto to nisu oterali u zatvor... svi muvaju, kradu a o tome se slobodno prica izmedju ostalog na sajtu www.zrkorupcija.co.sr

Aktivan član Tamigo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Jel ste culi za vic?

Zaustavlja se autobus na stanici u Kragujevcu i sofer kaze:"Idemo 10 minuta pauza ko hoce da ide u WC, da popusi cigaru, da zavrsi fakultet..."

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ima mnogo zaštićenih profesora koji su stekli enormna bogatstva prodavajući ispite,primajuči mito za diplome a kojima niko ne može ništa.
    Kako su došli u povlašćen položaj?
    Verovatno preko vladajućih stranaka u Srbiji !!!
    Poslednji put ažurirao/la Mile Jonovic : 14.03.2007. u 13:16

Početnik Free_Mason (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kad se promeni sistem vrednosti u Srbiji, promenice se i situacija na fakultetima. Dokle god ne postoji konsenzus oko opstih moralnih vrednosti nista se nece promeniti. Korupcija kao krivicno delo je smesna u porejdenju sa drugim devijacijama koje postoje u Srbiji. Dokle god se ubice, kriminalci, dileri i slicni idealizuju i obozavaju u Srbiji onda je korupcija na fakultetu u poredjenju sa pomenutim, smesna stvar! A svi mi znamo ko (mislim na politicare) i kako forsira koga i kakve vrednosti !!!

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja znam za slučaj da profesor doktor Mrdović Bogdan iz Beograda predaje računovodstvo i reviziju na brojnim fakultetima i višim školama i otvoreno traži mito da bi kod njega položili
    ispit,kod njega prolaze samo oni koji su platili,čovek je uštedeo od profesorske plate da kupuje brojne stanove i lokale i što je najgore njemu ne mogu ništa jer je politički zaštičen
    znači selektivna pravda profesori koji nisu članovi režimskih stranaka idu u zatvor za primanje mita a profesori koji su članovi režimskih stranaka i primaju mito idu na Kubu na letovanje,ma sramota šta se u ovoj zemlji radi !!!

Slične teme

1. Kolege sa Pravnog fakulteta...
    Autor lolla u forumu Univerzitet u Beogradu
    Odgovora: 5512
    Poslednja poruka: 06.02.2017., 13:56
  2. Pomoc oko pravnog fakulteta
    Autor Prava u forumu Arhiva
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.08.2010., 03:39
  3. ima li neko sa pravnog fakulteta u kg.
    Autor jelena034 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 17:22
  4. Provokacija sa Pravnog fakulteta
    Autor Рабин u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.11.2006., 19:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku