Uzima li neko ovaj paket mobilnih za zaljubljene?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Telekom deli 2x6288 sa besplatnim telefoniranjem i 3g izmedju dva broja za keš od 4.800 i mesečni troškovi kasnije za tarifu bel200 što će reći korisnici imaju 200 besplatnih sms i 160 min besplatnih minuta u 64 i 45 min van 64....za 1020din....

Da li uzeti paket, pa da posle ne možete da živite od stalnih zvrckanja nje (jer džabe je) ili mudro prećutati?
Inače računica kaže da platite 4000 preko vrednosti telefona za sav iznos obavezne pretplate(24meseca) tako da vam ostaju besplatne minute svakog meseca i plus to što sa njom možete džabe godinu dana da gledate i pričate.....
 
MAGDALENICA:
A sto je to samo pitanje za muskarce??
Ovde nije tema taj paket,vec kako zene zvocaju i smaraju.
Pa neki muskrci su mnogo veci brbljivci,davezi i tracare od zena.

A taj paket se isplati onome ko ima priblizan racun koliko kosta bel200.
...jes stvarno...
...jednom me je palac zaboleo odgovarajuci na njegove poruke.... "cico, maco, kuco"... na kraju nije ostalo ni jedno neiskorishceno tepajuce ime...
 
Pa evo preliminarne statistike.....11% uzetih paketa se uzima zbog bel200 sa opcijom besplatnog telefoniranja godinu dana i prednost keširanja aparata odmah (250e prodajna cena) što mu dodje kao beskamatni kredit na 24 meseca bez ulaženja u opterećenje plate....
7% zbog onoga što je najisplativije , a to je oba i aparat i paket....
40% je zbog keširanja tj čisti kreditni aranžman telekoma....
Ostatak je uglavnom zbog orginalnog made in finland aparata , a bonus do 1020 dinara će da popune.....tj. smatraju da je telefon džabe , a da kasnije plaćaju telefonske pozive....

Ovo je otprilike paket koji je pola-pola , ostali paketi su uglavnom orjentisani po tarifnim paketima, tj. utisak je da su aparati uglavnom male vrednosti , i da je jedino bitno tarifni profil....dok kod ove ponude je značaj narastao do pola-pola u vezi uticaja aparata i tarifnog paketa....
U vezi sa tim postoji akcija i N73 , ali su tu , bar što se tiče stručnih narodskih procena , manje povoljne ponude....
 
Iskreno , kao sve se pošteno radi, a ustvari su prvi saznali oni koji su poznanici telekoma i kasnije i comtradea, tako da za običnu publiku nije ostalo ništa osim da se nadaju....i čekaju neke druge ture.....
Znaš ona čuvena srpska doslednost, kao sve će po spiskovima , a onda ide 1,2,3,4,5,6 i naših 11(bukvalno , bez imena i prezimena), 18,19,20.......a da postoji interesovanje , postoji , ali par hiljada telefona što je stiglo iz alfe je otišlo po 200 po šopu i tu je priči izgleda kraj.....
 
Tuzni_patak:
Telekom deli 2x6288 sa besplatnim telefoniranjem i 3g izmedju dva broja za keš od 4.800 i mesečni troškovi kasnije za tarifu bel200 što će reći korisnici imaju 200 besplatnih sms i 160 min besplatnih minuta u 64 i 45 min van 64....za 1020din....

Da li uzeti paket, pa da posle ne možete da živite od stalnih zvrckanja nje (jer džabe je) ili mudro prećutati?
Inače računica kaže da platite 4000 preko vrednosti telefona za sav iznos obavezne pretplate(24meseca) tako da vam ostaju besplatne minute svakog meseca i plus to što sa njom možete džabe godinu dana da gledate i pričate.....

Uzeli smo moj momak i ja...
14.02. je trebala da počne prodaja u Comtrade shopovima ali nije tada već par dana kasnije...
Mi smo rezervisali pošto je bila velika potražnja i konačno ih dobili 19.02 ili 20.02...
Telefon je extra. Ti jesi dužan da plaćaš dve godine 1000 din ali ja sam se za te pare svaki mesec dopunjavala a ovo je ipak tel koji vredi 300 eura.... 8-)
 
Tuzni_patak:
Iskreno , kao sve se pošteno radi, a ustvari su prvi saznali oni koji su poznanici telekoma i kasnije i comtradea, tako da za običnu publiku nije ostalo ništa osim da se nadaju....i čekaju neke druge ture.....
Znaš ona čuvena srpska doslednost, kao sve će po spiskovima , a onda ide 1,2,3,4,5,6 i naših 11(bukvalno , bez imena i prezimena), 18,19,20.......a da postoji interesovanje , postoji , ali par hiljada telefona što je stiglo iz alfe je otišlo po 200 po šopu i tu je priči izgleda kraj.....

Ma mi smo stvarno rezervisali odmah tog dana,14.02 u Bul. M.Pupina 6, gde stvrano radi jako ljubazno osoblje za razliku od ovih iz Bul.Oslobođenja 95 koji su mi rekli, NE ne mogu vam rezervisati.
Devojka mi je rekla da smo na spisku i da će nas obavestiti kada stignu. Ja sam zvala svaki dan da proverim i kada su stigli, javili su nam i momak je otišao i preuzeo telefone.
Mislim da ih još ima.
 
Tuzni_patak:
Telekom deli 2x6288 sa besplatnim telefoniranjem i 3g izmedju dva broja za keš od 4.800 i mesečni troškovi kasnije za tarifu bel200 što će reći korisnici imaju 200 besplatnih sms i 160 min besplatnih minuta u 64 i 45 min van 64....za 1020din....

Da li uzeti paket, pa da posle ne možete da živite od stalnih zvrckanja nje (jer džabe je) ili mudro prećutati?
Inače računica kaže da platite 4000 preko vrednosti telefona za sav iznos obavezne pretplate(24meseca) tako da vam ostaju besplatne minute svakog meseca i plus to što sa njom možete džabe godinu dana da gledate i pričate.....

A jel to garantovano dobiješ ribu uz telefon?
Da uzmem jedno pet-šest paketa...
Kad jedan punim da drugi radi a treći bude u rezervi
 
Tuzni_patak:
Telekom deli 2x6288 sa besplatnim telefoniranjem i 3g izmedju dva broja za keš od 4.800 i mesečni troškovi kasnije za tarifu bel200 što će reći korisnici imaju 200 besplatnih sms i 160 min besplatnih minuta u 64 i 45 min van 64....za 1020din....

Da li uzeti paket, pa da posle ne možete da živite od stalnih zvrckanja nje (jer džabe je) ili mudro prećutati?
Inače računica kaže da platite 4000 preko vrednosti telefona za sav iznos obavezne pretplate(24meseca) tako da vam ostaju besplatne minute svakog meseca i plus to što sa njom možete džabe godinu dana da gledate i pričate.....
Ja potrosim 150 din mesecno na pripaidu, u proseku. Tu racunicu ne mogu da mi zaјebu, pa da јebe oca.

To sto Srbi, a i ostatak sveta manje vise trosi mobilni ko sapun je druga prica. Kad mi treba moje drago, odem tamo ili ona dodje vamo. A mobilni se koristi samo kad stvarno treba.
 
Kad_LupimLupim:
Ja potrosim 150 din mesecno na pripaidu, u proseku. Tu racunicu ne mogu da mi zaјebu, pa da јebe oca.

To sto Srbi, a i ostatak sveta manje vise trosi mobilni ko sapun je druga prica. Kad mi treba moje drago, odem tamo ili ona dodje vamo. A mobilni se koristi samo kad stvarno treba.
El ga i ti držiš onako u najlonu, oblepljenog selotejpom, k'o što sav normalan svet drži i daljince za TV ?!? :-D
 

Back
Top