GRUDI

  • Začetnik teme MLADA MAMA
  • Datum pokretanja
M

MLADA MAMA

Gost
IMAM DVA PORODJAJA IZA SEBE.DRUGO DETE SAM DOJILA 18 MESECI - OD TOG PORODJAJA JE PROSLO DVE I PO GODINE ALI MENI JOS UVEK PONEKAD CURKA MLEKO IZ GRUDI - AKO JE TO UOPSTE MLEKO - BILA SAM ZNATIZELJNA PA SAM PROBALA KISELKASTOG JE UKUSA.DA LI MI MOZETE RECI STA JE U PITANJU I DA LI TREBA DA SE OBRATIM NEGDE ZA POMOC? UNAPRED HVALA!
 
E pa mlada mamice ,prvo moram da te zamolim da pises malim slovima(ali nemoj da se naljutis kao neki,ne mislim nista lose... :D ).E sad sto se tice grudi,u svakom slucaju treba da se javis svom ginekologu i da mu objasnis simptome.Trebala bi da uradis nivo hormona prolaktin jer nakon trudnoce on zna da bude povisen(a to je hormon koji utice na produkciju mleka),naravno da se uradi jedan ultrazvuk dojke i pregled dojke kod opsteg hirurga.Nakon toga ce se znati sta je tacno u pitanju.
Pozdrav!
 
Trazi uput za bezanijsku kosu kod dr.Granica, kod njega se zakazuje, ne znam broj telefona ali znace da ti kazu na centrali bolnice, ne zelim da te uplasim, ali bolje proveri na vreme sta god moze da bude, on ce ti vec reci sta treba da uradis
 

Back
Top