Da li je moguce da devojka zatrudni tokom menstruacije????

Maslachak:
...:lol: :lol: :lol:....
...bem li ga... mrzelo me da tipkam, lakshe mi da potrazzim....ipak birala sam tekst...
mdjt. kako stvari stoje izgleda da je netachan... izgleda da mogu da zatrudnim svaki put kad svrshim... sledeci put cu paziti... ne, ne... nema vishe svrshavanja za mene... :) :) nikad. :)
ja sam nekako razumeo da moraju OBOJE da svrse, daklem lepo se dogovorite ...ti svrsavas parnim a on neparnim danima i stvar je u redu.
 
Pipi Langstrumpf:
Shansa za trudnocom postoji 4-5 dana pre ovulacije i na sam dan ovulacije. Shansa za trudnocom se povecava priblizavanjem dana ovulacije, ukoliko u to vreme postoje redovni seksualni odnosi. Ukoliko je menstrualni ciklus poremecen iz bilo kog razloga...eto malog, ali da se e zove "baksuz"

Tacnije zena moze da zatrudni dva dana pre i dva dana posle ovulacije (mada sada se granica prosirila na tri dana pre i posle),jer spermatozoidi mogu da prezive i do 48(ako ne i duze) sati,kao i jajna celija,dakle ako muskarac svrsi u zenu 2-3 dana pre ovulacije moguce je da ce spermatozoidi preziveti i docekati oslobadjanje jajne celije na dan ovulacije,a isto tako ako muskarac svrsi u zenu na dan ovulacije,100% je sigurno da ce sutradan ili vec nakon par sati doci do oplodjenja,jer je jajna celija upravo oslobodjena (naravno to u slucaju da osobe nisu sterilne).E sad zasto dolazi do trudnoce za vreme menzesa,stvarno ne znam,mada mislim da to ima veze sa hormonima.
 
Happy-ca:
Tacnije zena moze da zatrudni dva dana pre i dva dana posle ovulacije (mada sada se granica prosirila na tri dana pre i posle),jer spermatozoidi mogu da prezive i do 48(ako ne i duze) sati,kao i jajna celija,dakle ako muskarac svrsi u zenu 2-3 dana pre ovulacije moguce je da ce spermatozoidi preziveti i docekati oslobadjanje jajne celije na dan ovulacije,a isto tako ako muskarac svrsi u zenu na dan ovulacije,100% je sigurno da ce sutradan ili vec nakon par sati doci do oplodjenja,jer je jajna celija upravo oslobodjena (naravno to u slucaju da osobe nisu sterilne).E sad zasto dolazi do trudnoce za vreme menzesa,stvarno ne znam,mada mislim da to ima veze sa hormonima.
Mhm, ali sad radili neko najnovije istrazivanje i kao ne moze posle ovulacije da se zatrudni kao sto se do sad mislilo. Nisu tu izgleda ni naucnici najsigurniji. Uostalom, postoje kondomi.
 
Duska 78:
I nisam rekla da je uvek potreban orgazam da devojka zatrudni nego da se to desi kad je zavrsetak menstruacije a oba partnera dozive orgazam.

Opet nisi u pravu Duška, dovoljno je da samo on doživi orgazam. :lol:

Čak, nije ni to dovoljno, nego on mora i da ejakulira. Tako bar kažu ovde, da je moguć muški orgazam bez ejakulacije. Nisam doživela ali priča se o tome. I eto odličnog rešenja - muškarci, uvežbajte orgazam bez ejakulacije i svima lepo. :lol:
 
zelenooka:
Opet nisi u pravu Duška, dovoljno je da samo on doživi orgazam. :lol:

Čak, nije ni to dovoljno, nego on mora i da ejakulira. Tako bar kažu ovde, da je moguć muški orgazam bez ejakulacije. Nisam doživela ali priča se o tome. I eto odličnog rešenja - muškarci, uvežbajte orgazam bez ejakulacije i svima lepo. :lol:
Ipak nije to to...moras priznati :lol: :lol:
 

Back
Top