Help
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Help

Podrazumevano Help

U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da razgovaram sa njim,ali se nejavlja.Sta da radim,jer sam prolupala :shock:

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

2,5 i nije neka razlika,on je ocigledno mlad za tebe.Ostavi ljubomornog i nevaspitanog manijaka koji je jos i ozenjen,jer zivot je poprilicno kratak(takvih kao sto je on ima koliko hoces i gde hoces)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Da nije trazio i na trepavicama da dubis?
    Ma to je za oterati i nista drugo...
    Deluje mi kao likovi koji bi jednim dupetom na dve stolice(izvini za poredjenje)... ko ga J...
    Jos je i ljubomoran? Seronja.

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Help

Citat Original postavio Bela tvrdjava
    U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da ga isamaram i sutnem, jer inace nikada nece shvatiti kako zivot (moze da) funkcionise. A mogla bi i sebe malo, da dodjem sebi. Sta da radim,jer sam prolupala :shock:
    I jos te oboje presli 30-u.
    Daaaaaajjj
    To ne vodi nicemu...

Nego je li on 2,5 godine stariji, ili ste u vezi 2,5 godine??? ( :shock: Molim te reci da je ono prvo)

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

ha ha ha... e ako on ima prava da prica o vernosti... pa zar mislis da bi on jos uvek bio u braku da ne ispunjava svoje 'bracne duznosti'???

Nemoj da si tol'ko naivna... Tebe samo koristi da ugrabi, da izvines na izrazu, malo mladog mesa, i to je to...

Sutni ga i zaboravi na tu spodobu... Svet je pun pametnih, lepih i SAMIH muskaraca... Sta ce ti neki ozenjeni starkelja sa bolesnom posesivnoscu?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Sutni ga i zaboravi na tu spodobu... Svet je pun pametnih, lepih i SAMIH muskaraca... Sta ce ti neki ozenjeni starkelja sa bolesnom posesivnoscu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da razgovaram sa njim,ali se nejavlja.Sta da radim,jer sam prolupala :shock:
    reci mu:
    Odjebi u skokovima...i to gazelskim!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio The2ndSun
    reci mu:
    O_D_J_E B I u skokovima...i to gazelskim!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Bio on oženjen na papiru ili stvarno on je oženjen.
    I u svakom trenutku vaše veze mogao je da se razvede.
    Ali nije...

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

[U svakom slucaju rec je o ozenjenom muskarcu. I zapamti tu srece nema Toliko ima muskaraca na ovom svetu. Mozda nije najlaksa stvar pronaci pravog ali treba se truditi. To sto trazis kod tog ozenjenog mozes naci i kod slobodnih frajera. I zapamti veza i ljubav su nesto sto treba da te cini srecnom, a ne suprotno. Puno srece!

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a sto si ti bese sa ozenjenim tipom????

Početnik
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Sto me nerviraju glupe cure.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio zorz.j
    Sto me nerviraju glupe cure.
    Vidim da si se napregao da pomognes ubilo se...

Penelope* totalno si u pravu.

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano e

Ne zovi,ne razgovaraj, bezi i zaboravi na ozenjene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ja bih pre rekla da ti on toliko trazi i najmanju manu jer ustvari zeli da raskine sa tobom, a kukavica je i nema hrabrosti to direktno da ti kaze. Lako je tj najlakse krivicu prebaciti na drugog. Ostavi se njega, takav ti uopste ne treba! Nemoj uopste da ga zoves, ni u ludilu, pa cak i ako on na kraju bude pozvao tebe, ne nasedaj ni na sta pa cak ni na njegove suze. Glavu gore i naci ces ti vec boljeg i to mnogo boljeg.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano help

savetnica je u pravu napred

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ozenjen,lubomoran,posesivan i sta jos...sta cekas devojcice?Ja sam takvog imala i oterala i veruj mi da je zivot lepsi bez takvih...

anakin
    Guest

Podrazumevano

ljudi koji imaju neresene konflikte u svom zivotu obicno to prebacuju na najblize. on je definitivno u konfliktu, s obzirom da im i tebe i zenu. a posto nema snage da to razresi, pravice frku gde stigne. uvek ima neki razlog.
    a ti ne moras da ucestvujes u svemu tome.

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zapitaj se

kao sad ti trba pomoc... batali,nisi vredna odgovora,jer tako glupu stvar kao sto si ti uradila moze da napravi samo debil.Eto, ipak ti dadoh odgovor.

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Savetnice!!!

Ovakva glupacica ni ne zasluzuje bolje.Istina boli, svi dobijemo ono sto zasluzimo.Opet ON nije u pravu, niko ne razmislja o NJOJ!!!!!!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •