Bata Kan-Kan protiv Maje Gojković?

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Шта се то догађа у Новом Саду?
кажу да се од скора ВОДИ ПРАВИ МАЛИ РАТ између миловог брата од тетке и вође Црногориске мафије у НС против радикалке Маје ?
Имали неких информација о томе?
 
Нисам сигуран да сте у праву!?
Како могу ватра и вода или ....
незнам ја сам из БГД-а,
а чујем да бата нови власник ФК војводине,има репутацију црногорског кримоса кога терете за најмање 7 убистава у новом саду,послове води на релацији цг,грчка нс
кажу да му главни посао транзит цигарета и наркотика мада је све то добро упаковано у разне легалне послове,ко зна.
једно је сигурно да није члан СРС ,познато је да углавном они са миловом екипом нису баш добри а за локал то је друго питање не за СРС.
 
kreativac:
а мазнуо је и Наташу Беквалац пре свих!

нисам знао за то,неки црногорац млађи дечко је мазнуо и одвео за цг,
а онај Коле је био спољни момак код бате кажу потпчко...
мислим да се бата сукобио са Мајом око тврђаве то јест око начина на који спроводи своје пословање...ваљда!?
Очигледан пример да се радикали не боје кримоса нити су нешто расположени за сарадњу...
 
Sukob je izbbio oko nemarnog odnosa Gradskih vlasti prema jedinom Novosadskom prvoligasu posto Maju boli uvo za fk Vojvodinu jer je ogromna vecina radikalskoh glasaca iz okolnih sela pogotovo iz krajisko-bosanskih naselja Futoga i Vjeternika a tamo svi navijaju za Titove blizance sa Topcidera .Bilo bi neke logike u toj prici kako se Majja bori protiv kriminala da upravo radikalska vlast nije prodala Hotel Varadin na tvrdjavi koji je inace i spomenik kulture uravo Buturovicu i to za sitne pare.Mada je moguce da su se pokacili oko podele plena pato Bata sad izvrce na brigu o klubu.Inace visoki unkcioner SRSa Mirovc je omocuio kao direktor ZIGa mnoge sumnjive poteze Buturovicu i podrzali su postavljanje zicare na tvrdjavi ali se pobunio direktor zavvoda za zastitu spomenika Srbulovic koji nije radikal.
 

Back
Top