februar... mart...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Rohan kaze da ne postoji ni jedna realna alternativa prema ponudi Ahtisarija

Bec 19 februar - zamenik glavnopregovarajuceg za status kosova austrijski diplaomata Albert pohan, je ocenio da ne postoji nikakva alternativa ponudi specijalnog izaslanika UN Marti Ahtisarija, dodajuci da je njegov dokumenat prihvatljiv za obe strane. " Ne postoji realnija alternativa od nase ponude za resenje statusa kosova. nastavak ovakvog stanja je je neodrzivo, posto treba racunati na destabilizaciju koja moze zahvatiti ceo region" izjavio je Rohan za becki "kurir", dodajuci da " clanovi savete bezbednosti OUN-a ce imati dovoljno mudrosti da podrze predlog" na pragu sastanka u becu, Rohan dodaje da ne ocekuje da ce doci do kompromisa. ali kancelarija UNOSEK-a ima nameru da se predlog prosledi savetu bezbednosti u martu.
ps. ministar ino. pos. nemacke Frank Valter Stajnmajer je izjavio za "hadelsblat" je rekao da se odluka o kosovu treba doneti bez obzira sto se dve strane nece sloziti, tj, doci do resenja.
 
adem_ks:
koliko ja znam mi nemamo "kurir" a mozda... ovo je Becki "KURIR"

Pa znam ja da se šiptarski "Kurir" ne zove "Kurir"
Mirdita ili tako nekako...
:lol:

A što ne navede izvor?
Vidi ovde su se neki kleli u "London Weekly Times" što blage nema sa zvaničnim "Times"-om, jer spada u "Treće oko".
Pa me zanima kako se zovu te Vienske novine?
 
А оне што су дошли преко гране заднњих године вратити у Албанију и мирна Бачка..... тј Косово. Адаме нема љутиш :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top