Sta danas kuvate?

Nevencica

Primećen član
Poruka
890
Posto postoji tema na zenskom forumu zene tamo izgleda obilato kuvaju peglaju peru, strikaju i sl. Bave se svim tim radnjama koje podsticu mentalne sposobnosti i retoriku. Pa reko da vidim sta vi radite danas za rucak. Verovatno vam ne pada na pamet da stanete za sporet.........a na kraju krajeva ni meni. 8-)
Poz
 
e, jel sam vam pricao kako se spremaju najbolje snicle na svetu? ovako... iseckate crni luk... i proprzite na ulju malo... da zamirise... i onda ubacite snicle preko... i posle narezete povrca dosta... ali, ne sitno... nego, sargarepu, na primer, onako... na pola... po duzini... sta god vam je merak... i ona stavite zacine isto po ukusu... vegetu... papricicu... bibera malo moze... sitnog... sta god hocete... i prelijete sa 2 deci vina... a moze i pivo... al', meni sve nekako gre'ota pivo da stavljam tu... bolje da popijem... i onda se to krcka na ne prejakoj vatri... ali ni blagoj... i pred kraj, kad su snicle skoro gotove... ubacite par krompira... i taman, dok se snicle skuvaju kako treba... skuvace se i krompir... i onda sednete i jedete... a onaj sos... je... prokletstvo... najbolji na svetu... pa onda umocite hleb u isti... joj... zivote... jel ima neko maramicu?
 
sendvic sa nekom sunkom... ;) a juce jaje na oko...a prije toga tri dana nista...3 dana je trajala moja verzija bed kopi zurke! AJOJJJJJ :D ja ko tito...samo sam primao delegacije..platio likove da me snabdijevaju raznim djakonijama... :) ja sam jebena LEGENDA :) :) :)
 
twigy:
jaka bwe riba za konzumiranje..na sve nacine..i ne preporucuje se vise nego jednom nedeljno :rolleyes:

Ja ribu konzumiram silom prilika svako veče....I nije mi loše....dosadilo bi mi da ne menjam vrstu, ali sa svakom probam malo ljutine i onda im je ukus odličan.....Ne volim kiseo ukus i mirise otklanjam pranjem....
 
Tuzni_patak:
Ja ribu konzumiram silom prilika svako veče....I nije mi loše....dosadilo bi mi da ne menjam vrstu, ali sa svakom probam malo ljutine i onda im je ukus odličan.....Ne volim kiseo ukus i mirise otklanjam pranjem....

He,he....jedi malo i piletine i ona je jako zdrava..barena mislim...sas razni zacini... :rolleyes:
A mislim da je o kuHanju rec...dakleM man' te se przenja nije zdravo :mrgreen: .
 
Tuzni_patak:
Ja ribu konzumiram silom prilika svako veče....I nije mi loše....dosadilo bi mi da ne menjam vrstu, ali sa svakom probam malo ljutine i onda im je ukus odličan.....Ne volim kiseo ukus i mirise otklanjam pranjem....

kakva te to muka naterala? zaposlen si u fabrici ribe
 
nazalost ne spremam nista za rucak , osudjen sam da jedem ili u pekari ,restoranu ili u meku , ne racunam razne grickalice iz prodavnica i slicno.
to se nalazi u okruzenju gde radim.
bas me zanima kako ostali zaposleni ljudi reshavaju ovaj problem ...
 

Back
Top