Dilema

Klothius

Ističe se
Poruka
2.109
Dakle prvo da kazem svoju konfig:AMD Athlon 3000+@2.512mhz(314x8);Epox 9npa+ultra(nForce4 ultra chipset);1gb(2x512) NCP ddr400@228mhz(ddr456)@2.5-3-3-6-1t;Club-3d 7900gs@580/800 sa Zalmanom Vf900cu;maxtor diamond max 9 80gb ata133 i Pioneer DVR-110D(dvd rezac).E sad ja sam mislio da dokupim jos 512mb rama ili novi dvojezgarni proc(3800+ x2).Pitanje je sta bih mogao da uzmem.
 
Zaboravio sam da kazem da je moj proc za s939 i ima Venice jezgro.I postoji jos jedna varijanta,a to je da stedim do nekog tamo juna ili novembra pa da kupim nov komp sa dx10 karticom(verovatno ATi R600),cetvorojezgarnim proc(verovatno AMD sa Barcelona jezgrom),nemam pojma kojom plocom,neki hdd sa vise od 300gb i neko jace napajanje(od min 800w,verovatno neki OCZ ili Enermax).
 
Pero ti si budala....procesor sa cetiri jezgra......
Ako mislis da ces uspeti da skupi pare za takav komp , onda zaje*i ovaj stari.....
ps: ovaj stari daj meni....:)
 
Misis da necu skupiti pare,IvaMe?Pa novembar je daleko,a AMD treba da izbaci Barcelonu oko avgusta,a mozda i ranije.Naravno,ako cena bude bezobrazna,uzeci neki drugi proc na AM2 socketu(ili K8l).I ja sam mislio to isto spinx.Sta mislis,koliko bi morao da smanjim oc,posto AMD i ne radi bas najbolje sa vise od 2 modula.Verovatno cu morati da koristim 2T,ali sta je tu je.
 
Ummmm da.Brate ti mi nisi keva pa da znas sta ja mogu da kupim,a sta ne,tako da hush!Nisam siguran da bih mogao da prodam ovih 2x512mb za 100€(kolko kosta dobar 1gb modul).Sad jeste da se lepo overklokuju i rade na manje vise dobrim tajmingsima,ali je to ipak NCP.
 

Back
Top