The Chronicles of Riddick...da li vredi?

Klothius

Ističe se
Poruka
2.109
Ortak mi je skoro rekao da je igra extra i ja pomislio da bi to moglo da bude pravo osvezenje koje bi me odrzalo u zivotu dok STALKER ne stigne.Skoro je bio i film na tv-u i svideo mi se,pa vas pitam da li ova igra vredi paznje?Zahtevnosti nisu veliki prob posto imam Athlon64 3000+ @ 2.512mhz,1gb ddr400@228mhz i 7900gs @580/800.Ako mislite da je igra ocaj,preporucite neku dobru-svaki zanr osim rts
 
Igra je fenomenalna! Ako ti se svideo film, niposto je ne propustaj!
Pored odlicne i vrlo realisticne grafike, postoje elementi sunjanja, pucanja i borbe prsa u prsa. Mozes da imas razna hladna oruzja kao sto su parce stakla, srafciger, bokser i slicne ostre stvari. Vrlo je atmosfericna, a najvise ces voleti da koljes cuvare :twisted:
 
Pa da!Samo sto sam kupio igru i sav hepi je instalirao,kad ono kaze mi da mi treba drajver koji podrzava opengl 1.3 ili vise,a ja imam 93.81(najnovija beta).Nakon toga dolazi poruka:Runtime Error! program:...win32_x86_sse2/SbzEngine.exeSta je sad problem?!Pomagajte!A da.Igra je piratska(normalno).
 
Klothius:
Pa da!Samo sto sam kupio igru i sav hepi je instalirao,kad ono kaze mi da mi treba drajver koji podrzava opengl 1.3 ili vise,a ja imam 93.81(najnovija beta).Nakon toga dolazi poruka:Runtime Error! program:...win32_x86_sse2/SbzEngine.exeSta je sad problem?!Pomagajte!A da.Igra je piratska(normalno).


i ja imam taj problem ako neko ima resenje neka posalje mail na pale@ptt.yu
 
Klothius:
Ortak mi je skoro rekao da je igra extra i ja pomislio da bi to moglo da bude pravo osvezenje koje bi me odrzalo u zivotu dok STALKER ne stigne.Skoro je bio i film na tv-u i svideo mi se,pa vas pitam da li ova igra vredi paznje?Zahtevnosti nisu veliki prob posto imam Athlon64 3000+ @ 2.512mhz,1gb ddr400@228mhz i 7900gs @580/800.Ako mislite da je igra ocaj,preporucite neku dobru-svaki zanr osim rts

Cronicles of Riddick - Escape from the buchersbay...tako je mislim pun naziv ogre.Ja sam je presao.Ja jeste da nemam neku jaku graficku kartu ali sto se tice grafike,ona je na zadovoljavajucem nivou(govorim o medium detaljima,zamisli tek kad stavis sve na full).Sto se tice igre kao igre,dobra je,meni se barem licno dopala.Ne mogu da kazem da nisam igrao i bolje igre ali i ono sto ova igra nudi je dosta dobar nivo zabave.U sustini ako je nisi do sada nabavio nabavai je pa probaj...ko zna mozda ti se i svidi,mozda ne,opet nikad neces znati dok ne probas.
 
Uzeo i presao.Malo je bila teska kad treba da prodjem pored onog metalnog strazara,koga tesko da cu da ubijem rukama i osamucivacem,i jos 3 normalna strazara.Grafika je fenomenalna za tako staru igru.Mogu reci da je igra bila poprilicno zanimljiva,ali ne verujem da cu je ponovo prelaziti.Vracam se ja na Splinter Cell Double Agent :)
 

Back
Top