izgubila sam se

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
imam preko 50 i puno slobodnog vremena, volim da igram igre kao sto je Dr.Mario i molim vas da mi kazete gde da ga nadjem i prenesem na moj kompjuter. Volela bih i neke druge igrice koje se slicno igraju, da se sparuje, a ne da se puca, osvaja, brzo vozi.Kupila sam nekoliko diskova i uzas ja ili ne razumem ili je za bebe. Mozda bi ja znala i da igram kada bi mi neko pokayao ali, nema i zato vas molim neki sajt gde mogu da nadjem igrice koje su se daaaaaaaaaavno igrale. hvala.
 
gde to da nadjem i molim te da mi objasnjavas kao kad sretnes nepoznato dete i pitas a kako se ti malecka zoves.Usla sam tamo gde si mi kazao i ono sto sam videla, dopada mi se a sa strane pise puzle, medjutim kada sam kliknula na to, nista se nije desilo, slika je ostala ista
 
OK, evo ovako:
Ovde mozes da skines emulator.
Ovde mozes da skines puno igara sa Sege. Imas u sekciji NES Rom Sections, pa od # do L i od M do Z, kao i na japanskom jeziku.
Evo kako da koristis emulator:
-Otvori taj fajl sto skines i pojavice se jedan prozor
-Pod "Directory to extract files to" izaberi mesto gde ces ga instalirati. Na primer neka bude C:\Jnes\, onda klikni na Extract.
-Iz foldera gde si instalirala emulator, otvori fajl Jnes i pojavice se mali prozor
-Idi u Options > Video ...
-Display stavi da je 768x672
-Fullscreen resolution stavi na 800x600x32 i cekiraj Tripple buffering. OK Prozor bi trebao da se poveca.
-Skini neku igru sa gore ponudjenog sajta i stavi taj fajl u folder gde si instalirala emulator
-Pored Optionsa izaberi stavku File > Open ...
-Nadji fajl koji si skinula i pokreni ga
-Kontrole mozes da vidis u Options > Input

Nadam se da sam bio dovoljno jasan, pozdrav! :)
 
Markoca to dijete bi se istripovalo kad bi je tako pitao kako se zove...Bjezalo bi kod taja i plakalo ispepadano, mislilo bi da si neki manijak...
Teto, tj. djevojko u punom cvatu nabavi/te recimo igricu Pandora's Box
nije teska al je klasicni puzzle, ima mnogo razlicitih igrica za ceskanje glave u sebi. Ta mi je jedina pala napamet od takvih. A mozes/te da igrate avanture, te igre su za razmisljanje, neke znaju da budu i mnogo teske, i sto je bitno nema pucanja.
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sve samo ne Pandora's Box AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
/me trci u krug ko sumanut

joj, kada se setim kada je moj cale to uzeo da igra
zasedne za komp po 5 sati i ako za to vreme zavrsi 10 slagalica svaka mu cast O.o
 
tako je. pandorax box.
bas smo pricali o njoj.
I dobro ste me podsetili. Posle tog razgovora sam skinuo igru da malo devojka igra i zaludela se potpuno.
Samo ne znam gde ces to naci da kupis.
Jedino mesto gde se moze naci su torrenti.
 
Hvala markoca-u i jacobu na informacijama,bila sam sprecena da se zahvalim odmah.Ali kada sam probala da skinem emulator uz pomoc vojnika na poslu racunar je skine samo 10% tog programa i onda stane.Kaze da posto se skida program sa drugog racunara mozda je potencijalno opasan za sigurnost racunara.Probacu da skinem to sa nekog drugog racnara.Vojnik je skinuo neke druge emulatore pa sam skinula neke igrice sa sajta koji ste mi dali i rade.
Hvala jos jednom!
 
nabavila sam pandoru pre 3 godine ali tada mi se to nije dopalo, a sada kada sam vasom ljubaznoscu dosla do sajtova i skinula neke igre uz pomoc vojnika koji mi je instalirao emulatore, krekovao mi pandoru i objasnio kako se igra, ja danas sela sa pandorom i evo sve do sada ratovala sa njom, a onda dosla u sankt petersburg i tu nisam mogla da pohvatam silne crkve koje jure po ekranu.Iznervirah se i iskljucih igru a sada da vas pitam:da li je moglo da se izadje odatle i predje u neki drugi grad
 
bufla:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sve samo ne Pandora's Box AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
/me trci u krug ko sumanut

joj, kada se setim kada je moj cale to uzeo da igra
zasedne za komp po 5 sati i ako za to vreme zavrsi 10 slagalica svaka mu cast O.o
a moj cale se sad navukao na big kahuna reef 2, igra jedan nivo ceo dan i ne moze da ga predje, a ne provaljuje da sve vreme igra isti nivo :lol:
 
:lol::lol::lol::lol:
ma ajde
ja sam sedeo i prelazio neke nivo samo da on ranije zavrsi,
a kada je zavrsio krenuo opet :shock:
malo kasnije se desila reinsatalicija windowsa,
a ja sam slucajno zaboravio da sacuvam igru :mrgreen:
nisam mogo vise, izludeh :lol:

zozefina:
nabavila sam pandoru pre 3 godine ali tada mi se to nije dopalo, a sada kada sam vasom ljubaznoscu dosla do sajtova i skinula neke igre uz pomoc vojnika koji mi je instalirao emulatore, krekovao mi pandoru i objasnio kako se igra, ja danas sela sa pandorom i evo sve do sada ratovala sa njom, a onda dosla u sankt petersburg i tu nisam mogla da pohvatam silne crkve koje jure po ekranu.Iznervirah se i iskljucih igru a sada da vas pitam:da li je moglo da se izadje odatle i predje u neki drugi grad
kolko se ja secam ne
ma samo uzmi malo odmori od igre
gledaj neki film
sada spavaj :)
pa ces sutra kada odmoris oci lako naci sve delove :)
 

Back
Top