Iskrenost DA ili Ne?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: Iskrenost DA ili Ne?

Podrazumevano Iskrenost DA ili Ne?

Sta mislite da li u vezi trreba biti potpuno iskren prema partneru tj. da li mislite da za iskrenu vezu treba da mu ispricate svaku sitnicu koja vam se dosavala kad on nije bio tu(pritom ne mislim na nista lose),da mu je dostupan vas mobilni,kompjuter.... ili misliti da u vezi ipak trba "sacuvati" negde sebe i svoju privatnost da bi vas i on vise cenio?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: Iskrenost DA ili Ne?

Pa ovde u srbiji verovatno treba sačuvati svako svoju intimu, ali to je već pomalo posledica nezajažljivosti i alavosti koja je oduvek ovde jača od mere.....

Pogledaj samo koliko ima puritanaca u Srbiji.....To bi trebalo da bude već dovoljan znak da trenutno očekuješ ako si potpuno iskrena , veliki izuzetak..... baš kao i moja devojka....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Primećen član BanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

kakva iskrenost... jes ti normalna...potrudi se da budeš misteriozna...

Butterflies And Hurricane
    Guest

Talking Re: Iskrenost DA ili Ne?

Citat Original postavio igla u plastu sena
    Sta mislite da li u vezi trreba biti potpuno iskren prema partneru tj. da li mislite da za iskrenu vezu treba da mu ispricate svaku sitnicu koja vam se dosavala kad on nije bio tu(pritom ne mislim na nista lose),da mu je dostupan vas mobilni,kompjuter.... ili misliti da u vezi ipak trba "sacuvati" negde sebe i svoju privatnost da bi vas i on vise cenio?
    Prvo: nece te neko ceniti zbog svoje privatnosti...nego zbog toga shto ti jesi...

Normalna veza podrazumeva poverenje. Svaki covek je vrlo svestan kako treba da se ponasha ukoliko zeli da partner ima u njega poverenja. Ako si zasrala neshto, onda banalno receno poyedi svoje *****...da bi povratila izgubljeno poverenje ...I to sve u slucaju da ti je stalo...

Ako u vezi ne postoji prijateljstvo, pored svih normalnih ostalih aspekata, ta veza vrlo brzo gubi na ozbiljnosti. Prijateljstvo podrazumeva iskrenost.

by the way...dobar ti nick...

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

I odmah ćeš popiti korpu kod mene, vrlo jednostavno.....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Zainteresovan član Konstantin79 (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2007.
    Reputaciona moć
    41

Po mom mišljenju, nema potrebe za sakrivanjem svog mobilnog telefona ili zaključavanja kompjutera ukoliko postoji pravi iskren odnos između vas dvoje i ukoliko postoji pravo poverenje. Ali to ne znači da treba svom partneru servirati sve što ti se dešavalo u toku dana i kad on pita i kad ne, i kad ga to zanima i kada ne...to je već previše, a često i davljenje...Onaj ko nema šta da krije, uopšte ni nema potrebu da sakriva poruke na svom telefonu i kompu...Zapitao bih se,kada bi moja devojka to radila, zašto to radi? Ovako, nikada mi nije ni palo na pamet da zavirim u njene stvari...

Guest

Smile Re: Iskrenost DA ili Ne?

Citat Original postavio Konstantin79
    Po mom mišljenju, nema potrebe za sakrivanjem svog mobilnog telefona ili zaključavanja kompjutera ukoliko postoji pravi iskren odnos između vas dvoje i ukoliko postoji pravo poverenje. Ali to ne znači da treba svom partneru servirati sve što ti se dešavalo u toku dana i kad on pita i kad ne, i kad ga to zanima i kada ne...to je već previše, a često i davljenje...Onaj ko nema šta da krije, uopšte ni nema potrebu da sakriva poruke na svom telefonu i kompu...Zapitao bih se,kada bi moja devojka to radila, zašto to radi? Ovako, nikada mi nije ni palo na pamet da zavirim u njene stvari...

...e upravo sam boldovala sushtinu...

Ističe se vanesssa56 (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    ...e upravo sam boldovala sushtinu...

IMASH SUPER NOGE ! ! !

Guest

Nego iglo otkud inspiracija za nick?

Guest

Smile Re: Iskrenost DA ili Ne?

Citat Original postavio vanesssa56
    IMASH SUPER NOGE ! ! !
    Vanessa...hahaha... ...ne cetuj na temi...vidish da nam je doshla nova devojchica sa problemom..da je ne zbunimo... :wink:

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.408
    Reputaciona moć
    15755

Teoretski iskrenost se podrazumeva i pozeljna je ne samo u vezi dvoje ljudi vec u zivotu uopsteno. U praksi se pokazalo da je malo ljudi spremno na iskrenost do kraja.Postoji u svakom od nas po nesto sto nismo u stanju da kazemo niti to treba da uradimo.Jedan deo sebe i svoje privatnosti uvek treba zadzati samo za sebe..A decku pricaj iskreno samo ono sto znas da ce ga interesovati..da ce prijati njegovom uhu i egu, sto je i najvaznije. Tako rade pametne devojcice. Ostalo precuti. A to sa dostupnoscu mobilnom ili kompjuteru je za malu decu.Gura li nos u to,objasni mu da je poverenje medju partnerima vise od toga..i nesto sasvim drugo..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako mu je dostupan tvoj mobilni, kompijuter, tvoja tasna, novcanik ne znaci, da ces izgubiti sebe... ..logicno je, da osobu koja nije cesto sa tobom tj.odsutna je, vise interesuje kako si prozivela dan, sta ima novo i sl...
    I smatram, da treba u vezi biti u potpunosti iskren...ali da ispricas bas svaku sitnicu to je onda davljenje i smaranje...ako ti osoba veruje, i ti ne radis nesto zbog cega bi on sumnjao u tebe, nema razloga za brigu...

A sta ti smatras pod sitnicu? jer nacin na koji si napisala post, mi je nekako sta znam..

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kučka
    Teoretski iskrenost se podrazumeva i pozeljna je ne samo u vezi dvoje ljudi vec u zivotu uopsteno. U praksi se pokazalo da je malo ljudi spremno na iskrenost do kraja.Postoji u svakom od nas po nesto sto nismo u stanju da kazemo niti to treba da uradimo.Jedan deo sebe i svoje privatnosti uvek treba zadzati samo za sebe..A decku pricaj iskreno samo ono sto znas da ce ga interesovati..da ce prijati njegovom uhu i egu, sto je i najvaznije. Tako rade pametne devojcice. Ostalo precuti. A to sa dostupnoscu mobilnom ili kompjuteru je za malu decu.Gura li nos u to,objasni mu da je poverenje medju partnerima vise od toga..i nesto sasvim drugo..
    Ovo mi zvuci nekako proracunato... naravno, da neke stvari za koje bi mozda zeleo, da se nisu desile, da ih nisi uradio precutis...ako nemas sta, da krijes, nemas ni, da precutis....mislim na emocije a ne sta je neko radio u proslosti...

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.408
    Reputaciona moć
    15755

Odluci se ..u jednoj recenici dve razlicitosti...I naravno da je proracunato..jer kako drugacije za nekog ko trazi i ocekuje da ima neogranicen pristup mobilnom, kompjuteru,listingu tel.razgovora i..bla,bla..to nije put do poverenja ili ja nisam sa Venere a muskarci jesu pali sa Marsa...:wink: ..btw...da se razumemo..nista ja nemam protiv slobodno trtljajte sve svojim partnerima i sta treba i sta ne treba i dajete da vam ceprkaju po licnim stvarima,zivotu i emocijama a da pri tom imate dileme kao sto ima postavljac teme.....

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Zainteresovan član blue_eyes_bg (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2007.
    Reputaciona moć
    42

Iskrenost ne,poverenje da

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa zavisi shta...jedno je iskrenost a drugo posesivnost.Treba naci neku meru...
    Ne dam komp nikom ni za zivu glavu!

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja volim da imam stvari koje su samo moje,i ne volim da mi diraju moje stvari.Moj noz,viljushku,tanjir,3 sholje....isto je i sa odnosom sa drugima.Ne mora bash sve do sitna crevca da se zna..niti ja to trazim..
    Onaj ko ima potrebu za nechim takvim po meni ima problem.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Exclamation Re: Iskrenost DA ili Ne?

....neznam to je više individualna stvar svakog od nas....
    ...i tu sad generalizovati stvari,mislim ......
    ...ali pristup mom accountu,nikako...... 8-)

Primećen član plava ciganka (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Iskrenost je apsolutno potrbna za stabilnu vezu, ali ne i totalni gubitak sebe... jer jeednog dana cete se pretvoriti partnera a verujte da je sam sebi bio dovoljan ne bi trazio vas

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sinmbad
    ....neznam to je više individualna stvar svakog od nas....
    ...i tu sad generalizovati stvari,mislim ......
    ...ali pristup mom accountu,nikako...... 8-)
    A st? Krijes nesto?....Predstavljas se u drugom svetlu....aaa....ccc...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kučka
    Odluci se ..u jednoj recenici dve razlicitosti...I naravno da je proracunato..jer kako drugacije za nekog ko trazi i ocekuje da ima neogranicen pristup mobilnom, kompjuteru,listingu tel.razgovora i..bla,bla..to nije put do poverenja ili ja nisam sa Venere a muskarci jesu pali sa Marsa...:wink: ..btw...da se razumemo..nista ja nemam protiv slobodno trtljajte sve svojim partnerima i sta treba i sta ne treba i dajete da vam ceprkaju po licnim stvarima,zivotu i emocijama a da pri tom imate dileme kao sto ima postavljac teme.....
    Pristup mobilnom, kompijuteru..itd...je za tebe trtljanje.... ceprkaju po licnim stvarima , emocijama....
    Nije ona napisala, da daje neogranicen pristup kompu i tel...to nije put do poverenja, ali je definitivno do nepoverenja ako tako strasno ne dozvoljavas pristup nekim tvojim "licnim" stvarima....

Sto ljudi sto cudi...

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Wink Re: Iskrenost DA ili Ne?

Citat Original postavio alya
    A st? Krijes nesto?....Predstavljas se u drugom svetlu....aaa....ccc...
    ...ma jok bre,ja sam iskren i otvoren mladić..... 8-)
    ...ali tu su ipak neke stvari koje bi ona mogla pogrešno protumačiti.....
    ...igrice, neki sitni programčići,filmići i tako.... :wink:

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

nikad ne smesh da budesh 100% iskren ....kenjaj kao foka i imacesh uspeh u zivotu , ljubavi , sexu .... )))))
    Sergeant

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.408
    Reputaciona moć
    15755

Citat Original postavio alya
    Pristup mobilnom, kompijuteru..itd...je za tebe trtljanje.... ceprkaju po licnim stvarima , emocijama....
    Nije ona napisala, da daje neogranicen pristup kompu i tel...to nije put do poverenja, ali je definitivno do nepoverenja ako tako strasno ne dozvoljavas pristup nekim tvojim "licnim" stvarima....

Sto ljudi sto cudi...
    Ne bre..machkoooo...Pristup mobilnom..kompu i telefonu je bilo pod bla.bla... a trtljanje pod Btw::
    Svako od nas ima pravo na svoje misljenje i stavove..ja sam iznela svoj....sto se tebi ne svidja to je druga prica i ..kako rece Frozen..ne dam bre svoju solju od kafe, tanjir, noz i viljusku..covek je lepo rekao ako razumes...Licne stvari ne treba da stavljas pod navodnike...one su jako vazne u nasim zivotima..bez njih si bezlicna..nisi svoja..Pozdrav

Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

...kučko svako ima pravo da se bori za svoje stavove....... 8-)

Slične teme

1. Iskrenost ili ne?
    Autor stephanie u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 08.10.2006., 23:51
  2. (Ne)Iskrenost
    Autor glupisnupi u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 03.02.2006., 18:45
  3. Iskrenost...
    Autor love_girl u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 275